Khloé Kardashian parodė apgaudinėjančiam buvusiam Tristanui Thompsonui, ko jam trūko per Valentino dieną, nes ji sumaniai pasirinko tą dieną, kad pasidalintų žandikaulių stulbinančia aštuonių vaizdų Instagram karusele, kurioje ji puikuojasi savo neįtikėtinai atspalviu ir išpuoselėtu kūnu mažame metaliniame kūne. bikinis; ir esame gana įsitikinę, kad krepšininkas, kuris yra ketverių metų dukros True Thompson ir aštuonių mėnesių sūnaus, kurio vardo dar nežinome, tėvas, spardosi pats!

instagram.com/khloekardashian

Khloé Kardashian Instagram tinkle puikuojasi savo beprotiška figūra su metaliniu bikiniu

"38 metų „Good American“ įkūrėjas priskyrė jaunesniajai seseriai Kendall Jenner už fotosesiją, kuri pasirodė vos vieną dieną prieš tai, kai ji pasidalijo panašiomis tos pačios dienos nuotraukomis (manome!) ir įrašo antraštę „Kai“ tavo sesuo žino tavo kampus, o po to – fotoaparato jaustukas ir 818 Tequila įkūrėjo Instagram rankena."

Visose nuotraukose iš Vasario 14-osios karuselės matyti, kaip dviejų vaikų mama puikiai pozuoja užsidėjusi metalinį bikinį, akinius nuo saulės ir apyrankes ant rankos. Jie visi atrodo labai, labai panašūs, tarp jų nėra daug skirtumų; bet mes visiškai suprantame, kodėl Khloé nusprendė pasidalinti jais visomis, nes tikriausiai taip pat negalėtume pasirinkti mėgstamiausio!

instagram.com/khloekardashian

Khloé gerbėjai giria "natūralias" nuotraukas

"Nors žodis natūralus retai vartojamas apibūdinti Kardashian, Khloé gerbėjai iš tikrųjų paminėjo, kokia natūrali buvo lauko fotosesija, nes atrodė, kad nebuvo naudojami jokie filtrai ar redagavimo įrankiai, kurie išlygintų jos odą. , todėl nuotraukose matoma jos odos tekstūra ir celiulitas. Ir tai labai nudžiugino jos gerbėjus komentarų skiltyje!"

"Man patinka, kaip tai atrodo natūraliai ir neredaguotai. Atrodai nuostabiai, spurdėjo vienas gerbėjas. Aš sutinku. Tai pati natūraliausia nuotrauka, kurią esu matęs ją darant. Paprastai viskas sklandžiai, jokių žymių, sutiko kitas gerbėjas. Iš tikrųjų galite pamatyti celiulitą ant jos užpakalio / viršutinės kojos, pažymėjo kitas gerbėjas. Pagaliau šiek tiek celiulito! Juk jie žmonės! - sušuko kitas pritariantis gerbėjas, o po jo sekė šypsenėlių jaustukas. Myliu, koks tai neredaguotas Tu esi nuostabus, pagyrė kitas."

instagram.com/khloekardashian

"Jos gerbėjai ne tik gyrė ją už tai, kad ji natūrali, bet ir nesižavėjo jos nuostabiu kūnu! Yesssss Koko, sušuko plaukų stilistė Irinel de León, o Kimora Lee Simmons numetė keturias raudonas širdelės ir keturias ugnies jaustukus. Oho. Oho. Oho. Oho, perskaitytas dar vienas komentaras, po kurio – gausybė širdies akių jaustukų, o kitas komentaras – aš įsimylėjau. Kitas gerbėjas pasakė: „Man patinka tai toks natūralus ir gražus, o po jo – raudonos širdelės jaustukas."

instagram.com/khloekardashian

"Khloé vasario 13 d. dviejų vaizdų karuselė taip pat sulaukė gerbėjų susidomėjimo: vienas sako: „Jis duoda viską, ko reikia“, o kitas posakis: „Stulbinantis yra nepakankamas įvertinimas, o po to seka dvi ugnies jaustukai“. Jūs sunkiai dirbote dėl šio kūno, kraujo prakaitas ir ašaros, – komentavo kita, kartu pridurdama, kad ji yra gera motyvacija. Negalėjome daugiau susitarti!"

Kategorija: