Florence Pugh, 27 m., šį apdovanojimų sezoną buvo gana užimta. Ji ne tik dalyvavo Londono kritikų rato kino apdovanojimuose su raudona peplum suknele, bet ir BAFTA apdovanojimuose vilkėjo tiulio oranžinę suknelę. O dabar „Don't Worry Darling“ žvaigždė atidarė dizainerio Harriso Reedo pasirodymą vasario 17 d., Londono mados savaitės metu. Artimas dizainerio draugas Pugh atrodė kaip meno kūrinys su blizgučiais puoštame sidabro ir juodo arlekino dviejų dalių komplekte, kurį sudaro maksi sijonas su skeltuku iki šlaunų ir juodo aksominio korseto su derančiomis blizgučiais papuoštomis rankovėmis. .Su halo galvos apdangalu, kuris užbaigė išvaizdą, aktorė atrodo eteriškai.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Florence Pugh (@florencepugh)

Florence Pugh Londono mados savaitės dviejų dalių rinkinys

27 metų aktorė dėvėjo nuostabų sijoną su aukštu skeltuku su blizgančiu languotu raštu. Dramatiškas sijonas buvo derinamas su derančiais languotais pečiais. Arlekinų ansamblis buvo komplektuojamas su struktūrizuotu juodu korsetiniu kirpimu su kaskadinėmis rankovėmis iki grindų. Tačiau pasirodymą iš tikrųjų pavogė avangardinis languotas aureolės spalvos milžiniškas galvos apdangalas, puikiai įrėminantis Florencijos galvą.

Pažymėtina, kad ji taip pat nešiojo dangaus tematikos auskarus iš Harriso Reedo bendradarbiavimo su Missoma. Florencija nešioja mėnulio šviesos perlų auskarus, tai yra pusmėnulio ir žvaigždžių auskarai su „pave žavesiu su b alto perlo kabošonais, apsuptais b alto kubinio cirkonio pave.” Šie dangiški auskarai kainuoja £189. O dėl plaukų ji susidėliojo plaukus labai panašiai, kaip ir BAFTA – savo ikoniškas nešvarias blondines sruogas pasipuošė elegantiška šukuosena su šoniniais kirpčiukais. Florence pasirinko šiek tiek juodą akių pieštuką su sparnuota katės akimi su dūminiais akių šešėliais ir švelniai rausvu lūpų dažų atspalviu.

Juodosios našlės žvaigždės stiprios kojos buvo aiškiai matomos, kai ji perima kilimo ir tūpimo taką. „Instagram“ paskyroje ji pasidalijo keliomis renginio nuotraukomis ir akivaizdu, kad atidarydama laidą ji išgyvena savo gyvenimo laiką.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kuriuo pasidalino Florencijos pugh gerbėjas <3 (@pughsarchives)

„Šį vakarą mes čirškinome ir dalinamės akimirkomis paskutines dvi dienas“, – antraštėje rašė Florence. „Tikra svajonė, remianti mano draugą ir neįtikėtinai talentingą dizainerį @harris_reed. Dėvėti savo drabužius yra tarsi jums duotas geriausias raktas nuo geriausios (pasirengimo) dėžutės. Jis pilnas, gyvas ir pilnas meilės.Dėkoju tau, mano brangioji, kad mane įtraukei, ir taip puikiai padarei viską, ką padarei ir pasiekei! Ji papildė savo antraštę su grotažyme „alltheworldsastage“, nurodydama laidos temą.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Harrisas Reedas (@harris_reed)

Įrašas sulaukė daugiau nei 1 milijono paspaudimų, o žmonės ją nudžiugino komentaruose. „Florencija, tu atneši jį kiekvieną kartą“, – rašė vienas žmogus, o kitas sušuko: „Visiškai stulbinančiai“. Kitas komentatorius rašė: „Kai manai, kad niekuo negali būti labiau nustebintas, Florence pasakė „laikyk mano alų“.“ Dizaineris Harrisas Reedas pakomentavo: „Aš MYLIU TAVE IŠ ŠIRDIES APAČIO“. Ir kitas žmogus rašė: „Turbūt mano MĖGSTAMIAUSIAS VISŲ LAIKŲ žvilgsnis į tave. Jėga, elegancija ir linksmybės, kurias įkūnijate“ su širdies jaustukais. Turime susitarti! Jausminga nuoga Florencijos suknelė su pelerina, skirta „Vanity Fair“ viršeliui, taip pat sulaukė isterijos gerbėjų.

Florence Pugh atidaro Harriso Reedo F/W 2023 laidą pic.twitter.com/pE1VjGYNnQ

- Florence Pugh Daily (@pughdaily) 2023 m. vasario 16 d.

Florence buvo Harriso Reedo Londono mados savaitės šou vedėja. Pasirodžiusi prieš Williamo Shakespeare'o įkvėptą 2023 m. rudens kolekciją pavadinimu „All The World’s A Stage“, „Midsommar“ aktorė pristatė miniai monologą. Ji skatino publiką priimti „gyvenimo šlubavimą ir blizgučius – nes visas pasaulis yra scena“.

„Puošimosi menas leidžia mums išreikšti, kas mes iš tikrųjų esame“, – sakė ji. „Drabužiai turi transformuojančią galią, nesvarbu, ar aktoriui, ar tiesiog atlikėjui gyvenimo scenoje, apsirengimo menas leidžia išreikšti, kas mes iš tikrųjų esame, sukuriant saugią erdvę gyventi kartais smerkiančiame pasaulyje. Florencei nėra svetimas drąsus mados pareiškimas, pavyzdžiui, jos pomėgis permatomoms suknelėms.

„Mūsų kostiumai gali pakeisti tai, kokiais norime būti matomi ir kokiais mums lemta būti. Kviečiu jus priimti gyvenimo šlamštą ir blizgučius, nes visas pasaulis yra scena“, – tęsė Pugh, cituodamas Williamo Shakespeare'o „Kaip jums patinka“.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Florence Pugh (@florencepugh)

Reed pasirodymas buvo paremtas citata „Visas pasaulis yra scena“ iš Šekspyro knygos „Kaip jums patinka“. Jis paaiškino: „Aš esu tas, kuris mėgsta žaisti su didingumu ir performatyviu drabužiu. Taigi man patiko, kaip Williamo Shakespeare'o laikais, nors buvo kitaip, vyrai rengiasi kaip moterys. Šis nuolatinis lyčių žaidimas man atrodė labai panašus į prekės ženklą.“

Kategorija: