Paris Hilton ką tik pasidalijo pirmosiomis savo sūnaus nuotraukomis su pasauliu – ir, kaip ir tikėtasi, jis yra be galo žavingas!

42 metų Paryžiaus įsimylėjusi žvaigždė ir jos 42 metų rašytojas ir vyras verslininkas Carteris Reum, kurie 2023 m. lapkritį susituokė prabangioje ceremonijoje, kurioje buvo surengtos žvaigždės, pasveikino savo berniuką Phoenixą. Barron Hilton Reum per surogatą praėjusį mėnesį, o gerbėjai pirmą kartą pažvelgė į naują šeimos narį per nuostabią fotosesiją! Mes tikimės nieko mažiau!

Vienoje nuotraukoje pavaizduota b altai apsirengusi Paris, kuri glosto savo naujagimį, kuris taip pat yra b altai apsirengęs, ir pabučiuoja; o kitame rodomas kūdikis Feniksas, miegantis ant mamos peties, o jo tėtis pabučiuoja mamos kaktą. Oi!

Instagram.com/parišilton

Paris Hilton podcast'e „Tai yra Paryžius“ su gerbėjais dalijasi sūnaus vardu

Nauja mama pirmą kartą gerbėjams papasakojo apie savo naujagimio vardą savo podcast'e This is Paris, pasakodama gerbėjams, kad ji iš tikrųjų sugalvojo vardą prieš daugelį metų, kai galvojo apie vardus, papildančius jos "vietovės" pavadinimą. Ji taip pat erzino gerbėjus, kad jau išrinko ir savo potencialios dukters vardą – kad artimiausiu metu galėtume pamatyti mažą „London Hilton Reum“ pasaulyje!

"Paris yra ne tik vieta, kuri papildo jos pačios vardą, bet ir papasakojo gerbėjams dar vieną priežastį, kodėl ji pasirinko pavadinimą Phoenix. Dar svarbiau, kad paukštis užsiliepsnoja, o paskui pakyla iš pelenų, kad vėl skristų, – paaiškino ji. Noriu, kad mano sūnus užaugtų žinodamas, kad nelaimės ir triumfas praeina ir kartojasi visą mūsų gyvenimą ir kad tai turėtų suteikti mums daug vilčių ateičiai."

Instagram.com/parišilton

Paris atskleidė, kad ji ir Carteris turi 20 užšaldytų berniuko embrionų, „Vis dar laukia mergaitės“

"Buvusi Simple Life žvaigždė taip pat prisipažino, kad ji ir Carteris nesustoja ties vienu kūdikiu, nes jų misija yra turėti gana didelę šeimą. Paris sakė, kad embrionų šaldymo procesą pradėjo per uždarymą, ir paaiškino, kad ji su vyru sėkmingai užšaldė 20 embrionų. Mes su Carteriu jau kalbėjome apie ateitį, o tada pasaulis buvo uždarytas, todėl aš klausiau: „Ką manote apie tai, kad mes gaminame embrionus? Ji sakė interviu Glamour UK. Jis pasakė: „Taip, padarykime“, – pridūrė ji."

"Tačiau Paris prisipažino, kad visi embrionai yra berniukai, o pora laukia savo mergaitės embriono! Turiu visus berniukus. Turiu 20 berniukų, paaiškino ji. Aš ką tik dar kartą perėjau procesą prieš mėnesį, todėl laukiu rezultatų, kad pamatyčiau, ar yra merginų."

Instagram.com/parišilton

Paryžius savo sūnaus gimimą laikė paslaptyje nuo savo šeimos, įskaitant mamą

Įdomu tai, kad filmo „Gaisto gaminimas su Paryžiumi“ žvaigždė sakė, kad ji ir Carteris savo sūnaus gimimą slėpė nuo savo draugų ir šeimų, įskaitant mamą Kathy Hilton ir seserį Nicky Hilton Rothschild, kad galėtų mėgautis šiuo jausmu. patys tapti naujais tėvais.

"Net mano mama, mano seserys, mano geriausias draugas nežinojo, kol jam buvo daugiau nei savaitė, prisipažino Paris. Buvo tikrai malonu tai turėti su Carteriu, būti mūsų pačių kelione kartu. Tiesiog jaučiu, kad mano gyvenimas buvo toks viešas, ir aš niekada neturėjau nieko, kas būtų tik mano."

Splash News

"Taigi, kai apie tai kalbėjome, aš tikrai jaučiau, kad noriu, kad ši kelionė būtų skirta tik mums, – tęsė ji. Kadangi mes buvome labai susijaudinę ir norėjome pasakyti savo šeimoms, bet tiesiog nerimavome, nes jei pasakai žmogui, tada jis kam nors pasakys, ir staiga tai pasirodo TMZ arba šeštajame puslapyje, ir man jau užtenka savo gyvenimo. šitaip.Taigi mes su Carteriu tiesiogine prasme sudarėme susitarimą, kurio niekam nesakysime, ir niekas nežinojo iki šiol."

"Tačiau kai jos mama pagaliausiai sužinojo, tai buvo neįkainojama, paaiškino Paris. Kai pristačiau savo mamą su mūsų berniuku, buvo nuostabu matyti jos veidą, sakė ji. Ji buvo taip nustebusi – vien jos veido žvilgsnis buvo neįkainojamas."

Kategorija: