Savannah Guthrie (51 m.) užsikrėtė COVID-19. Antradienį, vasario 28 d., „Today“ laidos vedėja, kuri kitą dieną dalyvavo savo pirmajame šou per Niujorko mados savaitę, pasirodymą pradėjo ryškiai ir anksti 7 val. , ir Carson Daly paskelbė, kad likusioje transliacijos dalyje nepasirodys, nes jai nustatytas teigiamas koronaviruso testas.

Savannah Guthrie susirgo trečiuoju COVID atveju, ji turi grįžti namo po 20 minučių, kad galėtų surengti šiandienos laidą, kai bus gauti teigiami testo rezultatai. (Vaizdo įrašas: NBC) pic.twitter.com/gC9ubA8Fez

- Mike'as Singtonas (@MikeSington) 2023 m. vasario 28 d.

Savannah Guthrie buvo teigiamas dėl COVID-19 filmuojant laidą „Šiandien“

Tai buvo kaip ir bet kuri kita diena Savanai, kai ji pradėjo vesti NBC rytinę laidą 7 val. ryto, tačiau po reklamos pertraukos apie 7.30 val. ji negrįžo, ji greitai sukėlė žiūrovų susirūpinimą. 3-osios valandos laidos vedėja Sheinelle Jones pasidalijo sveikatos naujienomis apie Savaną prieš pat 9 val. ET.

„Mums tai buvo įdomus rytas“, – sakė Jonesas. „Kaip sakėme, Savannah išėjo anksti, ji nesijautė puikiai. Ji padarė COVID testą, jis buvo teigiamas. Taigi, žinoma, kai tik sužinojome, ji išskubėjo namo pailsėti. Taigi, Savannah, mes tave mylime“, – pridūrė Jones, dėdamas bučinį į kamerą. „Linkiu kuo greičiau pasveikti“

Stengdamas, kad jis būtų šviesus, Rokeris žaismingai nuskriejo už fotoaparato rėmo, kai Daily paklausė: „Al, kur tu eini? Kur tu eini? Rokeris juokavo: „Sheinelle sėdėjo tarp manęs ir Savannos“.

Savannah Guthrie buvo teigiamas Covid testas, todėl rytinės transliacijos metu ji paliko @TODAYShow. https://t.co/kt9oIDjmvY

- NBC News (@NBCNews) 2023 m. vasario 28 d.

Tai trečias kartas, kai Savannah testas užsikrėtęs COVID-19. Inkaro testas buvo teigiamas 2023 m. gegužės mėn., o prieš tai Savannah testas buvo teigiamas 2023 m. sausio mėn. Laimei, ji yra visiškai paskiepyta ir gavo revakcinaciją.

Savannah nepasidalijo jokiais atnaujinimais socialinėje žiniasklaidoje, nes atsisakė Instagram per gavėnią. Jei pasiseks, netrukus išgirsime iš inkaro. „Today“ vedėjai taip pat nepaaiškino, kada ji grįš ir kas užims jos vietą, kol jos nebus. Kai 2023 m. gegužę Savannah testas buvo teigiamas, ji penkias dienas nebuvo transliuojama.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Savannah Guthrie (@savannahguthrie)

Hoda Kotb dėl nežinomų priežasčių neveikia

Žinios apie Savannah anksti pasitraukimą taip pat pasirodė po to, kai jos bendradarbė Hoda Kotb (58 m.) daugiau nei savaitę nebuvo tiek „Šiandien“, tiek „Šiandien“ kartu su Hoda ir Jenna. Ankerė paskutinį kartą pasirodė iš anksto nufilmuotame Prezidentų dienos epizode, o paskutinis jos pasirodymas buvo penktadienį, vasario 17 d. Nei Today, nei Hoda dar nekalba apie jos nebuvimą. Neseniai atlikus teigiamą Savanos COVID-19 testą, seriale dabar trūksta abiejų pagrindinių inkarų!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Hoda Kotb (@hodakotb)

Gerbėjai buvo labai susirūpinę dėl neįprastai ilgo Hodos poilsio laiko, ypač dėl to, kad pastarąją savaitę ji per Instagram paskelbė keletą įkvepiančių citatų. Po šešių paslaptingų „Instagram“ įrašų gerbėjai susirūpinę užpildė jos „Instagram“ komentarus. „Šiandieninis pasirodymas tiesiog nėra tas pats be tavęs! Tikiuosi, kad tau viskas gerai, bet jei jie tave paleidžia, žmonės nukris kaip musės, žiūrėdamos šiandien.Mes mylime Hodą! vienas gerbėjas parašė, o kitas pakomentavo: „Pasiilgau tavęs Hoda&Jenna“. Kitas gerbėjas pakomentavo: „Gerai. Rimtai, kas tau darosi? Žinau, kad turite teisę į privatumą, bet tikriausi jūsų gerbėjai pastebėjo jūsų nebuvimą ir šie įrašai nerimauja dėl jūsų“, o ketvirtas asmuo sušuko: „Ačiū už padrąsinančius žodžius. Tikimės, kad jums sekasi puikiai. Aš tavęs labai pasiilgau praeitą savaitę. Be tavęs ne tas pats“. Tikimės, kad ir Hoda, ir Savannah netrukus galės grįžti į šiandienos laidą!

Savannah Guthrie pakeičia kulnus į šlepetes „The Today Show“ užkulisiuose

„Šiandien“ gerbėjai žiūri, kaip Hoda Kotb ir Jenna Bush Hager ištaisė Savannah Guthrie klaidą tiesioginėje televizijoje

Savannah Guthrie ką tik nusikirpo plaukus – pamatykite jos šokiruojančią naują išvaizdą!

Kategorija: