Kad šį pavasarį būtų vietos naujiems meniu elementams, Wendy’s atsisveikina su keletu mėgstamų patiekalų ir užkandžių.

Kaip matyti iš nepatikrintos įmonės atmintinės, kuri neseniai buvo nutekinta tinklo subreddite, greito maisto įmonė tariamai netrukus iš savo meniu išbrauks Pietvakarių avokado vištienos salotas, Sunburst Melon Natural Limonade ir Ant grotelių keptos vištienos sumuštinius.

Štai ką žinome apie numatomus pakaitalus:

Pagal nutekintą įmonės atmintinę, Wendys turi keletą didelių planų dėl meniu pakeitimų! https://t.co/uHBHWHgqQh

- Bučinys 95.1 (@Kiss951WNKS) 2023 m. vasario 27 d.

Pranešama, kad Wendy's atnaujina savo 2023 m. pavasario meniu, kaip matyti nutekėjusiame atmintinėje

Atrodo, kad „Wendy’s“ keičia savo požiūrį į salotų gaminimą, kaip atskleidžiama atmintinėje, o vartotojas, paskelbęs dokumentą „Reddit“, paaiškino, kad įmonė atsisako įprastos ant grotelių keptos vištienos.

Vietoj to, kaip praneša Eat This, Not That, dabar Wendy's tariamai atneš iš anksto iškeptą ir pjaustytą ant grotelių keptą vištieną, kad ją būtų galima naudoti salotoms ir įvyniojimams.

Gerbėjai kitą mėnesį laukia naujų meniu elementų.https://t.co/1EfjGPdHbs

- Valgykite tai, o ne aną! (@EatThisNotThat) 2023 m. vasario 22 d.

Kas naujo meniu?

Nors Wendy's dar nepatvirtino ar paneigė, ar atmintinė yra tikra, gerbėjai ruošiasi atsisveikinti su tinklo pietvakarių avokado vištienos salotomis, natūraliu meliono limonadu ir ant grotelių keptais vištienos sumuštiniais.

Kalbant apie tai, kas, kaip sklando gandai, atkeliaus į jūsų mėgstamą Wendy įstaigą, atmintinėje pažymima, kad 2023 m. kovo 28 d. restoranus pasieks šios naujos prekės: „naujas Grilled Chicken Ranch Wrap, Grilled Chicken Cobb Salad, ir mėlynių granatų limonadą.“

Nors atmintinėje nepateikta jokios konkrečios informacijos apie naujus gaminius, joje pabrėžta, kad jos „neabejotinai bus naujų klientų mėgstamiausios, suteikiančios šviežių, naujų sezono skonių“.

Kategorija: