Yra keletas priežasčių, dėl kurių gali atsirasti dažnas pilvo pūtimas – nuo vidurių užkietėjimo iki menstruacijų. Tačiau vienas iš didžiausių veiksnių, kurį galite kontroliuoti, kai kalbama apie šią problemą, yra jūsų mityba. Kaip paaiškėjo, žinoma, kad tam tikri maisto produktai sukelia dujų susidarymą ir pilvo pūtimą, o tai ypač pasakytina apie perdirbtus patiekalus. Dėl šios priežasties perdirbto maisto vartojimo apribojimas gali būti puikus būdas sumažinti virškinimo problemų riziką. Tiesą sakant, ekspertai rekomenduoja kiek įmanoma vengti, jei norite, kad pilvo pūtimas nesiliautų: Ramen makaronai.

Nors neabejotinai patogu ir skanu, mitybos specialistė Lisa Richards teigia, kad ramen makaronai gali rimtai pakenkti jūsų sveikatai, kai jie valgomi reguliariai. Ir vienas iš didžiausių jūsų sveikatos aspektų, kurį jie gali neigiamai paveikti, yra jūsų virškinimo sistema. Sužinokite daugiau apie tai, kodėl Richardsas sako, kad galbūt norėsite iškirpti šiuos apdorotus makaronus.

Geriausi rytiniai įpročiai, padedantys įveikti pilvo pūtimą ir uždegimą, pasak gydytojų

Ekspertai sutaria: šie „sveiki“ maisto produktai gali būti k altas dėl dažno pilvo pūtimo

2 kavos ingredientai, galintys sukelti pilvo pūtimą

Dietologai sako, kad šis nuostabus ingredientas gali kuo greičiau sumažinti pilvo pūtimą

Iš anksto supakuoti ramen makaronai

Mes visi ten buvome: esate alkanas, neturite pinigų ir neturite jėgų pasigaminti maistingą patiekalą, todėl renkatės pigius, paprastus ir skanius Ramen makaronus.Nors šis labai perdirbtas maistas gali turėti pagrindinio koledžo studento reputaciją, bet koks demografinis maistas gali juo pasimėgauti. Tačiau, deja, Richardsas perspėja, kad jei reguliariai valgote fasuotus Ramen makaronus, galite kelti pavojų savo kūnui, ypač kai kalbama apie žarnyno sveikatą.

"Šie makaronai yra labai perdirbti ir uždegiminiai, todėl gali išsivystyti žarnyno disbiozė ir pilvo pūtimas, perspėja ji. Kai jūsų organizmas patiria žarnyno disbiozę, žarnyne dauginasi blogųjų bakterijų ir galite patirti įvairių virškinimo problemų, tokių kaip pilvo pūtimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas ir mėšlungis. Didelis natrio kiekis šiame maiste yra dar vienas pagrindinis pilvo pūtimo k altininkas, nes druskos perteklius organizme sukelia vandens susilaikymą."

Shutterstock

Kitas Ramen makaronų poveikis sveikatai

"Tačiau supakuoti makaronai gali paveikti ne tik virškinimą; jie apskritai yra baisus pasirinkimas jūsų sveikatai.Šie patiekalai galėjo būti geras kalorijų š altinis dvidešimties metų amžiaus, tačiau sulaukus 40 metų turėtumėte persvarstyti, ar juos įtraukti į savo racioną, pabrėžia Richardsas. Visiškai suprantama, kad šiuose patiekaluose gausu natrio, kuris gali sukelti uždegimą, pilvo pūtimą, aukštą kraujospūdį, pilvo riebalus ir kitus sveikatos sutrikimus. Taip!"

"Be to, tai, kad Ramen makaronuose yra itin mažai maistinių medžiagų ir daug kalorijų, ilgainiui priaugsite svorio. Jie nėra sotaus valgio, o tai reiškia, kad jie ne tik pripildys jus kalorijomis, bet ir vėliau patirsite didesnį potraukį ir alkį. Pamatysite, kad netrukus po valgio būsite alkanas, todėl vėl valgysite ir greičiausiai persivalgysite kalorijų, sako Richardsas."

"Jei negalite visiškai atsisakyti makaronų įpročio, galite rinktis iš daugybės kitų sveikesnių variantų, įskaitant soba makaronus, pilno grūdo makaronus ir net makaronus, a.k.a. makaronai iš cukinijų. Žinoma, jei jums tikrai sunku ir jums reikia retkarčiais kreiptis į Ramen, tai jūsų nenužudys, tačiau suvalgę jų galite išsipūsti. Apskritai svarbu apriboti tokio perdirbto maisto vartojimą, kad jūsų kūnas būtų kuo sveikesnis."

Kategorija: