Šis įrašas buvo atnaujintas, nes buvo paskelbtas iš pradžių, įtraukiant naujausius faktus.

Princas Andrew, 63 m., pranešė draugams, kad „nėra jokios galimybės“ palikti savo karališkąją namelį Vindzoro dvare, kuriame yra 98 ha žemės ir baseinas, nes buvo tvirtinama, kad jo vyresnysis brolis karalius Charlesas (74 m.) gali jį iškeldinti. Nors karalius Charlesas jo akivaizdžiai neišvaro, sugėdintas karališkasis gali susimokėti už turto išlaikymą, jei karalius kitą mėnesį smarkiai sumažins savo pašalpą, o tai, kaip pranešama, greičiausiai padarys.Taip!

Princas Andrew šiuo metu gyvena Karališkajame namelyje (kuris yra už trijų mylių nuo Vindzoro pilies ir anksčiau gyveno velionės karalienės motinos) su buvusia žmona Sara, Jorko hercogiene. Be to, Karališkosios ložės teritorijoje yra Karališkoji Visų Šventųjų koplyčia, kurioje 2023 m. liepos mėn. įvyko jų dukters princesės Beatričės vestuvės su Edoardo Mapelli Mozzi.

Splash News

Princas Andrew negali sau leisti gyventi „Karališkojoje ložėje“

Keli prekybos centrai pranešė, kad sugėdintas karališkasis tariamai papasakojo draugams apie savo gyvenimo situaciją, kai sužinojo, kad jis gali būti priverstas palikti 30 kambarių XVII a. turtą, dėl kurio 2003 m. jis, kaip pranešama, pasirašė 75 metų nuomos sutartį. už vienkartinę 1 mln. svarų sterlingų išmoką, nes jis negalės sau leisti jos išlaikymo, jei balandžio mėn. bus sumažinta jo metinė 250 000 GBP pašalpa.

"Pranešama, kad karalius Charlesas savo šeimai pasakė, kad jie visi turi susiveržti diržus, todėl princas Andrew baiminosi, kad jis negalės apmokėti sąskaitų, jei bus toliau mažinami.Šiuo metu jis finansiškai remiamas Lankasterio kunigaikštystės, kuri yra asmeninis karaliaus turtas, lėšomis. 2023 m. jis nustojo gauti viešąjį finansavimą, kai atsistatydino iš karališkosios pareigos po Virginijos Giuffre pareikštų k altinimų seksualine prievarta, tačiau, kaip manoma, gavo pašalpą iš savo motinos, velionės karalienės Elžbietos II."

Splash News

Ką rūmai pasakė apie galimą princo Andrew iškeldinimą?

"Tačiau, priešingai nei princas Andrew sako draugams, karalius, kuris vis dar moka už savo asmeninį saugumą, ar galime pridurti, tvirtino, kad jo brolis tikrai nebus benamis. Karalius nesiruošia palikti savo brolio be pastogės ar be pinigo, „Telegraph“ sakė š altinis. "

"Kitas š altinis „MailOnline“ sakė: jis nėra aiškiai išmestas, bet tikimasi, kad jis negalės sau leisti išlaikymo. „Royal Lodge“ turi baseiną, 98 akrų žemės ir jai jau reikia remonto."

"Pranešama, kad princas Andrew pastaraisiais metais išleido daugiau nei 7 mln. svarų sterlingų nuosavybės tobulinimui, o tai yra dar viena priežastis, kodėl jis tariamai pasakė draugams, kad niekur neis! Karališkasis š altinis leidiniui „The Mirror“ sakė: „Jis (sakė), kad neišvyks, nėra jokios galimybės, kad taip nutiks, ir net jei karalius jo norėtų, kaip tai veiktų? Tada viešai neatskleista informacija užsiminė apie darbą, kurį princas Andrew atliko su nuosavybe per daugelį metų, ir pridūrė: jei jis (karalius) nori išleisti milijonus, kad jam kompensuotų pinigus, kuriuos jis jau išleido turtui, tai kitas reikalas. Manome, kad viskas bus sprendžiama privačiai, kaip „The Mirror“ sakė kitas viešai neatskleistas asmuo: ar galite įsivaizduoti situaciją, kai kunigaikštis grasina paduoti savo brolį karalių į teismą dėl pinigų? Tai būtų neįsivaizduojama."

Splash News

Princas Andrew taip pat neturi vietos Bekingemo rūmuose

"Karalius Charlesas taip pat iš Bekingemo rūmų išsiuntė princą Andrew pakuotę.Jorko hercogui, kuris sulaukė daugybės k altinimų nuo tada, kai pasirodė jo draugystė su negarbingu finansininku Jeffrey Epsteinu, buvo pranešta, kad oficialioje karališkojoje rezidencijoje jam nebėra vietos."

"Karalius aiškiai pasakė, kad Bekingemo rūmai nėra vieta princui Andrew, „The Sun“ sakė š altinis. Tai įvyko likus vos keliems mėnesiams iki karaliaus Karolio III karūnavimo gegužę. Matyt, oficiali Andrew iškeldinimo priežastis yra planuojama 10 metų trunkanti rūmų renovacija, kurioje yra princo Andrew apartamentai, žinomi kaip Chamber Floor. Pranešama, kad renovacija kainuos daugiau nei 400 mln. Draudimas yra dar vienas antausis Andrew, kuris buvo išmestas iš savo biuro Bekingemo rūmuose, jam buvo uždrausta naudoti HRH („Jo Karališkoji Didenybė“) pravardę ir praėjusiais metais jis neteko globėjų. Andriejus vis dar yra karališkasis keliaraiščio riteris ir Karališkojo Viktorijos laikų ordino Didysis kryžius."

Splash News

"Jo biuras buvo uždarytas praėjusiais metais, o dabar jo miegamieji kambariai, „The Sun“ sakė karališkasis viešai neatskleistas asmuo. Andrew mėgo turėti apartamentus Bekingemo rūmuose, kur jis ne tik buvo paruoštas santuokiniam gyvenimui su Sarah Ferguson, bet ir panaudojo jį kaip bakalauro padėklą po skyrybų. Anksčiau į savo namus rūmuose jis sugrąžindavo virtinę naujų merginų. Jokūbo rūmuose esantis bakalauro butas nekelia tokio žavesio vienam vyrui, pridūrė š altinis."

"Bet koks buvimas rūmuose oficialiai baigėsi, sakė „The Sun“ š altinis. Karalius tai aiškiai pasakė. Jis nėra dirbantis karališkasis asmuo. Jis yra vienas. Vienas dalykas aiškus: atrodo, kad karūna desperatiškai bando atsiriboti nuo princo Andrew ir jo ginčų."

Splash News

"Andriaus oficialios karališkosios etiketės buvo atšauktos per jo niūrią seksualinės prievartos bylą, kurią iškėlė Virginia Giuffre, kuri tvirtino, kad Jeffrey Epsteinas tris kartus privertė ją šlykščiai pasimylėti su karališkuoju asmeniu, kai jai buvo vos 17 metų.Andrew advokatai teigia, kad jis nedviprasmiškai neigia jam pateiktus melagingus Giuffre&39;o k altinimus, tačiau 2023 m. vasario mėn. jis bylą išsprendė be teismo."

Andrew 2011 m., kai Epsteinas pirmą kartą buvo paleistas iš kalėjimo, The Post nufotografavo jį vaikštinėjant su pedofilu. Nuo tada jis neigė ką nors žinojęs apie nelegalią Epsteino veiklą, įskaitant seksualinę prievartą, vaikų prostitutės prašymus ir prekybą seksu. Pats Epsteinas paslaptingai mirė už grotų 2023 metais, laukdamas teismo dėl k altinimų prekyba vaikais. Princas Harry neseniai savo naujame atsiminimuose „Spare“ sukritikavo dėdę dėl ryšių su Epšteinu.

Splash News

Karališkieji gerbėjai atkreipia dėmesį į princo Harry ir Meghan Markle elgesio su princo Andrew „veidmainystę“

"

Karališkieji gerbėjai gina princą Harry ir Meghan Markle ir atkreipia dėmesį į veidmainystę ir dvigubus standartus, kaip visuomenė, spauda ir karališkoji šeima elgėsi su karališka pora, palyginti su princu Andrew, ypač po to, kai jis pasiekė kelių milijonų dolerių gyvenvietė su Virginia Giuffre.Jorko kunigaikštis savo pareiškime patvirtino susitarimą ir taip pat sakė, kad apgailestauja dėl bendravimo su Epšteinu."

Hmm pic.twitter.com/eRRWDhR2XL- Ava-Santina (@AvaSantina) 2023 m. vasario 15 d.

Atsižvelgiant į tai, kad atsiskaitymas turėtų siekti 12 mln. svarų sterlingų (arba beveik 15 mln. USD), daugelis atkreipė dėmesį į dvigubą standartą, susijusį su Sasekso hercogu ir hercogiene. Pora paskelbė, kad 2023 m. sausio mėn. atsisakys sosto dėl karališkosios šeimos, visuomenės ir spaudos gydymo. Nuo tada jie persikėlė į Kaliforniją. Kaip minima tviteryje, bulvariniai spaudai princą Harry ir Meghan Markle vertina daug kritiškiau nei princą Andrew.

Kategorija: