Kim Kardashian per Milano mados savaitę sukrėtė žėrintį, raudoną, figūrą puošiantį dviejų dalių rinkinį iš Dolce & Gabbana. 42 metų realybės šou žvaigždė išplito, nes bandė lipti laiptais su tvankiu, brangakmeniais puošta, žemo kirpimo liemenėlės viršūne ir aptemptu sijonu.

Kaip matyti vaizdo įraše, kurį nufilmavo Kardashian plaukų stilistas Chrisas Appletonas, nuostabų ansamblį galėjo būti sunku įsijausti, nes jai iš pradžių sunkiai sekėsi (tačiau neabejotina, kad stiliaus ikona vis tiek ją atlaikė!)

Kim Kardashian Dons blizgantis liemenėlės viršus ir prigludęs Maxi, skirtas Dolce & Gabbana 2023 m. rudens/žiemos mados šou

Keturių vaikų mama dalyvavo prabangiame italų mados namų 2023 m. rudens/žiemos madų šou, vilkėdama pagal užsakymą pagamintą raudoną stulpelio sijoną ir liemenėlę, visiškai išsiuvinėtą kristalais. Įstrižai viršaus ir aptemptas sijonas padėjo pabrėžti ikoniškus Kardashian išlinkimus ir mažą juosmenį, o šiuos gabalus ji derino su elegantiškais juodais kulnais.

Siekdama papuošti savo aprangą, SKIMS magnatas pridėjo du akį traukiančius metalinius kryžminius karolius ir nešėsi blizgančią raudoną mini piniginę, kuri atitiko jos raudoną ansamblį. Kardashian vilkėjo savo ilgas juodas kasas ir naujus užuolaidų kirpčiukus, išsiskirstė centre ir buvo suformuotas į dideles bangas. Kalbant apie savo makiažo išvaizdą, SKKN įkūrėja pasirinko juodą pieštuką, dangų siekiančias blakstienas, spindinčius, rausvus skaistalus ant skruostikaulių, o visa tai papildė švelniai rožiniais lūpų dažais.

Gerbėjų reakcija į Kardashian drąsų raudoną pasikėsinimą

Kardashian pasidalijo dviem įrašais, kuriuose pabrėžiama, kaip jos 346 mln. Instagram sekėjų ieško. Natūralu, kad ji surinko milijonus teigiamų įvertinimų ir tūkstančius komentarų, o gerbėjai nuėjo į jos komentarų skiltį, kad išjudintų jos rizikingą viršutinę dalį ir sijoną.

„Raudona yra tavo spalva! vienas vartotojas parašė, o kitas pridūrė: „Tu visada žudai Kim“. Kažkas kitas atkreipė dėmesį į tai, kad „nauji kirpčiukai trenkia“ ir kad ji „visiškai nukrito“ D&G įvaizdyje. (Mes sutinkame, net!)

Kita Kardashian D&G Milano mados savaitės išvaizda

Per Milano mados savaitę Kardashian taip pat apsivilko smėlio spalvos kirptą švarką ir derinantį sijoną iš D&G kitam renginiui, taip pat nuvyko į privačią prekės ženklo vakarienę Palazzo Reale su archyvine pitono suknele su suvarstytomis detalėmis.

D&G Martini vakarėlio vakarėliui Kardashian savo įtemptą savaitę užbaigė vilkėdama raudoną python biustier, sijoną ir kaklaraištį. (Apskritai raudona liemenėlė ir maksi sijonas vis dar yra mūsų mėgstamiausia jos išvaizda!)

Kategorija: