Costco yra plačiai mėgstama sandėlio parduotuvė dėl daugelio priežasčių. Pradedantiesiems negalima paneigti, kad jie turi keletą geriausių masinių prekių pasiūlymų. O kai pridėsite 1,50 USD kainuojantį dešrainį ir daugybę naudingų nario paslaugų, ko nemylėti? Deja, pastaruoju metu šių narystės paslaugų mažėja, o dabar yra dar viena, su kuria klientai turės atsisveikinti: „Costco Photo Services“.

Klientai sako, kad turėtumėte pirkti šias masines prekes iš Sam's Club, o ne iš Costco – tai geresnis pasiūlymas!

Kodėl kai kurie Costco klientai sako, kad jų kepsnių vakarienės rinkinys yra „visiškai neblogas pasiūlymas“

3 Costco Velykų skanėstai, kuriuos turėtumėte nusipirkti dabar, kol jų nebepasieksime

Ekspertai sako, kad tai yra „blogiausios“ prekės, kurių pirkėjai neturėtų pirkti iš „Costco“

Shutterstock

Costco nutraukia nuotraukų paslaugų teikimą

Costco klientai jau turėjo vieną kartą sunkiai atsisveikinti dar 2023 m., kai narystės parduotuvė oficialiai nutraukė Costco nuotraukų centro veiklą. Prieš tai nariai parduotuvėje galėjo kurti filmus ir spausdinti skaitmenines nuotraukas. Tada bendrovė visas savo nuotraukų paslaugas perkėlė į internetą, bet dabar turime atsisveikinti ir su šiomis internetinėmis paslaugomis.

Teisingai: gaila, kad 2023 m. sausio 28 d. Costco nuotraukų paslaugos tapo praeitimi. Nariai nebegalės pasinaudoti CostcoPhotoCenter.com, CostcoDVD.com, arba CostcoBusinessPrinting.com. O dar blogiau, vartotojai taip pat prarado prieigą prie bet kokio turinio, kurį turėjo šiose svetainėse, nebent jie jo atsisiųstų iš anksto arba perkeltų į Shutterfly.

Shutterstock

Costco nariai raginami pereiti prie Shutterfly

„Costco“ nariai raginami pradėti naudoti „Shutterfly“ visiems savo nuotraukų poreikiams, o ne sandėlio parduotuvės kažkada pamėgtoms nuotraukų paslaugoms. Laimei, svetainė siūlo tas pačias privilegijas ir dar daugiau. Tiesą sakant, „Shutterfly“ siūlo išskirtinį „Costco“ nario pasiūlymą: 51 % nuolaida visiems užsakymams ir nemokamas pristatymas virš 49 USD.

"Tačiau nariai vis dar yra nusiminę dėl šio pakeitimo ir ne visai perka „Shutterfly“ sandorį. Costco foto produktai visada buvo aukštos kokybės ir prieinamos kainos. 51% nuolaida yra beprasmė, nes atrodo, kad „Shutterfly“ visada išpučia savo „originalias“ kainas, vienas „Reddit“ vartotojas pakomentavo gijoje apie pakeitimą. Turite tai įtraukti į gerų dalykų, kurie mirė Costco, sąrašą (lenkų šuo, pagardai, nuotraukų apdorojimas namuose ir kt.). RIP."

"Daugelis pašoko, kad atkreiptų dėmesį į kainų skirtumą.Esu teisėtai dėl to nusiminęs. Mano „Costco“ kortelės šiais metais buvo 0,80 USD/ea, įskaitant mokesčius, siuntimą ir vokų adresavimą. Ką tik patikrinau „Shutterfly“ ir jis kainuoja 3,58 USD/ea, neįskaitant mokesčių, siuntimo, adresų Plius, ant jo atspausdina savo logotipą – net nėra galimybės mokėti už jo pašalinimą, kažkas parašė."

Apibendrinant galima drąsiai teigti, kad klientai liūdi – net pamišę atsisveikina su šia populiaria paslauga. Kas bus toliau įmonei? Galime tik tikėtis, kad dešrainių derinys išliks.

Kategorija: