Behati Prinsloo pasiūlė savo Instagram sekėjams retai pažvelgti į jos santykius su vyru Adamu Levine'u po to, kai 2023 m. lapkritį sužinojo apie jo sukčiavimo skandalą. 34 metų supermodelis neseniai paskelbė vaizdo įrašą su Levine'o grupės Maroon 5 pasirodymu. Sekmadienio rytas“ 2004 m., kaip būdą parodyti savo vyrui paramą.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Ryanas Dusickas (@ryan_michael_dusick)

Behati Prinsloo savo Instagram istorijoje pasidalijo Adamo Levine'o pasirodymo vaizdo įrašu

Namibiečių modelis trečiadienį, vasario 22 d., pasidalijo praėjusio Maroon 5 pasirodymo klipu. Instagram vaizdo įraše, kuriuo ji pasidalijo savo istorija, 43 metų Adomas ir jo grupe sužavėjo savo garsiąją dainą „Sunday“. Rytas“ per pasirodymą Londone 2004 m. Prinsloo palaikymą parodė po to, kai ji su dainininke susilaukė trečiojo vaiko. Pora, kuri susituokė 2014 m., taip pat yra dukterų Dusty Rose (6 m.) ir Gio Grace (5 m.) tėvai.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Behati pirmą kartą paskelbė, kad pora laukiasi trečiojo vaiko 2023 m. rugsėjį. „Neseniai“, – „Instagram“ tinkle rašė Prinsloo su pasakų jaustukais kartu su nuotraukų karusele, kurioje buvo ir jos nėštumą atskleidžianti asmenukė. Tačiau praėjus kelioms dienoms po to, kai pora pasidalijo jaudinančiomis naujienomis, Adomas pateko į antraštes, kai buvo apk altintas žmonos apgaudinėjimu su 23 metų modeliu Sumner Stroh.Sumneris apšaukė dainininkę, kad ji tariamai susisiekė su ja socialinėje žiniasklaidoje ir siuntė atviras seksualines žinutes. Vlogeris teigė, kad po kelių mėnesių nekalbėjimo su Adamu jis dar kartą jai parašė žinutę ir paklausė, ar galėtų jos vardu pavadinti kitą savo vaiką. Taip!

„Gerai, rimtas klausimas. Turiu dar vieną kūdikį ir, jei tai () berniukas, aš tikrai noriu jį pavadinti Samneriu. Tau viskas gerai? DEAD rimtai“, – rašoma „Instagram“ žinutėje, kurią tariamai atsiuntė „Maroon 5“ lyderis. Jų trečiojo vaiko vardas dar neatskleidžiamas.

Buvęs „Voice“ treneris (su kurio kolega Blake'as Sheltonas buvo liepta nutraukti ryšius!) pareiškime viešai neigė apgaudinėjęs Prinsloo. „Naudojau prastą nuovokumą kalbėdamas su bet kuo, išskyrus savo žmoną, bet kokiu flirtuojančiu būdu“, – 2023 m. spalį paskelbė jis per „Instagram Story“. gyvenimą. Tam tikrais atvejais tai tapo netinkama. Aš išsprendžiau tai ir ėmiausi aktyvių veiksmų, kad tai išspręstų kartu su savo šeima.Mano žmona ir mano šeima yra viskas, kas man rūpi šiame pasaulyje. Būti pakankamai naiviam ir kvailam, kad rizikuočiau vieninteliu dalyku, kuris man tikrai svarbus, buvo didžiausia klaida, kokią tik galėjau padaryti. Daugiau niekada to nepadarysiu. Aš prisiimu visą atsakomybę. Mes tai įveiksime ir įveiksime kartu.“

Tačiau po to, kai jis neigė sukčiavęs, kelios kitos jaunos moterys išsakė savo k altinimus, kad Adomas taip pat buvo neištikimas Behati su jomis. Behati viešai nekalbėjo apie skandalą ir toliau palaiko savo vyrą kilus skandalui.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Behati Prinsloo pirmą kartą paskelbia akimirką su Adamu Levine'u, kai pasveikino savo trečiąjį vaiką

Dabar buvusi Victoria's Secret Angel paskelbė savo pirmąją nuotrauką su vyru po to, kai pasveikino jų trečiąjį vaiką. Pora mėgavosi nakvyne (gal pasimatymų vakaru?) karnavale savo pirmoje „Instagram“ nuotraukoje po sukčiavimo skandalo.

„Pop-a-shot“, – penktadienio, vasario 17 d., nuotraukų karuselę „Instagram“ tinkle parašė modelis. Pirmoje nuotraukoje buvo matyti, kaip ji ir dainų autorius ruošiasi žaisti arkadinio stiliaus krepšinio rungtynes. Behati yra pasipuošusi juoda nėriniuota suknele, kurią stilingai puošė juodais mini aulinukais, dideliais akiniais nuo saulės, prašmatnia juoda odine striuke ir kryželiu karoliais. Kita vertus, Adomas vilkėjo šilkinius smėlio spalvos marškinius su plunksnų raštu.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Naujame Instagram įraše Behati pasidalijo nuotraukomis iš poros dukters penktojo gimtadienio, vykusio vasario 15 d. Vasario 23 d. „Instagram“ paskyroje Behati paskelbė filmuotą medžiagą apie kai kurias smagias veiklas su draugais, įskaitant mažo vamzdelio nuleidimą. , snieguotas kalnas kieme ir veido piešimas. Ant savo vamzdelio nuotraukos ji parašė „5/yo forever“ su svetimu jaustiniu.

Kategorija: