Jei daugelį metų jūsų širdyje buvo „McDonald's Snack Wrap“ formos skylė, horizonte yra gerų naujienų; į nuotrauką patenka naujas greito maisto vištienos įvyniojimas, o šį kartą jis iš Wendy's.

Teisingai: „Wendy's“ dabar išbando visiškai naują ant grotelių keptos vištienos rančo įvyniojimą tam tikrose Ohajo valstijos vietose, o pagal nutekintus įmonės dokumentus , šis įvyniojimas netrukus bus pristatytas visoje šalyje. Tačiau nors klientai džiaugiasi šiuo nauju meniu elementu, jis yra brangus gerbėjų mėgstamas ant grotelių keptos vištienos sumuštinis. Na, žinote, ką sako: kai vienos durys užsidaro, atsidaro kitos.

3 prekės, greito maisto darbuotojai sako, kad „niekada neužsisakykite“

„Starbucks“ ką tik paskelbė, kad į kavą pila alyvuogių aliejaus, o klientai „raudo“: „Pleidžia“

McDonald's pagaliau siūlo šį gerbėjų mėgstamą padažą panardinamajame puodelyje

Wendy's paskelbė, kad šis š altas skonis grįžta 2023 m., tačiau klientai nėra patenkinti, kad kitas palieka

Wendy's

Wendy's pristatys ant grotelių keptos vištienos rančo įvyniojimą

Apibendrinant, naujasis Wendy's Grilled Chicken Ranch Wrap siūlo beveik viską, ko galime paprašyti iš vištienos įvyniojimo, ir skamba gana panašiai kaip garsusis McDonald's užkandžių įvyniojimas. Šis meniu elementas bus papildytas ant grotelių kepta vištiena, susmulkintu čederio sūriu, salotomis ir, žinoma, rančoje – visa tai miltų tortilijoje. Visa tai sudaro 410 kalorijų, 16 gramų riebalų ir 25 gramus b altymų.Nors kainos gali skirtis, galite tikėtis, kad jis kainuos apie 5,99 USD ir turėtų būti pradėtas pristatyti 2023 m. kovo 28 d. Vargu ar laukiame!

Kiti Wendy's Meny Prekės

Tačiau šis vištienos įvyniojimas nėra vienintelis dalykas, kurio turime laukti. Įvyniojimas yra tik viena iš daugelio būsimų meniu pakeitimų dalis. Remiantis „Reddit“ gijomis, kuriose yra nutekintų dokumentų, klientai taip pat gali tikėtis, kad netrukus meniu pamatys ant grotelių keptos vištienos kobo salotos. Pakeliui taip pat yra visiškai naujas gėrimas: mėlynių granatų limonadas. Smagu!

"Atrodo, kad žmonės nekantriai laukia naujų prekių. O, DIEVE, ĮVYNĖS IR LIMONADAS DAUGIAUSI, vienas „Reddit“ vartotojas piktinosi komentaruose."

Wendy's

Wendy's atsisveikina su ant grotelių keptu vištienos sumuštiniu ir dar daugiau

Tačiau pradėdami šią naują erą taip pat turime atsisveikinti su kai kuriais mėgstamiausiais gaminiais: ant grotelių keptu vištienos sumuštiniu, pietvakarių avokadų salotomis ir natūralų limonadu „Sunburst Melon“.

Kiti pakeitimai bus susiję su restorano maitinimo pasiūlymais. Be 4 už $ 4 ir $ 5 Biggie Bag, bus įdiegtas 6 $ Biggie Bag. Dabar turėsite išleisti 6 USD, jei norite traškios vištienos BLT arba dvigubo šoninės su 4 dalių grynuoliais, bulvytėmis ir gėrimu. „JBC“, „Double Stack“ ir „Crispy Chicken Sandwich“ kainuos 5 USD, o 4 už 4 USD gali būti net pašalinti iš meniu, tačiau vis tiek galima įsigyti žodiniu klientų prašymu. Taigi nepamirškite paklausti!

Neabejotinai liūdna matyti, kad prekės išeina, o dar liūdniau, kad pabrangsta patiekalų pasiūlymai, vištienos rančo įvynioklis tikrai yra sidabrinis. Bet ką jūs manote? Ar šie pakeitimai į gerąją pusę, ar norėtumėte pasilikti 4 už 4 USD ir ant grotelių keptos vištienos sumuštinį?

Kategorija: