Dua Lipa ką tik sušvelnino vyriškus drabužius, o ne kelnaičių tendenciją supo tik permatomas pėdkelnes!

Levituojanti hitų kūrėja (27 m.) apsisuko Milano mados savaitės „Prada“ šou ir drąsiai apsivilko tamsų tamsiai mėlyną švarką kaip mini suknelę. „Grammy“ nugalėtojo prekė yra iš Italijos prabangių prekių ženklų 2023 m. rudens vyriškų drabužių kolekcijos.

Dua Lipa pagrobė „Prada Runway Show“ dėmesį su švarku, dėvimu kaip suknelė

Dainininkė ir stiliaus ikona „Don’t Start Now“ po švarku pridėjo permatomas pėdkelnes, prašmatniai atsisakydama apatinės dalies. Norėdama užbaigti savo išvaizdą, Lipa po švarku apsivilko raštuotus, gelsvai rožinės spalvos marškinius su rožine apykakle ir apsivilko Prada „Unlined Brushed Leather“ batus.

Norėdama papuošti savo puošmeną, Lipa dėvėjo mados namų „Slate Grey Lenses“ akinius „Symbole Sunglasses“ ir blizgius žiedus bei kabančius geltonus trikampio formos auskarus „Symbole Pendant“.

Ateities nostalgijos atlikėja savo brunetines kasas įdėjo į aukštą uodegą, kuri patraukė daugiau dėmesio į jos stulbinamą makiažą.

Ją sudarė raudona katės akis su raudonais, mišriais akių šešėliais, tankiomis blakstienomis ir rausvais skaistalais ant aukštų skruostikaulių. 90-ųjų ir 20 metų amžiaus grožio entuziastas viską papildė rausvais lūpų dažais ir klasikiniu tamsiai raudonu manikiu.

Gerbėjų reakcijos į Lipos Milano mados savaitės ansamblį

Įraše, skirtame 87,6 mln. Instagram sekėjų, Lipa pasidalijo nuotraukų skaidrių demonstracija iš renginio metu, įskaitant kadrus, kuriuose ji sėdi priekinėje eilėje ir visą savo aprangą. Parodoje ji sėdėjo šalia Black Panther: Wakanda Forever aktorė Letitia Wright ir Euphoria žvaigždė Hunter Schafer.

Savo antraštėje Lipa rašė: „Popietė su @prada FW23, ačiū, Miuccia ir Raf, kad turiu mane“. Natūralu, kad ji surinko tūkstančius teigiamų įvertinimų ir komentarų iš gerbėjų, kurie nuėjo į jos komentarų skiltį, kad paskatintų jos ansamblį.

„Tu nuolat pralenki save! vienas gerbėjas rašė apie Lipos stilių, nes kažkas kitas ją pavadino „neprilygstama“. Kiti perteikė savo (ir mūsų) mintis apie jos aprangą raudonomis širdelėmis, širdies akimis ir ugnies jaustukais, o kiti rašė, kad Lipa yra „pagrindinė veikėja“, kad ir kur ji eitų. (Sutinkame!)

Kategorija: