Ar jums sunku neatsilikti nuo Leonardo DiCaprio ir Gigi Hadid santykių, apie kuriuos kalbama gandų? Mus taip pat! Manėme, kad jų trumpi santykiai, užsimezgę po to, kai jie susipažino pernai rugsėjį Niujorko mados savaitėje, nutrūko po to, kai š altiniai praėjusį mėnesį pranešė, kad 27 metų „Guest in Residence“ įkūrėjas buvo „ baigta“ su 48 metų „Oskarą“ laimėjusiu aktoriumi, ir romanas „nutrūko“.

„Ji ką tik nusprendė, kad baigė su juo“: Gigi Hadid ir Leonardo DiCaprio romanas „nutrūko“GigiHadid LeonardoDicaprio pic.twitter.com/cB0E0rzQ5n

- BANG Showbiz (@BANGShowbiz) 2023 m. vasario 19 d.

Insiders papasakojo „Žmonės“ Leonardo DiCaprio ir Gigi Hadid santykiai „nutrūko“

Remiantis Vasario 17-osios „People“ straipsniu, viešai neatskleista informacija sakė, kad „Vogue“ viršelio mergina „kurią laiką jo nematė. Ji ką tik nusprendė, kad su juo baigė“, – kalbėdamas apie filmo „Don't Look Up“ aktorių. Viešai neatskleista informacija tęsė: „Jie yra labai skirtingose gyvenimo vietose. Ji teikia pirmenybę būti mama. Šiaip tai niekada nebuvo taip rimta. Jis tarsi nutilo.“

Tačiau neseniai praėjusio mėnesio pabaigoje pora buvo pastebėta kartu šėlstanti Milane, todėl nežinome, ar vis dar taip yra

Leonardo DiCaprio ir Gigi Hadid buvo pastebėti kartu vakarėlyje po tariamo išsiskyrimo, praneša TMZ:

„Viskas tapo įtempta, kai jie suprato, kad buvo pastebėti – Gigi vienu metu bandė slėptis už savo asmens sargybinio. pic.twitter.com/ym5pmv2mO3

- Pop Base (@PopBase) 2023 m. vasario 24 d.

Gigi Hadid ir Leonardo DiCaprio bandė pasislėpti, kai praėjusį mėnesį buvo pastebėti kartu Milane

Leo ir Gigi santykiai gali dar nesibaigti, kaip iš pradžių leido manyti, nes pora ketvirtadienį, vasario 23 d., praėjus vos kelioms valandoms po Gigi pasivaikščiojimo, buvo apleista išvykstant iš Casa Cipriani Milano (žinoma, atskirai) Milane. Prada kilimo ir tūpimo takas per Milano mados savaitę.

Vis dėlto pora atvyko į Casa Cipriani Milano ne romantiškam pasimatymui, nes, kaip pranešama, jie ten buvo su 20 bendrų draugų, įskaitant Kendall Jenner ir Dakotą Johnson, norėdami paminėti britų Vogue redaktorių. vyriausiojo Edwardo Enninfulo gimtadienis. Ar jie maišydavo verslą su malonumu? Mes tikrai nežinome, bet štai ką mesžinome

Leonardo DiCaprio ir Gigi Hadid vakar buvo pastebėti palikę Casa Cipriani Milane, Italijoje! pic.twitter.com/PCuPVq0tvG

- ʟᴏɪ (@LDCOSTIGAN) 2023 m. vasario 25 d.

Remiantis TMZ, Leo ir Gigi buvo pastebėti kartu sėdintys ir kalbantys viduje (ką duotume, kad sužinotume, apie ką jie kalba!), tačiau pranešama, kad viskas tapo „įtempta“, kai jie suprato, kad buvo pastebėti. Tada Gigi bandė pasislėpti už savo asmens sargybinio. Atskiras š altinis sakė E! Naujienos, kad italų išvyka „nebuvo pasimatymas“, priduriama: „Jie buvo toje pačioje vietoje vakarėlyje kartu. Tai buvo vakarienė su dar 20 žmonių. Nebežinome, kuo tikėti, bet neįsivaizduojame, kad šiuo metu Gigi norės daug toliau su Leo, atsižvelgiant į jo tariamą pasimatymų situaciją.

Interneto vartotojai smerkia Leonardo DiCaprio (48 m.) dėl romantikos su 19 metų Edenu Polani, kuris yra jaunesnis už patį filmą „Titanikas“ Mintys?? pic.twitter.com/9GkZwZjclq

- Raphousetv (RHTV) (@raphousetv2) 2023 m. vasario 7 d.

Su kuo neseniai buvo siejamas Leonardo DiCaprio?

Kiek laiko turime?! Volstryto vilkas aktorius buvo pastebėtas su daugybe skirtingų damų nuo tada, kai paskutinį kartą buvo nufotografuotas su Gigi praėjusių metų lapkritį. DiCaprio neseniai susilaukė kritikos dėl tariamai pasimatymo su 19-mečiu modeliu Edenu Polani, o aktoriui artimas š altinis įdomiai sakė, kad jis iš tikrųjų bando atsikratyti savo „Playboy“ reputacijos, nes jis susitikinėja su jaunais modeliais. Tačiau neatrodo, kad „Kartą Holivude“ žvaigždei pasiseka, nes trečiadienį, vasario 22 d., 4 val. ryto jis buvo pastebėtas kartu su modeliu Josie Redmond paliekantis garsenybių tašką „Chiltern Firehouse“. Išeidamas iš Londono restorano ir viešbučio kartu su 21 metų amerikiečiu modeliu, „The Revenant“ aktorius išliko žemas.

Leonardo DiCaprio vakarėliuose su modeliu Josie Redmond, 21 m., nepaisant to, kad norėjo atsikratyti pasimatymų reputacijos LeonardoDiCaprio JosieRedmond https://t.co/AHNprvfUue pic.twitter.com/G39O39O

- AceShowbiz (@aceshowbiz) 2023 m. vasario 24 d.

Anot „Daily Mail“, „Django Unchained“ aktorius „nepatenkintas“ besitęsiančiais juokeliais apie savo meilės gyvenimą, o š altinis sako, kad jis labai nori „atmesti“ savo „playboy“ įvaizdį, kuriame susitikinėja tik su moterimis. 25 m. DiCaprio taip pat nori įsitvirtinti „brandesniuose“ santykiuose, o š altinis pridūrė, kad nori kažko „tikro“ – panašiai kaip ilgalaikio romano, kurį užmezgė su modeliu Camila Morrone (su kuria jis išsiskyrė, kai jai sukako 25!)

„Liūtas šiuo metu yra labai vienišas ir jo nemėgsta ažiotažas, rodantis, kad jis ieško šių labai jaunų moterų“, – „Daily Mail“ atskleidė š altinis. „Jis santykių skyriuje ieško kažko brandesnio. Tai tiesiog juokinga, nes jis negali niekur eiti nesusijęs su jauniausia gražia moterimi. Jis nori kartą ir visiems laikams atsisakyti šio įvaizdžio, ir jam tikrai nerimą kelia tai, kad tai ir toliau seka jį. Leo nori kažko tokio, kaip turėjo su Camila, kažko tikro.”

Jau daugelį metų DiCaprio buvo daugelio pasimatymų juokelių užpakalis. Daugelis atkreipė dėmesį, kad aktorius akivaizdžiai atsisako susitikinėti su moterimi, vyresne nei 25 metų. Spėlionės apie jo pasimatymų įpročius paaštrėjo per pastaruosius metus, kai DiCaprio išsiskyrė su Morrone, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai jai sukako 25 metai. Tada jis buvo nufotografuotas su daugybė jaunų modelių, įskaitant Polani (kuris 19 metų yra 29 metais jaunesnis!) ir Lorenzo Lamaso 23 metų dukra Victoria Lamas.

Splash News

DiCaprio & Hadid: laiko juosta

Priminkime ir Leo ir Gigi pažinčių istoriją. Leo ir Gigi pirmą kartą buvo susieti Niujorke 2023 m. rugsėjo 10 d., kai „Inception“ žvaigždė ir „Vogue“ viršelio mergina dalyvavo Niujorko mados savaitės vakarėlyje, vykusiame išskirtiniame privačiame klube „Casa Cipriani“. Tai buvo tik kelios savaitės po to, kai DiCaprio pasitraukė su Morrone.

"

Rugsėjo 21 d. š altinis pranešė People, kad Hadid ir DiCaprio mėgsta vienas kitą ir gerai leidžia laiką.Kitas š altinis, tariamai artimas porai, pridūrė, kad Didysis Getsbio alūnas labai mėgsta Gigi, ir paaiškino, kad ji yra tokia moteris, į kurią jis dažniausiai traukia."

leonardo dicaprio ir gigi hadidas yra pats atsitiktiniausias dalykas kada nors

"Tęsė viešai neatskleista informacija. Jie tarsi bėga į tuos pačius aukšto lygio ratus ir matydavosi renginiuose, klubuose, restoranuose ir susirinkimuose. Tuo metu š altinis pridūrė, kad DiCaprio ir Hadid nebuvo rimtai, sakydami, kad Leo nebuvo pakankamai ilgai nutraukęs savo santykius su Camila, kad galėtų stačia galva ką nors daryti. Nesu tikras, kad jis visiškai baigė su Camila. Tai buvo ilgas romanas."

" Puslapis Six lapkričio pradžioje pranešė, kad aktorius Don&39;t Look Up ir podiumo modelis dalyvavo Circoloco Helovino vakarėlyje kartu su savo seserimi Bella Hadid, modeliu Irina Shayk ir meno prekiautoja Helly Nahmad Bruklino laivyne. Kiemas.Išparduotuvė pažymėjo, kad jie atvyko vakarėlio autobusu, o š altinis teigė, kad Leo didžiąją nakties dalį dėvėjo (baisią) kaukę, nebent gėrė, ir grupė gavo butelių paslaugą."

Paparacai juos taip pat nufotografavo lapkričio 19 d., kai jie paliko vakarienės pasimatymą Cipriani ir užsidengė veidus, kai apsaugininkai išskubėjo juos iš restorano. Duetas taip pat vakarieniavo su rizikos kapitaliste Vivi Nevo, artima „Titaniko“ aktoriaus drauge.

Leonardo DiCaprio ir Gigi Hadid pastebėjo, kad romantika palieka tą patį Niujorko restoraną https://t.co/x0Xqpr9diT pic.twitter.com/YsZIl9VctZ- Šeštas puslapis (@PageSix) Lapkričio 19 d.

Ką Gigi Hadid šeima galvojo apie Leo romantiką?

"Pasklidus gandams apie Gigi ir Leo pasimatymus, š altinis tariamai „Entertainment Tonight“ sakė, kad modelio šeima pritaria DiCaprio, konkrečiai paminėjusi jos jaunesnę seserį Bella ir motiną Yolandą. Bella ir Yolanda mano, kad Leo yra nepaprastai talentingas ir, žinoma, palaiko jų santykius, sakė viešai neatskleista informacija ir pridūrė, kad jie tiesiog nori, kad Gigi būtų laiminga, ją palaikytų ir padėtų jai būti puikia mama dukrai Kai (2), kurią ji akcijų su buvusiu Zaynu Maliku."

"Kitas š altinis tai pakartojo, kaip pranešama, žmonėms, kad Gigi linksminosi susitikinėti su Leo, bet jai svarbiausia būti mama. Jie tęsė: Ji atrodo labai laiminga ir susijaudinusi jį matydama. Ją jis traukia. Jis elgiasi su ja tikrai gerai. Jai jis atrodo subrendęs ir žavus."

Kategorija: