Kam rinktis vieną spalvą, kai gali turėti dvi? Kaip matyti „BeautyTok“ (gerbėjų pavadinta „TikTok“ vaizdo įrašų skiltis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama grožio tendencijoms ir „pasidaryk pats“ plaukų instrukcijoms) ir kitur, dviejų atspalvių plaukų spalvos yra labai populiarios. Siekdami gaivios, atnaujintos naujos išvaizdos, daugelis renkasi dviejų tonų, ombré ar kitus ryškesnius dažymo stilius.

Taigi, mes suapvalinome 20 dviejų atspalvių garsenybių ir influencerių ieškotojų įkvėpimo ir susisiekėme su profesionaliais plaukų stilistais bei ekspertais, kad sužinotume daugiau apie įtemptą, madingą ir nesenstančią šaunią dažymo techniką.

@luciahairandbeauty Keisti tai UP, myliu šią dviejų atspalvių spalvą, dažytą naudojant @Framar juodą foliją hair haircolour haircolourchange moneypiece dwotonehair ♬ Afterglow - Wilkinson & Becky Hill ♬

Kodėl dviejų atspalvių dažymas yra tokia amžina tendencija?

Dviejų atspalvių plaukų dažymas leidžia „išreikšti savo kūrybinę pusę, tuo pačiu suteikiant lengvą būdą eksperimentuoti su skirtingomis plaukų spalvomis be ilgalaikių įsipareigojimų“, – sako Lauren Udoh, plaukų stilistė ir „WigReports“ plaukų ekspertė. mums sako.

Be to, ši tendencija (ypač galbūt prisiminėte, kad pirmą kartą pamatėte 90-aisiais, 2000-aisiais ir 2010-aisiais) gali būti naudojama kaip „puikus atspirties taškas nuotykių kupiniems vienkartiniams pokyčiams ar stiliaus pokyčiams“, – pažymi Udohas. Tai, pasak jos, leidžia tiems, kurie nori „dramatiškų išvaizdos pokyčių, bet nenori kažko nuolatinio“, paragauti to, kas gali tikti geriausiai. Dviejų atspalvių šukuosenos išlieka populiarios, priduria ji, nes jos siūlo „tiek daug galimybių ir universalumo“, kai reikia išreikšti save per savo išvaizdą ir stilių.

Dviejų atspalvių plaukų spalvos tendencija yra „dviejų ar daugiau skirtingų atspalvių plaukų dažymo stilius“, – aiškina Udohas ir pažymi, kad tai paprastai „skiriama apibrėžta takoskyra arba linija“. Norint sukurti akį traukiantį efektą, dažnai reikia naudoti ryškesnius ir ryškesnius atspalvius. Ji pabrėžia, kad išvaizdą galima dar labiau pritaikyti naudojant „išryškintus, silpnus ir kitus kūrybingus dažymo būdus“, kad vaizdas būtų tikrai unikalus. Tai pasakius, čia yra keletas madingų įžymybių pavyzdžių:

20 geriausių dviejų atspalvių plaukų spalvų

1. Juoda-Blonde Shag

Miley Cyrus dviejų atspalvių dėklas yra nesenstantis prašmatnus, veržlus ir primenantis rokenrolą, kaip ir jos asmeninis stilius! „Flowers“ hitų kūrėjo išvaizdą sudaro šviesiai šviesios spalvos, šonuose atskirti viršutiniai sluoksniai su juodai nudažytais apatiniais sluoksniais. Jos kasos buvo iškirptos į veidą įrėminantį sluoksnį, kuris yra toks pat drąsus ir glostantis.

@babybella777 Padariau tai vienu paėmimu, ar teisingai padariau xx @lilmami_lani @erinparsonsmakeup ♬ Tik blogiukai – Magdelena

2. Ruda ir blondinė Bob su kirpčiukais

Bella Hadid pribloškė gerbėjus trumpu peruku su sodriai ruda pagrindine spalva ir oranžiniais antgaliais. Bobas buvo kirptas retro stiliaus su atlenktais galais ir niūriais kūdikio kirpčiukais. Jos dantyti, aštrūs kraštų galiukai taip pat buvo nudažyti oranžine spalva, kuriuos ji derino su klasikiniais raudonais lūpų dažais ir 90-ųjų akių šešėliais.

Instagram.com/georgiamayjagger

3. Turkis ir violetinė Bob

Georgia May Jagger sukrėtė išblukusią, turkio ir violetinę dviejų atspalvių išvaizdą Instagram tinkle ir užgniaužė kvapą! Modelis įrodė, kad šios švelnios spalvos yra puikus būdas pasveikinti pavasarį ir pasiruošti daugybei pastelinių atspalvių Velykoms. Jagger's Bob turi veidą įrėminantį sluoksnį (kaip ir Cyrus'), kuris puikiai tinka ryškioms spalvoms.

Splash News

4. Ilgos, raudonai-juodos bangos

Vanessa Hudgens mums visiems parodė, kaip puikiai dera raudona ir juoda, kai jos pridedamos prie banguotų spynų! Šią vidurinę dalį, elegantišką, bet rafinuotą ir glostančią išvaizdą lengva atkurti, o spalvų derinys nesenstantis, nenutrūkstamas.

Splash News

5. Juoda boba su violetiniais dryželiais

Lana Condor savo banguotos, iki smakro siekiančios juodos bobos galiukus pridėjo subtiliais, sodriais violetiniais dryžiais, ir mums taip pat negali atsigauti! Tiems, kurių plaukai iš prigimties tamsūs, violetinės spalvos atspalvis gali akimirksniu atgaivinti išvaizdą, nesukeliant per daug drastiškų pokyčių.

Splash News

6. Ilgi šviesūs plaukai su kirpčiukais ir žaliais galiukais

Nicki Minaj įrodė šį dviejų atspalvių vaizdą, kad smaragdiniai galiukai gali akimirksniu suteikti šviesiems plaukams puošnumo, ypač jei turite pilnus, bukus kirpčiukus.

Instagram.com/hungvanngo

7. Šviesiaplaukė, šonuose atskirta boba su išblukusiomis violetinėmis galiukais

Niekada nepamiršime Selenos Gomez šviesiaplaukės bobos eros ar jos išblukusių purpurinių galiukų! Ši subtili dviejų atspalvių išvaizda ne tik papildė jos odos atspalvį, bet ir parodė, kad klasikinis ombré niekada neišeina iš mados.

Instagram.com/salmahayek

8. Ilgos kaštoninės bangos su raudonais galais

Salma Hayek pridėjo tamsiai raudonos spalvos savo kaštonų rudas spynas, ir manome, kad šis derinys padeda dar labiau pabrėžti jos neįtikėtinas, storas ir tūrines bangas!

Splash News

9. Ilgos bangos su dviem blondinės atspalviais

Lady Gaga pribloškė gerbėjus savo 2010 m. Grammy apdovanojimų šukuosena, kurioje susijungė senojo Holivudo puošnumo elementai ir jai būdingas ekscentriškas bei drąsus stilius. Jos dviejų atspalvių išvaizda buvo sudaryta iš šviesesnės blondinės viršuje ir ryškesnio gelsvo atspalvio galuose.

Splash News

10. Juoda ir blondinė Pixie su kirpčiukais

Charlize Theron prie savo firminio piksuko pridėjo švelnius, gabalėlius kirpčiukus ir parodė dar vieną puikią dviejų atspalvių juodos ir blondinės išvaizdos kartojimą!

Instagram.com/cardib

11. Ilgas juodas išpūtimas su veidą įrėminančiomis pilkomis juostelėmis

Cardi B „Instagram“ tinkle pristatė 90-ųjų puošnumą ir pridėjo vėsių pilkų dryžių prie savo ilgų juodų kasų. Jos ankstyvosios sidabrinės sruogos parodo, kaip veidą simetriškiau suteikia ne tik geras sluoksninis pjūvis, bet ir sudėtinga dažymo technika!

Splash News

12. Ilgos, šoninės, raudonos ir žalios bangos

Ar manote, kad raudona ir žalia puikiai tinka tik Kalėdoms ar žiemos švenčių laikotarpiui? Pagalvok dar kartą! 2016 m. Amerikos muzikos apdovanojimuose Bella Thorne gerbėjams parodė, kad šias spalvas galima dėvėti ištisus metus, kad jos atrodytų ryškesnės (ji naudojo sodrią raudoną ir neoninę žalią!)

Splash News

13. Šviesūs sluoksniai su rožiniais dryželiais

Blondinė ir rožinė yra dar vienas klasikinis, išbandytas ir tikras derinys, o Avril Lavigne jau seniai buvo dviejų atspalvių plaukų piktograma. Vienas iš mūsų mėgstamiausių dainininkės šukuosenų buvo jos ilgos blondinės su švelniais rausvais dryželiais.

Splash News

14. Elegantiškas juodas bobas su auksiniais galais

Tinashe papuošė savo glotnią juodą bobą auksiniais galais ir pateikė puikų subtilaus dviejų atspalvių dažymo pavyzdį. Dėl šios išvaizdos dainininkės spalvos yra neįvertintos, minimalios ir prašmatnios kaip visada.

Splash News

15. Šviesiaplaukė banguota stulpelis su rožiniais antgaliais

Iggy Azaelea yra dar viena šviesiaplaukė, kuri sukrėtė rožinius galiukus! Skirtingai nei Lavigne, reperis supjaustė savo spynas į banguotą, per vidurį atskirtą skiltį, parodydamas, kad yra daug skirtingų pjūvių, kurie puikiai atrodo derinant šias spalvas.

Splash News

16. Skiltis ir kirpčiukai su ryškiomis rožinės ir raudonos spalvos bangomis

Jei jūsų tikslas yra iš tikrųjų išsiskirti ir patraukti akį į savo kasas naudojant klasikinę dviejų atspalvių išvaizdą, pasisemkite įkvėpimo iš Hayley Williams! „Paramore“ lyderei nėra svetimi drąsūs dažai, o vienas įsimintiniausių jos stilių buvo raudonos ir rožinės spalvos derinimas su kirpčiukais, kurių esame amžinai apsėsti.

Splash News

17. Ilgos, centre išsidėsčiusios juodos bangos su turkio spalvos antgaliais

Jei esate brunetė ilgais plaukais ir norite suteikti ryškios spalvos, Ariel Winter parodo, kad mėlyna visada yra puikus pasirinkimas! Aktorė savo juodais plaukais ypač svyravo turkio spalvos galiukais, ir sunku paneigti, kaip šios spalvos visada dera kartu.

Instagram.com/rubyrose

18. Rožinės ir mėlynos spalvos „Buzz Cut“

Nr. Aktorė savo plaukų centre, kur susiliejo dvi spalvos, sukūrė drąsią pertvarą.

Instagram.com/ddlovato

19. Tamsiai ruda boba su neoniniais žaliais antgaliais

Demi Lovato savo rudai bobai suteikė neoninės žalios spalvos galiukų! Dainininkės dviejų atspalvių išvaizda yra pakankamai drąsi, kad išryškintų, bet taip pat subtili dėl savo išdėstymo ir naudojamų neoninių spalvų kiekio.

Splash News

20. Banguota blondinė su juodais apatiniais sluoksniais

Dua Lipa yra žinoma kaip stiliaus ikona, vadovaujanti Y2K atgimimui, o neseniai ji taip pat pasidarė esminę ankstyvo aughts šukuoseną! Dainininkė pridėjo juodų apatinių sluoksnių savo šviesiaplaukę, iki raktikaulio ilgio, ir padarė jos dviejų atspalvių išvaizdą natūralesnę.

Shutterstock

"Apskritai dviejų atspalvių plaukus galima lengvai priderinti ir akimirksniu pakeisti jūsų išvaizdą bet kokiomis spalvomis. Udohas sako, kad prieš bandydami atidžiai apsvarstykite savo spalvų paletę ir įsitikinkite, kad pasirinktos spalvos gerai viena kitą papildo. Renkantis dviejų atspalvių stilių, rinkitės arba šviesius ir tamsius, arba šiltus ir š altus tos pačios spalvų šeimos atspalvius, kad jie darniai derėtų, pataria ji ir priduria, kad labai svarbu pasiteirauti ir savo plaukų meistro apie amoniako kiekį arba jo nebuvimą. dažai, padedantys apsaugoti plaukus nuo pažeidimų dėl dažuose esančių stiprių cheminių medžiagų."

"Jei ieškote kažko, kas tarnautų ilgiau, apsvarstykite galimybę naudoti pusiau ilgalaikį dažymą, o ne nuolatinį dažymą, pažymi ji, nes tai gali mažiau pakenkti plaukų stiebams. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – ji daro išvadą, kad būtina tinkamai prižiūrėti savo dažytus plaukus; naudokite švelnius šampūnus ir kondicionierius, specialiai sukurtus dažytiems arba paryškintiems plaukams, kad jie atrodytų gaivūs ir gyvybingi."

Kategorija: