Savannah Guthrie pavogė dėmesio centre Michael Kors 2023 m. rudens/žiemos šou kilimo ir tūpimo tako per Niujorko mados savaitę!

The Today Show bendraautorė (51 m.) pasipuošė berankove išlenktą suknelę, puoštą juodais gėlėtais nėriniais. Suknelė apačia buvo permatomo audinio, ją ji derino su juodais švarkeliais ir juodais kulnais.

Savannah Guthrie apsisuka juoda nėriniuota suknele su gėlėmis NYFW

Žurnalistas „Instagram“ tinkle atskleidė, kad tai buvo jos „pirmas kartas“ dalyvaujant kilimo ir tūpimo tako šou, bet iš jos prašmatnaus ansamblio mes niekada nesužinosime!

Siekdama užbaigti savo išvaizdą, Guthrie pasipuošė sluoksniuotomis, nesuderinamomis blizgančiomis apyrankėmis ir dėvėjo trumpus šviesius plaukus, suskirstytus per vidurį ir sušukuota elegantiškomis, laisvomis bangomis.

Kalbant apie makiažą, dviejų vaikų mama pasirinko juodą pieštuką, violetinius, žvilgančius akių šešėlius, tankias blakstienas, rožinius skaistalus, o visa tai papildė klasikiniais raudonais lūpų dažais.

Televizijos asmenybė renginyje sėdėjo šalia kelių stilingų A-listų, įskaitant Anną Wintour, Gloria Steinem, Mindy Kaling ir Kate Hudson. Kiti žymūs dalyviai buvo Katie Holmes, Ellen Pompeo ir Alanas Cummingas.

Gerbėjų reakcijos į Guthrie's Lacy, permatomą suknelę

Guthrie savo 1 milijonui sekėjų skirtame įraše įkėlė nuotraukų kolekciją iš pasirodymo metu. Kartu su dviem solo nuotraukomis nuo raudonojo kilimo ir dar dviem savo sėdinčiomis priekinėje eilėje ji parašė: „Pirmas pasirodymas kilimo ir tūpimo tako takuose – nemanykite, kad jį galima įveikti. Ačiū @michaelkors už garbę!!”

Natūralu, kad ji surinko tūkstančius teigiamų įvertinimų ir komentarų iš gerbėjų, kurie sužadino jos išvaizdą. "Atrodai nuostabiai!" vienas vartotojas pakomentavo, o kitas pridūrė: „Pastebėjai! Kažkas kitas sušuko: „Atnešame žaidimą SG! Atrodai stulbinamai“, kaip pastebėjo vienas kitas gerbėjas: „Ta suknelė tau tobula!!!!“ Negalėjome daugiau susitarti.

Kategorija: