Daugelis greito maisto darbuotojų iš populiarių tinklų šmirinėja savo mintimis reaguodami į neseniai pasirodžiusią Reddit temą, pavadintą „Žmonės, dirbantys greito maisto parduotuvėje, ko neturėtume gauti ir kodėl?“

Surinkome tris prekes iš šalies tinklo restoranų, kurių socialinėje žiniasklaidoje greitojo maisto darbuotojais pasiskelbę darbuotojai sako, kad klientai „niekada neturėtų užsisakyti“ ir kodėl (kai kurie iš jų gali jus nustebinti!)

3 Greito maisto produktų darbuotojai „Reddit“ sako, kad reikia vengti – ir kodėl

Shutterstock

1. Mėsos kukuliai metro

"Nr."

"Jų paprastai baigiasi (subway mėsos kukuliai) ir nenori taip vėlai vakare atidaryti naujo maišelio, todėl negausite tiek kotletų, kiek turėtumėte, rašė vienas vartotojas. priduriant, tie, kuriuos gaunate, tikriausiai yra guminiai ir apdegė nuo per ilgo sėdėjimo. Kažkas kitas atsakė: „Tai tiesiog privertė mane beveik užkišti“."

Shutterstock

2. Grybai pas Papa Joną

"Kitas naudotojas ir pasivadinęs buvusiu tėčio Džono darbuotoja rašė, kad jie niekada negaus grybų ant picos iš grandinės, nes po dienos ar dviejų grybai tampa gleivingi ir blogai kvepia."

"Jie pridūrė, kad vadovai tiesiog jiems tarnauja, nes vis tiek jie bus nukepti į orkaitę. Dar vienas „Redditor“ pridūrė, kad viskas bus gerai, bet vis tiek žiauru."

Shutterstock

3. Plakta grietinėlė Starbucks parduotuvėje

"Neįsivaizduojate savo mėgstamos ledinės mokas ar makiato iš Starbucks be plaktos grietinėlės? Vienas „Reddit“ vartotojas, pastebėjęs, kad „Starbucks“ dirbo 5 metus, pabrėžė, kad atsisakydavo kavos milžino plaktos grietinėlės"

"Plaktą grietinėlę įdėjau į šaldytuvą iškart po to, kai ją panaudojau, tačiau daugelis mano bendradarbių ją palikdavo valandoms, rašė apie vieną nepamirštamą patirtį. Naudotojas pridūrė: „Nepradėk man pieno vasarą“. Man patiko dirbti „Starbucks“, bet nekenčiu darbo su žiauriais žmonėmis. Vadovui niekada nerūpėjo, net po to, kai daug žmonių daug kartų skundėsi."

Kategorija: