Anya Taylor-Joy nušvietė BAFTA raudonąjį kilimą su blizgančia auksine mini suknele ir prie jos priderintu aksominiu apsiaustu. „Menu“ žvaigždė (26 m.) nustebino „Schiaparelli“ mados ansamblį ir žėrėjo su „Tiffany & Co.“ papuošalais, kai puošė ceremoniją.

Anya Taylor-Joy švyti išskirtiniu auksu Schiaparelli išvaizda

The Queen's Gambit alum mini suknele be petnešėlių buvo keturi lankai, aksominis audinys ir šlaunis besiribojanti kraštinė, pabrėžianti ilgas, raižytas kojas.

Kartu su žaviu gobtuvu, kurį ji derino su suknele, ji taip pat papuošė aukso spalvos karoliais, apyrankes ir blizgančius žiedus.

Norėdami užbaigti savo ansamblį, Emma aktorė apsivilko Aquazzura šampano aukso aukštakulnius. Ji vilkėjo ilgas, banguotas šviesiaplaukes ir išsiskirstė centre.

Kalbant apie savo makiažą, Taylor-Joy pasirinko dūmines akis su rudais akių šešėliais, juodu pieštuku, tankiomis blakstienomis, rausvais skaistalais ant skruostikaulių, o visa tai papildė rausvais lūpų dažais.

Gerbėjų reakcijos į dramatišką Taylor-Joy apsiaustą ir suknelę

Žvaigždė „Northman“ pasidalino nuotraukų kolekcijos įrašu su savo BAFTA aprangos vaizdais su 9,6 mln. „Instagram“ sekėjų. Natūralu, kad jos įkėlimas ir nuotraukos sutraukė daugybę gerbėjų, kurie išpopuliarino jos aprangą, ir komentarų.

“ Kažkas kitas pakomentavo: „Jūsų raudonojo kilimo stilius yra neprilygstamas! (Sutinkame!)

Garsūs Taylor-Joy draugai taip pat paliko mielus žodžius po jos įrašu, Halsey pakomentavo „SHEEEEEESH“, o Samas Claflinas parašė „Epic“ su ugnies jaustukais. Mes patys negalėjome geriau pasakyti!

Kategorija: