Praėjus vieneriems metams po sūnaus – antrojo vaiko su buvusiu draugu Travisu Scottu – gimimo Kylie Jenner oficialiai pasidalijo jo veido nuotraukomis su pasauliu! Ir jis dar mielesnis, nei galėjome įsivaizduoti! 25 metų grožio magnatas milijardierius šią savaitę socialiniame tinkle „Instagram“ savo istorijoje pasidalino reta savo vienerių metų nuotrauka (ir gerbėjai negali atsistoti).

Tai po jos sausio 21 d. karuselės įrašo su žavingais jos ir 31 metų „Sicko Mode“ reperio berniuko, gimusio 2023 m. vasario mėn., atvaizdais, taip pat patvirtinant, kad jo oficialus vardas yra drumroll. prašau Aire Webster!

Kylie Jenner įkelia šventinę Son Aire gimtadienio nuotrauką į IG istoriją

Vasario 22 d. Kylie Cosmetics magnatas atšventė pirmąjį sūnaus gimtadienį ir paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi aukštoje kėdėje siūbuodamas ant seilinuko (su mielu grafiniu dizainu, vaizduojanti katę, dėvinčią vakarėlio kepuraitę) ir žavingai užkandžiauja sausainiu ar sausainiu. Savo nuotraukai ji parašė: „Aš esu apsėstas šio mažo kūdikio“, ir mes taip pat.

Jenner pagaliau atskleidžia sūnaus vardą ir pasidalijo pirmosiomis jo veido nuotraukomis

Realybės žvaigždė pagaliau paskelbė savo naują vardą, kuris tariamas kaip „oras“, pasak pačios Kylie, kai gerbėjas paprašė jos patikslinti tarimą ir, kaip pranešama, reiškia „Dievo liūtas“, iš pradžių pasakęs gerbėjams, kad jo netrukus po gimimo buvo vardu Wolfas Jacques.

Kylie, kuri taip pat yra ketverių metų dukters Stormi Webster mama, grįžo prie jo 2023 m. kovą ir per „Instagram Story“ gerbėjams pasakė, kad jos sūnaus vardas nebėra Vilkas, sakydamas: „ Žinokite, mūsų sūnaus vardas nebėra Vilkas.Mes tiesiog tikrai nepajutome, kad tai jis. Tiesiog norėjau pasidalinti, nes visur matau Vilką.“

Siekdama dar daugiau painiavos, per praėjusius metus ji gerbėjams pasakė, kad jo vardas vis dar buvo oficialiai Vilkas, o tai leido suprasti, kad ji ir Travisas dar nepriėmė oficialaus sprendimo. , arba tiesiog norėjosi tai šiek tiek ilgiau išlaikyti paslaptyje. Kalbėdama apie Late Late Show dar rugsėjį, Kylie sakė: „Oficialiai nepakeitėme pavadinimo. Jo vardas vis dar yra Vilkas. Jo pase Vilkas, bet tai nebus jo vardas. Mes tik laukiame.“

Socialinės žiniasklaidos reakcijos

Kaip ir tikėtasi, Kylie įrašo komentarų skiltyje buvo gausu gerbėjų (ir kelių žinomų draugų bei šeimos narių!), kurie džiaugėsi, kokia miela Airė, ir išreiškė pritarimą jo unikaliam vardui.

BFF Hailey Bieber išmetė 12 verkiančių jaustukų ir pridėjo „Aire angel“, o Airės močiutė Kris Jenner parašė „Aš tave myliu Aire Webster“, o po to – raudonos širdies jaustukas.Vyresnioji sesuo Khloé Kardashian pridūrė: „Karalius!!! Jaunasis karalius!!!!!!! po to kelios jaustukai, įskaitant du auksinės karūnos jaustukus, o Chlöe Bailey parašė: „Jis toks gražus“, o po to – verkiantis jaustukas.

Vizažistė Ash K Holm, nuolat dirbanti su Kardashians, Katy Perry, Megan Fox ir daugybe kitų A kategorijos dalyvių, sušuko: „Jūs turite pačius gražiausius mažylius! o vienas iš daugelio Kylie gerbėjų pasakė: „Koks nuostabus vardas Aire! „Jūs ką tik vėl sugriovėte internetą“, – pastebėjo kitas gerbėjas, o po to – verkiantis juokingas jaustukas.

Kategorija: