Jennifer Lopez tikrai nori įrodyti, kad po to liūdnai pagarsėjusio momento tarp jos ir vyro Beno Afflecko „Grammy“ ceremonijoje anksčiau šį mėnesį nėra jokių problemų, nes ji ką tik jo garbei pasidarė naują tatuiruotę! Oho!

Instagram.com/jlo

Jennifer Lopez dėvi trumpus kirptus marškinėlius, kad parodytų naują tatuiruotę

53 metų „Shotgun Wedding“ aktorė ne tik gavo visiškai naują rašalą, kuris, jos teigimu, buvo skirtas 50 metų „Gone Girl“ aktoriui, bet ir labai norėjo tai parodyti „Instagram“ pozuodama su itin trumpu b altu apkirptu drabužiu, todėl naujosios tatuiruotės buvo neįmanoma nepastebėti! Paprastai jos kietos pilvo raumenys prikausto visą dėmesį, kai ji dėvi vos matomus viršūnes, tačiau šia proga jie turėjo pasidalyti dėmesio centre su jos nauja tatuiruote!

"Vasario 15 d. ji pasidalijo vaizdų karusele su savo 235 mln. „Instagram“ sekėjų su antrašte „Įsipareigojimas“, o po jo – begalybės ženklas. Su Valentino diena, mano meile, pridūrė ji, o po to parašė jaustuką b altai širdžiai, prieš sakydama gerbėjams, kad netrukus pasirodys daugiau „VDay“ kūrinių OnTheJLo."

Instagram.com/jlo

"Pirmoje nuotraukoje pavaizduota, kaip dainininkė Pa Ti fotografuoja veidrodinį savo naujosios tatuiruotės asmenukę, kuri, atrodo, yra begalybės simbolis su jų vardais ir per ją eina rodyklė, o antroje – pozuojančio aktoriaus nuotrauka. užsimerkęs. Trečioji, atrodo, yra stambaus plano, vaizduojančios Deep Water aktoriaus tatuiruotę, kurią sudaro dvi žemyn nukreiptos rodyklės, kurių viršuje yra raidė „J“, o viduryje – „B“ apačioje. Likusios dešimties vaizdų karuselės nuotraukos yra romantiškos susituokusios poros nuotraukos, ir mes esame jų visų apsėsti!"

Instagram.com/jlo

Įvairios gerbėjų reakcijos

"The On The Floor hitų kūrėjos gerbėjai anksčiau ją iškvietė už tai, kad kitą dieną po apdovanojimų ceremonijos paskelbė „Instagram“ vaizdo įrašą iš „Grammy“ ceremonijos, kurioje teigiama, kad žalos kontrolės postas padarė daugiau žalos nei naudos ir padarė priešingai, nei ji norėjo. tai padaryti – t.y. įrodyti, kad jų santuokoje viskas buvo gerai. Ir panašu, kad naujausia „Insta“ karuselė sulaukė tokios pat ciniškų gerbėjų reakcijos!"

"Pirma pamoka: niekada netatuiruokite savo partnerio vardo, pakomentavo vienas gerbėjas. Gražu, bet elgiantis kaip paauglys. Jums nieko nereikia įrodinėti, jūs abu turite vaikų, kad būtumėte geri pavyzdžiai. Vaikinai elgiasi kaip tavo amžiaus, rašė kitas, o kitas manė, kad rašalas yra prasto skonio, o kitas sakė, kad tatuiruotės su reikšmingais žmonėmis yra didžiausia žmonių klaida. Taip!"

Instagram.com/jlo

"Tačiau kiti gerbėjai buvo apsėsti tatuiruočių ir visos poros, viename užraše „Nesusk verkiu, tai pačios mieliausios nuotraukos, po kurių buvo dvi verkiančios jaustukai, o kitas pridūrė: Aš Džiaugiuosi už jus visus, susukite, ką visi kiti turi pasakyti. Aš visiškai nusileidau! Kitas gerbėjas sakė, kad Benniferis buvo tikslai, o kitas sakė, kad tai tikra meilės istorija."

Kategorija: