Remiantis 1,6 mlrd. USD 200 puslapių šmeižto ieškiniu prieš Fox News ir jos patronuojančią bendrovę Fox Corporation, kurį pateikė Dominion Voting System, elektroninio balsavimo aparatinės ir programinės įrangos pardavėjai, Seanas Hannity ir Laura Ingraham smerkė Rudy Giuliani dėl nutekintos anksčiau privačios SMS žinutės po 2023 m. rinkimų. Jie taip pat tariamai tyčiojosi iš buvusio prezidento Donaldo Trumpo (76 m.), nes manė, kad rinkimai buvo iš jo pavogti.

Ieškinyje tinklas iš esmės k altinamas šmeižiant įmonės reputaciją, skatinant fiktyvius k altinimus dėl sukčiavimo rinkimuose, siekiant susigrąžinti žiūrovus, kurie buvo nusiminusi, kad 80 metų prezidentas Bidenas buvo paskelbtas 2023 m. rinkimų nugalėtoju.

„Shutterstock“ / „Splash“ naujienos

Seanas Hannity ir Laura Ingraham Slam Rudy Giuliani nutekėjusiose tekstinėse žinutėse po 2023 m. rinkimų

"2023 m. lapkričio 11 d. tekste 61 metų Hannity rašė, kad 78 metų buvęs Niujorko meras, buvęs prezidento Donaldo Trumpo pastangų panaikinti rinkimų rezultatus priešakyje, buvo elgiasi kaip išprotėjęs žmogus. Gruodžio 22 d. jis taip pat parašė, kad Giuliani ir jo sąjungininkai buvo bepročiai, o 59 metų Ingrahamas sakė, kad Giuliani buvo toks idiotas."

„Shutterstock“ / „Splash“ naujienos

"Lapkričio 6 d. žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas (91), kuris taip pat yra „News Corporation“ pirmininkas ir generalinis direktorius, atmintinėje „Fox News“ vadovui parašė, kad Rudy patarimas Trumpui buvo tikrai blogas žingsnis, taip pat pridūrė, kad kalbėjo ir darė tikrai beprotiškus dalykus. Murdochas taip pat tariamai rašė, kad buvo labai sunku patikimai teigti, kad visur buvo pražanga, taip pat pridūrė, kad Trumpo manija bandyti panaikinti rinkimus buvo baisus dalykas, kenkiantis visiems.Po dešimties dienų, kai buvo paskelbti Bideno rinkimai, Murdochas parašė, kad Giuliani reikia paimti su dideliu druskos grūdeliu."

„Shutterstock“ / „Splash“ naujienos

Tuckeris Carlsonas taip pat buvo pavadintas ieškinyje

Kontroversiškas komentatorius Tuckeris Carlsonas (53 m.) taip pat buvo įvardytas ieškinyje, ypač dėl to, ką jis pasakė apie vyresnįjį Trumpo advokatą Sidney Powell (67), kuris ne kartą k altino Dominion mašinas dėl balsų, atiduotų už Trumpą, pavertimo Bidenui.

"Carlsonas trumpąja žinute prodiuseriui pasakė, kad Sidney Powellas meluoja, kartu sakydamas, kad Powellas yra nevaldoma raketa ir pavojinga kaip pragaras, o Trumpą apibūdino kaip demonišką jėgą, kuri gerai naikino daiktus, ir pridūrė: Jis yra neabejotinas pasaulio čempionas. Jis gali lengvai mus sunaikinti, jei žaisime neteisingai."

"Hannity taip pat atsisvėrė, remiantis ieškiniu, sakydamas pareiškime, kad visas pasakojimas, kurį Sidnėjus stumdė, netikėjau nė sekundei.Ingrahamas taip pat tariamai pasakė Carlsonui, kad Powellas buvo visiškas riešutėlis. Niekas su ja nedirbs. Taip ir su Rudy."

„Shutterstock“ / „Splash“ naujienos

Fox News Releases pareiškimas

"Nuo tada „Fox News“ atstovas paskelbė pareiškimą, kuriame ieškinį vadina grėsme žodžio laisvei, ir teigė, kad surinkti įrodymai buvo klaidingai apibūdinti."

"„Dominion“ klaidingai apibūdino įrašą, atrinko citatas iš pagrindinio konteksto ir išliejo daug rašalo ant faktų, kurie yra nereikšmingi pagal šmeižto įstatymo juodosios raidės principus, sakė atstovas."

Kategorija: