Florence Pugh ir toliau pranoksta save, kai kalbama apie savo nuostabius raudonojo kilimo ansamblius, ką dar labiau įrodė jos nuostabi BAFTA išvaizda šią savaitę!

Oskaro nominantė ir stiliaus ikona (27 m.) pasipuošė skulptūriška oranžine suknele be petnešėlių su tiuliu, raukiniais audiniais ir figūrą išryškinančiu kostiumu, kuris pabrėžė jos pavydėtinus išlinkimus.

Florence Pugh suknele be petnešėlių, tiulio, rauktuota oranžinė suknelė

Žiūrėdama apdovanojimų ceremoniją, Wonder aktorė sužibėjo specialiai sukurtame Ninos Ricci kūrinyje, kuriame buvo didelių raukinių aplink liemenį ir tvankiu, pusiau permatomu liemeniu.

„Don’t Worry Darling“ alūno suknelė taip pat turėjo asimetrišką, daugiasluoksnį undinėlės sijoną su mažu traukiniu. Prekės ženklo kūrybos direktorius ir dizaineris Harrisas Reedas socialiniame tinkle „Instagram“ atskleidė, kad numeris buvo sukurtas remiantis oranžine mados suknele iš 1988 m. etiketės archyvinės kolekcijos.

Juodosios našlės žvaigždė vilkėjo jai būdingas nešvarias šviesiaplaukes puošnias sukneles su puošniais kūdikių kirpčiukais. Kalbant apie savo makiažą, Pugh pasirinko klasikinį juodą lainerį su sparnuotomis katės akimis su dūminiais akių šešėliais, šiltais, švytinčiais skaistalais ant skruostikaulių, o visa tai papildė dulkėtais rožiniais lūpų dažais.

Norėdamas papuošti savo žavingą išvaizdą, Pugh pridėjo blizgančių sidabrinių papuošalų iš Tiffany & Co, įskaitant subtilius, mažyčius auskarus, žiedus ir deimantų vėrinį.

Gerbėjų reakcija į Pugh šou stabdantį žvilgsnį

Po renginio stiliaus piktograma įkėlė nuotraukų kolekcijos įrašą, skirtą jai 8.8 milijonai „Instagram“ sekėjų. Kartu su vaizdų karusele, kuri padėjo pademonstruoti suknelę, ji savo įkėlimui parašė: „Šis meno kūrinys buvo beprotiškas. Tai, ką jis tada išnešė iš visų kitų kūrybiškumo, buvo toks pat nesustabdomas ir įspūdingas.“

Natūralu, kad Pugh surinko tūkstančius teigiamų įvertinimų ir komentarų iš gerbėjų, kurie nuėjo į jos komentarų skyrių, kad pagerintų jos išvaizdą. „Negaliu susidoroti su tuo, kokia neįtikėtina ši išvaizda“, – rašė vienas, o kitas pridūrė: „Tai suteikia Audrey Hepburn! Kažkas taip pat palygino Pugh su senojo Holivudo ikonomis, tokiomis kaip Grace Kelly, rašydamas: „Toks nesenstantis grožis ir suknelė!“

Žinomi Pugh draugai taip pat paliko mielus žodžius jos aprangai: Lisa Rinna parašė „Sizzling hot“ su jaustukais nuo širdies akių, o Selena Gomez pakomentavo: „Get it girl!! Nuostabu!“ (Mes tikrai sutinkame!)

Kategorija: