Smegenų sveikata visada turėtų būti prioritetas, tačiau mums senstant ir didėjant su amžiumi susijusių ligų rizikai, dar svarbiau imtis priemonių, kurios palaikytų jūsų smegenų gebėjimą tinkamai veikti ateinančius metus. Laimei, tos priemonės, kurių imatės, nebūtinai turi būti sudėtingos ar keisti gyvenimą. Tiesą sakant, yra keletas paprastų įpročių, kuriuos galite atlikti kiekvieną dieną pabudę, kad jūsų smegenys būtų sveikos kaip visada.

Norėdami atrasti keletą geriausių žingsnių, kuriuos galite įtraukti į savo rytinę rutiną, kad palaikytumėte pažinimo sveikatą, kalbėjomės su registruota holistinės mitybos specialiste Patricia Eales. Ji mums papasakojo, kad jei per pusryčius gausite pakankamai b altymų, kurį laiką praleisite saulėje ir ryte pirmiausia gersite vandenį, tai gali padaryti stebuklus jūsų smegenims.Sužinokite daugiau žemiau!

Šis saldus skanėstas kiekvieną dieną gali pagerinti atmintį ir nuotaiką, pasak gydytojų

Vienas perdirbtas maistas, kurio vyresni nei 40 metų žmonės daugiau neturėtų valgyti, nes jie padidina su amžiumi susijusių ligų tikimybę

2 supermaistas, kurį turėtumėte valgyti kasdien, kad kūnas ir smegenys būtų sveikesni, vyresni nei 40 metų

4 energiją didinantys ingredientai, kuriuos turėtumėte pridėti prie savo kokteilių, kad diena būtų geresnė

1. Valgykite daug b altymų turinčius pusryčius

"B altymai yra esminis makroelementas jūsų bendrai sveikatai, nesvarbu, ar bandote numesti svorio, priaugti raumenų, ar tiesiog išlaikyti gerą kūno formą – ir, kaip paaiškėjo, Ealesas teigia, kad tai taip pat labai svarbi jūsų sveikatai. smegenys. Mūsų smegenys sudarytos iš b altymų, lipidų ir vandens. B altymai padeda smegenų neuronams bendrauti tarpusavyje per neurotransmiterius, pagamintus iš aminorūgščių, aiškina ji ir įspėja, kad nepakankamas b altymų kiekis gali sukelti pažinimo sutrikimus ir demenciją.Be to, kad pusryčiuose būtų bent 30 g b altymų, ji taip pat siūlo įtraukti sveikų riebalų, pvz., kokosų aliejaus, avokadų ar alyvuogių aliejaus."

Shutterstock

2. Gaukite saulės

"Saulės šviesa puikiai veikia jūsų smegenis! Štai kodėl Eales rekomenduoja kiekvieną dieną iki 10 val. šviečiuoti saulėje bent 10 minučių, o tai skatins sveiką cirkadinį ritmą ir pagerins jūsų miegą – ir mes visi žinome, kokia svarbi gera miego rutina yra jūsų bendrai sveikatai, ypač kai kalbama apie pažinimo funkcijos. Miegas yra gyvybiškai svarbus smegenų sveikatai, nes jis formuoja ir palaiko kelius, leidžiančius mokytis ir kurti naujus prisiminimus, taip pat susikaupti ir greitai reaguoti, aiškina ji."

Shutterstock

3. Gerkite vandenį

"Turbūt neturėtume jums du kartus sakyti, kad hidratacija yra viskas, kai reikia palaikyti optimalią sveikatą, įskaitant jūsų smegenų sveikatą.Nors žinome, kaip vilioja iš karto pabudus įsipilti didelį puodelį kavos, Eales rekomenduoja pirmiausia rinktis vandenį. Ji sako, kad pirmiausia išgerkite stiklinę vandens, prieš imdami kofeino. Koncentraciją ir pažinimą pagerina padidėjęs deguonies ir kraujo tekėjimas į smegenis, kuriems padeda vanduo. Supratau!"

Kaip matote, kiekvieną rytą palaikyti smegenų sveikatą gali būti taip paprasta, kaip atlikti keletą nedidelių pakeitimų. Kai į savo kasdienybę įtrauksite b altymų, saulės spindulių ir vandens, daugelį metų būsite laimingi ir sveiki smegenys.

Kategorija: