Selena Gomez jau daugelį metų su savo gerbėjais kalba apie tai tikra ir atvirauja apie viską nuo psichinės sveikatos iki kūno įvaizdžio ir daug daugiau. O dabar 30-metė „Tik žmogžudystės pastate“ aktorė vėl tapo atvira, šį kartą sugrąžindama gerbėjus į Disnėjaus laikus. Ir tikrai yra keletas dalykų, kurie gerbėjus gali nustebinti!

Selena Gomez pasakoja „Tuštybės mugėje“, kad jaučiasi „suaktyvinta“ jos Disnėjaus praeities

Selena televizijoje debiutavo seriale „Barney & Friends“, kai jai buvo dešimt metų (2002–2004 m.), o vėliau 2007–2012 m. vaidino Aleksą Russo filme „Disney's Wizards of Waverly Place“.Daugelis mūsų mėgstamiausių įžymybių pradėjo žaisti „Disney“, įskaitant Demi Lovato, Jonus Brothers, Miley Cyrus ir Britney Spears, kad būtų galima paminėti tik keletą, tačiau Selena prisipažino, kad ją šiek tiek paskatino Disnėjaus praeitis, o dabar jaučiasi daug laisvesnė. ji atsisakė!

„Aš tikrai jaučiuosi laisva“, – sakė ji labai atvirame interviu „Vanity Fair“ 29-ajam kasmetiniam Holivudo numeriui, kurį, be kita ko, aprašo kartu su Ana de Armas ir Florence Pugh. „Kartais mane sužadina. Ne tai, kad man gėda dėl savo praeities, tiesiog taip sunkiai dirbau, kad rasčiau savo kelią“, – tęsė ji. „Nenoriu būti tuo, kuo buvau. Aš noriu būti tokia, kokia esu.“

Taisyklės, kurių turėjo laikytis Selena

Būti „Disney“ žvaigžde reikalauja didelės atsakomybės, nes daug jaunų ir įspūdingų akių nuolat jus stebi. Ir Selena atskleidė kai kurias taisykles, kurių turėjo laikytis per Disnėjaus dienas, įskaitant tai, ką ji galėjo ir ko negalėjo pasakyti!

„Jokiu būdu nebuvau laukinis vaikas, bet dalyvavau „Disney“ programoje, todėl turėjau įsitikinti, kad niekam nesakyčiau „What the (priežastinis)“, – paaiškino „Spring Breakers“ žvaigždė. . „Tai yra dalykai, kuriuos aš taip pat laikiau geriausiu pavyzdžiu, koks tik galiu būti. Dabar manau, kad būti geriausiu pavyzdžiu reiškia būti sąžiningam, net ir su bjauriomis ir sudėtingomis savo dalimis.“

Splash News

Ką Selena Gomez anksčiau sakė apie savo Disnėjaus praeitį?

"Vanity Fair interviu nebuvo vienintelis kartas, kai Selena + Chef vedėja atviravo apie savo Disney praeitį. Dar 2015 m. „Calm Down“ dainininkė „New York Times“ sakė, kad auga ir keičiasi ir nori atitolti nuo savo „Disney“ įvaizdžio, ypač dėl to, kad ką tik pradėjo susitikinėti!"

"Aš palaikau santykius, mane valdė tėvai, aš vis dar buvau Holivude ir Disnėjaus valdžioje, ir aš tikėjausi, kad būsiu gera mergina, prisiminė ji. "

Splash News

"Girliai žinojau, kad tai nėra tai, ką noriu daryti. Išsekęs, priversti kažką, kas buvo ne taip, net asmeniniame gyvenime. Turėjau turėti akimirkų, kai verkdavau ir klausdavau: „Kodėl aš neįsimylėjau to, ką darau?“. Kurį laiką buvau priverstas jaustis labai nepatogiai, kad galėčiau priimti priimtus sprendimus."

"Ir tai dar ne viskas, 2023 m. rugpjūčio mėn. pasirodžiusi Televizijos kritikų asociacijos spaudos skydelyje ji dar kartą apėmė šią temą. Anot Us Weekly , Sel pasakė: „Disney“ pasirašiau būdamas labai jaunas. ir aš nežinojau ką darau. Aš nežinojau, ką darau (vaikystėje). Aš tiesiog bėgiojau filmavimo aikštelėje."

Splash News

Ką kitos įžymybės neigiamai pasakė apie „Disney“?

Selena yra tik paskutinė buvusi Disney žvaigždė, kuri kalba apie kai kuriuos darbo su įmone trūkumus. Štai tik keletas iš daugelio buvusių „Disney Channel“ žvaigždžių, kurios praeityje kalbėjo

Splash News

Miley Cyrus

"Miley Cyrus dar 2015 m. pasakė Marie Claire, kad Hannah Montana, kurioje ji vaidino 2006–2011 m., turėjo neigiamą poveikį jos psichinei sveikatai. Man taip ilgai buvo kalbama, kokia turi būti mergina, – prisipažino dabar 30-metė „Flowers“ dainininkė. Mane privertė atrodyti kaip kažkas, kuo nesu, o tai tikriausiai sukėlė tam tikrą kūno dismorfiją, nes taip ilgai kiekvieną dieną buvau graži, o tada, kai nedalyvavau toje laidoje, atrodė: „Kas? aiškinamasis) ar aš?&39; ji pasakė."

Splash News

Demi Lovato

"Demi Lovato (praėjusiais metais Spout pasakė, kad iš tikrųjų vėl priėmė jos įvardžius, nes jautėsi moteriškesnė) dar 2016 m. „Billboard“ pasakė, kad pasitraukusi iš kanalo jai buvo PTSD, ir pridūrė: „Mes juokavome. kad tai buvo „Disney High“, išskyrus tai, kad mes visi filmavome šou ir tikrai per daug dirbome.Visai neseniai 2023 m. „Harper&39;s Bazaar“ ji pasakė, kad yra dėkinga už suteiktas galimybes, bet buvo labai pervargusi ir neskiria pakankamai laiko savo psichinei sveikatai ar asmeniniam gyvenimui."

Splash News

Bella Thorne

"2023 m. vasario mėn. interviu Fox News dabar 25 metų „Shake It Up“ žvaigždė pasakė: „Disney“ akis tikrai nori būti tokia tobula, ir aš manau, kad būtent čia „Disney“ jausmas klysta, nes jų vaikai atrodo tobuli. Toks vaizdas labai sunkus. Taip pat niekada nebuvau aš. Ji pridūrė: mažiems vaikams, augantiems, nereikia matyti tobulų žmonių. Vaikai turi matyti realybę. Jie turi matyti įvairovę, intriguojančią."

"2023 m. gruodį kalbėdama „High Low“ su „EmRata“ tinklalaide Bella papasakojo Emily Ratajkowski apie laiką, kai ji vos nebuvo atleista, nes vilkėjo bikinį! Kartą mane vos neatleido iš Disnėjaus kanalo, nes man buvo 14 metų ir paplūdimyje dėvėjau dviejų dalių drabužius, atskleidė ji.Nežinau, šis stilistas, su kuriuo bendrauju, uždėjo man tokią grandinėlę, kuri yra kaip kūno grandinė. man nerūpi. Buvo gerbėjas, paplūdimyje mane nufotografavo, vos neatleido. Ji sakė, kad žmonės darė spaudimą „Disney“ ją atleisti, ir nors to nedarė, jie paprašė, kad ji ateityje pakeistų paplūdimio aprangą! Ji sakė, kad prisimena, kad jai buvo pasakyta, kad kitą kartą paplūdimyje ji turi būti su šortais ir laisvais marškinėliais.“"

Kategorija: