Anne Hathaway atkirto žandikauliai, kai ketvirtadienį, vasario 16 d., 2023 m. Berlyno tarptautiniame kino festivalyje Vokietijoje dalyvavo filmo „Ji atėjo pas mane“ – naujausio rašytojos ir režisierės Rebeccos Miller filmo – premjeroje. didžiausios šio momento tendencijos!

Anne Hathaway tarptautiniame Berlyno kino festivalyje vilki permatomą Valentino Haute Couture suknelę

Raudonajam kilimui 40-metė Oskaro laureatė ir neginčijamo stiliaus meistrė vilkėjo juodą permatomą iki grindų siekiančią suknelę iš 2023 m. Valentino pavasario aukštosios mados kolekcijos su subtiliais taškeliais ir odiniais lankeliais. paklotas.Atrodo, kad suknelės apačioje yra nuogas bodis, kad būtų išsaugotas Anne kuklumas, ir apskritai tai yra puikus pavyzdys, kaip permatomos suknelės gali atrodyti prašmatniai, rafinuotai ir elegantiškai vienu metu!

Splash News

The Les Misérables aktorė dar labiau patobulino išvaizdą, suknelę sujungdama su viliojančiomis odinėmis operinėmis pirštinėmis. Tai tendencija, kurią mėgsta visi, įskaitant princesę Kate, kuri BAFTA parodoje atnaujino savo perdirbtą Alexanderio McQueeno suknelę su elegantiška pora. juodų operos pirštinių.

Anė gana sumaniai pasipuošė plaukus, kad suknelė pritrauktų visą dėmesį ir atskleistų akinančius Bulgari auskarus; o makiažui ji išlaikė natūralų, bet švytintį daiktą su subtiliomis katės akimis ir nuogomis lūpomis.

Splash News

Gerbėjų komentarai

"Natūralu, kad Raganų žvaigždės gerbėjai plūdo į jos Instagram įrašo komentarų skiltį, kurioje ji vaizdavosi ant raudonojo kilimo. Gražiausios gyvos moterys, viena gerbėja džiūgavo, o kita pavadino išvaizdą didinga, o po to sekė tinkamas raudonas širdies jaustukas.Puiki suknelė Anne. Malonu, kad esate čia, Berlyne, pasakė kitas. Miranda pritartų, rašė kitas gerbėjas, kalbėdamas apie Meryl Streep personažą Mirandą Priestly filme „Velnias dėvi Prada“. "

"Annie tu gražiai atrodai, pagyrė dar vieną jos gerbėją, o kažkas kitas pasakė, visada tokia nuostabi moteris ir tavo šypsena sustabdo laiką. Klasikiausia moteris pasaulyje, pridėjo dar vieną gerbėją, o po jos – šypsenėlių jaustuką. Atrodai puikiai ir esi tokia prašmatni, pagyrė kitas gerbėjas, o po jo – trys raudonos širdelės jaustukai."

Anne Hathaway apie tai, kas ją sužavėjo seriale „Ji atėjo pas mane“

"Serialo „Vandenynai 8“ žvaigždė „The Hollywood Reporter“ papasakojo apie tai, kas buvo „She Came to Me“ ir kaip ji į tai įsitraukė. Tai savotiška operinė komedija, sakė ji ir pridūrė: „Na, jei pamatysite filmą, manau, kad tai bus prasminga. Ji pridūrė: „Kai tai įsibėgėja, jis tiesiog pribloškia, gražus ir erdvus, o tu esi tikrai sužavėtas.Man ateina tam tikras momentas, kai stalas yra padengtas, o tada tikrai pradedama patiekti patiekalą ir viskas spustelėja. Aš tiesiog nenoriu būti niekur kitur ir man šie žmonės taip rūpi ir Aš palaikau visus. Kalbėdama apie darbą su Rebecca Miller, Anne pasakė: turiu sąrašą režisierių, apie kuriuos žino mano atstovai, ir jie tiesiog mirksi „Taip“."

"Buvau labai susijaudinęs, kai man atsiųstas scenarijus ir aš jį perskaičiau, ir mane tai sužavėjo, – tęsė „Nuotakų karų“ aktorė, prieš sakydama, kad muzika yra tikrai didelė scenarijaus dalis. filmas. Maniau, kad scenarijus buvo puikus, o projektas tikrai daug žadantis, bet tiesiog norėjau sužinoti, kokia bus muzika. Tiek daug šio filmo iš tikrųjų gyvena tuo. Sutikau Rebeką ir pokalbio su ja tiesiog žinojau, kad kokia muzika bebūtų, ji bus teisinga."

Kategorija: