Nuo migdolų iki sezamo – rinkoje dar niekada nebuvo tiek daug pieno be pieno variantų, iš kurių galima rinktis. Jei esate veganas, netoleruojate laktozės ar tiesiog norite apriboti pieno produktų vartojimą, galite ragauti įvairių augalinės kilmės pieno produktų arba galite pasirinkti savo mėgstamiausią. Tačiau svarbu atsiminti, kad augalinės kilmės produktai savaime nedaro nieko sveiko. Tiesą sakant, kartą sveikatos ekspertai sako, kad pieną be pieno reikėtų atsisakyti savo taurės, jei bandote numesti svorio dėl didelio cukraus kiekio, tonos angliavandenių ir kalorijų pertekliaus: saldintas. avižų pieno.

Norėdami sužinoti apie reguliaraus saldaus skonio avižų pieno gėrimo poveikį sveikatai, kalbėjomės su „Balance One Supplements“ dietologe Trista Best. Ji mums pasakė, kad kiekvienas, norintis numesti svorio, turėtų apriboti šio gėrimo vartojimą. Žemiau rasite visą jos ekspertų įžvalgą!

Tai yra geriausias augalinis pienas svorio netekimui, pasak mitybos specialistų

Norite numesti svorio ir jo nepriaugti? Mitybos specialistai sako, kad turėtumėte laikytis šios taisyklės

2 įprasti kavos ingredientai, dietologai įspėja, kad gali priaugti svorio

Baisūs avižų pieno trūkumai, apie kuriuos niekas jums nepasakoja, pasak registruotų dietologų

Shutterstock

Saldintas avižų pienas

Jei renkatės augalinį pieną, galite rinktis kreminį avižų pieną. Tačiau Best įspėja, kad tam tikros veislės gali pakenkti jūsų svorio metimo tikslams, ypač aromatintos, saldintos.Nors jie gali puikaus skonio jūsų kavoje, jie gali priaugti svorio.

"Avižų pienas savaime nepriauga svorio, mus užtikrina Best. Tiesą sakant, avižų piene dažnai yra mažiau kalorijų ir riebumo nei pieno piene, todėl tai gali būti sveikesnė alternatyva žmonėms, norintiems sumažinti suvartojamų sočiųjų riebalų ir cholesterolio kiekį."

"Tačiau kai į mišinį įdedate saldiklių ir kvapiųjų medžiagų, viskas pablogėja. Kai kuriuose rinkoje esančiuose avižų pieno produktuose gali būti pridėta cukraus, kvapiųjų medžiagų ir tirštiklių, o tai gali prisidėti prie svorio padidėjimo, jei vartojama per daug, sako ji. Taip pat verta paminėti, kad avižų pienas tikrai gali būti kaloringas, ypač su šiais papildomais ingredientais. „Best“ įspėja, kad vartojant daugiau kalorijų nei reikia organizmui, nepaisant š altinio, gali padidėti svoris."

Shutterstock

"Be šių perdirbtų ingredientų ir kalorijų pertekliaus, ji atkreipia dėmesį į tai, kad avižų piene taip pat yra daug angliavandenių, palyginti su kitais augalinės kilmės produktais.Kadangi jis gaunamas iš grūdų, o ne iš riešutų ar kito augalo, angliavandenių kiekis vienoje porcijoje yra apie 15 gramų. Ji sako, kad tai yra labai daug, atsižvelgiant į tai, kad nesaldintas migdolų pienas paprastai yra tik 1 gramas angliavandenių. Koks skirtumas!"

Dienos pabaigoje, žinoma, su saiku dauguma viskas yra gerai. Jei tikrai norite retkarčiais pasilepinti vanilinio avižų pieno šlakeliu rytiniame š altame užpilame, mes sakome, eik. Tačiau jei bandote lieknėti, visada geriausia rinktis nesaldų, mažai angliavandenių turintį pieną.

Kategorija: