Meghan Markle ir princas Harry buvo parodijuoti naujame animacinio suaugusiųjų komedijos šou South Park epizode, pavadintame „The Worldwide Privacy Tour“. Anot „The Spectator“, viešai neatskleista informacija atskleidė, kad 41 metų Sasekso hercogienė nėra patenkinta tokiu vaizdu.

Nors Markle ir jos vyras Sasekso hercogas (38 m.) nebuvo tiesiogiai įvardijami seriale, jame buvo veikėjai, praminti „Kanados karališkaisiais“ ir taip pat laikomi „princu ir jo žmona“, kurių bruožai aiškiai priminė porą.

Meghan Markle, princas Harry nesikreipia į teismą dėl „Pietų parko“: tai „nuobodu“ https://t.co/XUoPrCo5ZP pic.twitter.com/VJ662PhVqu

- New York Post (@nypost) 2023 m. vasario 21 d.

Meghan Markle ir princas Harry tariamai mažiau nei sužavėti Pietų parko vaizdavimu

Remiantis leidiniu, š altinis teigė, kad Markle buvo „nusiminusi ir priblokšta“ dėl epizodo išleidimo ir „erzina South Park, bet atsisako visa tai žiūrėti“.

Seriale du veikėjai, panašūs į Marką ir Harį, prašo privatumo, kartu atkreipdami į save dėmesį. Laidoje „žmonos“ personažas yra vadinamas „draugo mergina, aktore, influenceriu ir auka“, į kurią ji atsako: „Taip, tai visiškai aš“.

Žiūrėkite visiškai naują „Worldwide Privacy Tour“ visą seriją dabar nemokamai: https://t.co/tkYfVgJywb pic.twitter.com/AmnRr69F0k

- Pietų parkas (@SouthPark) 2023 m. vasario 18 d.

Animacinis princas (pagal Harį) dėvi pilką kostiumą, o jo žmona (Markle) vilki dulkėtą rožinį ansamblį, kuris labai priminė Markle 2023 m. „Trooping the Color“ aprangą. Seriale taip pat pašiepiamas princo Harry perkamiausias memuaras „Spare“, pavadindamas jį „Waaagh“.

SouthPark smogė PrinceHarry ir MeghanMarkle. pic.twitter.com/7rlR12fcnZ

- Prieiga prie Holivudo (@accesshollywood) 2023 m. vasario 16 d.

Anksčiau šią savaitę karališkasis ekspertas Neilas Seanas sakė, kad tikėjosi, kad Sasekso gyventojai paduosis į teismą ir (arba) imsis teisinių veiksmų prieš South Park rašytojus dėl epizodo, tačiau Markle ir Harry atstovas netrukus tai užginčijo.

Seanas tvirtino: „Jų teisininkų komanda žiūri į epizodą, kad pamatytų, kas negerai ir ką būtų galima paversti dar baisesniu“.

Jis pridūrė: „Atrodo, kad tai yra jų veiksmų kryptis, o ne juoktis, mėgautis akimirka ir parodyti pasauliui, kad jie supranta pokštą“. Tačiau jis pažymėjo, kad „Pietų parko“ kūrėjai dar nieko negavo.

Ne, Meghan Markle ir princas Harry nesiskundžia dėl „Pietų parko“ epizodo: „Visa tai nesąmonė“

- Žmonės (@people) 2023 m. vasario 21 d.

Atstovas spaudai pabrėžia, kad Sasekso gyventojai nesiims teisinių veiksmų

Netrukus po to, kai pasklido gandai apie tai, kad Markle ir Harry galimai padavė ieškinį už South Park, dueto atstovas pabrėžė, kad taip nebus.

Kalbėdamas su „People Magazine“, poros komandos narys sakė: „Atvirai kalbant, viskas yra nesąmonė. Visiškai nepagrįsti, nuobodūs pranešimai.

2023 m. gruodį buvo rodomi populiariausi Sasekso gyventojų „Netflix“ dokumentiniai filmai „Harry & Meghan“, o jų pasaulinė spaudos sekretorė paskelbė pareiškimą, reaguodama į spėliones, kad Markle ir Harry norėjo „privatesnio gyvenimo“.

„Jų pareiškime, kuriame pranešama apie sprendimą pasitraukti, nieko neužsimenama apie privatumą ir pakartojamas jų noras tęsti savo pareigas ir viešąsias pareigas“, – sakė atstovas.

Ji pridūrė: „Bet koks pasiūlymas kitaip kalba apie pagrindinį šios serijos dalyką. Jie nusprendžia dalytis savo istorija savo sąlygomis, tačiau bulvarinė žiniasklaida sukūrė visiškai neteisingą pasakojimą, kuris persmelkia spaudą ir viešąją nuomonę. Faktai jiems prieš akis.“

Kategorija: