SheFinds gauna komisinius už pirkinius, įsigytus naudojant šiame įraše pateiktas nuorodas.

Stiklinė oda. Vampyro oda. Želė oda. Per pastaruosius kelerius metus netrūko į odą orientuotų makiažo tendencijų, kurios paprastai apima įvairių odos priežiūros produktų, makiažo pagrindų, maskuojamųjų priemonių ir paryškinimo priemonių naudojimą, kad būtų sukurta hiperrealistiška odos versija – nesvarbu, ar tai reikštų itin blizgančią, itin blizgią ar net. itin matinė apdaila.

Tačiau 2023 m. suteikia pertrauką nuo ekstremizmo, o naujausia makiažo/odos tendencija skatina sutikti savo odą kažkur tarp matinės ir blizgios – sveiki, Cloud Skin Makeup, kuris tikTok tinkle išgyvena virusinę akimirką.Ir, skirtingai nei daugelis kitų tendencijų, šį nėra sunku padaryti patiems IR atrodo visiškai natūraliai, kad ir kur beklaidžiotumėte – vakarienėse, mokykloje, biure – net nešauks „pasitvarkyk! Čia profesionalūs makiažo meistrai pasakoja, kaip „TikTok“ Cloud Skin Makeup tendencija leidžia akimirksniu atrodyti gaiviai – ir kokių veiksmų bei produktų reikia, kad tai pasiektumėte.

Kas yra Cloud Skin?

Prieš tai, kas iš tikrųjų yra „Cloud Skin“ (o kas ne?). Štai ko tai nėra: sudėtingas makiažas, kuris padengs jūsų odos atspalvį ir suteiks apšvietimą vietose, apie kurias nežinojote, kad galite spindėti. Pagalvokite apie „Cloud Skin“ kaip apie tylesnę jaunesnę visų kitų praėjusių metų tendencijų seserį. „Debesų oda yra matinės odos apdailos tendencijos, kurią matėme 2016–2023 m., derinys su natūralia ir švytinčia apdaila, kurią matėme 2023–2024 m.“, – sako Caitlyn Dominic, profesionali makiažo meistrė, dirbanti daugiau nei 10 metų Šarlotėje. , NC. „Iš esmės tai matinis, kai norite būti matinis ir rasotas tinkamose vietose, kur norite, kad jūsų oda spindėtų.”

Anot makiažo meistro Alexiso Chapmano, raktinis žodis už Cloud Skin yra „lankstus“. „Debesų oda yra elastinga, drėkinama, švytinti oda“, - sakė Chapmanas. „Norite, kad makiažas atrodytų minimalus, nebūtų rasotas ar per matinis. Norite pasiekti švelniai matinį vaizdą, suteikiantį labai natūralų, vidinį švytėjimą.“

Shutterstock

Kaip turėtų atrodyti Cloud Skin rezultatai?

Lengva suprasti, kodėl „Cloud Skin“ turi akimirką. Tai tokia makiažo tendencija, kuri yra visiškai universali ir gali būti dėvima beveik visur. „Debesų odos makiažo tendencijos rezultatas turėtų būti vidutinio padengimo, satiną primenantis pagrindas, suteikiantis nepriekaištingą apdailą, kai darote visą veidą, dalyvaujate renginyje ar tuokiasi – tai puikiai tinka vestuvėms. atrodo“, – sakė Dominykas. „Matinio, tačiau šviečiančio ir drėkinančio, tačiau ilgai dėvėjimosi mišinys suteikia jūsų odai – ir kaip ji atrodo tiek asmeniškai, tiek nuotraukose – geriausius iš abiejų pasaulių.”

Shutterstock

Kaip galite pasiekti Cloud Skin?

Jei visas šis makiažo minimalizmas atrodo patraukliai, yra keletas produktų, į kuriuos verta investuoti, ir keli žingsniai, kad patektumėte į odos rojų.

„Pradėkite nuo serumo, pavyzdžiui, Watermelon Glow Niacinamide Dew Drops by Glow Recipe, kad papilkintumėte odą, o po to vasaros penktadieniais naudokite drėkinamąjį kremą, pvz., Cloud Dew Oil-Free Gel Cream Moisturizer“, – rekomenduoja Dominicas. „Atlikite šiuos du odos priežiūros veiksmus naudodami matinį gruntą, nukreiptą į veido T zoną, pvz., Tatcha The Liquid Silk Canvas, tada ant veido užtepkite du šviečiančio matinio pagrindo, pvz., Makeup By Mario SurrealSkin Liquid Foundation, pompas. pagrindo šepetėliu arba drėgna grožio kempine. Užbaikite veido spalvą maskuokliu, pvz., Hourglass Vanish Airbrush Concealer, kremine kontūro lazdele, tokia kaip Fenty Beauty Match Stix Matte Contour Skinstick, skystais skaistalais, tokiais kaip Rare Beauty Soft Pinch Liquid Blush, neryškinančia pudra, tokia kaip Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Finish. su pudros purkštuvu, ir fiksuojančiu purškikliu - One Size On Til Dawn Mattifying Waterproof Setting Spray puikiai tiks.”

Chapman rekomenduoja naudoti tik gruntą, jei oda labai riebi, ir tepti jį po drėkinimo. „Cloud Skin paplito, nes visi nori tos sveikos spindinčios odos, net ir vyrai“, – sakė Chapmanas. „Be to, matėme daug A-sąrašo įžymybių, dėvinčių tokį makiažą. Kas nenori visą laiką atrodyti gerai sudrėkintas? Tai labai natūrali ir sveika išvaizda visų tipų ir įvairaus amžiaus žmonių odai. Tai taip pat leidžia odai kvėpuoti, o tai puikiai tinka poroms. Taigi žmonės sako „taip“ šviežiam veidui!“

Kategorija: