Kalbant apie šukuosenas, gerbėjai puikiai žino, kad Kim Kardashian gali pasidaryti bet ką. Nuo šviesių plaukų iki daugiasluoksnių kirpčiukų iki dabartinių kirpčiukų – 42 metų realybės žvaigždė mums visada suteikia puikių plaukų inspo.

Naujame „Instagram Story“ įkeltame įraše ir keliuose savo pasekėjams skirtuose įrašuose SKKN magnatas puikavosi visiškai naujais, itin glostančiais, centrine dalimi, veidą įrėminančiais užuolaidų kirpčiukais!

Kim Kardashian demonstruoja naujus veidą įrėminančius užuolaidų kirpčiukus

SKIMS įkūrėja pirmą kartą debiutavo savo naujuoju kūriniu „Do in a Story“ anksčiau šį mėnesį, paskelbdama veidrodinę asmenukę naujuose savo prekės ženklo sportiniuose kūriniuose. „Mes, vaikinai, kirpome kirpčiukus“, – vaizdo įraše rašė „Kardashians“ žvaigždė, kalbėdamasi su savo šukuosenų meistru Chrisu Appletonu, kuris nebuvo nušautas.

Kim Kardashian sumažina kirpčiukus! https://t.co/zKq7Yjm428 srsbrokers travinsagt pic.twitter.com/OeivGNBW3c

- Insur (@2Shopinsurance) 2023 m. vasario 14 d.

Vaizdo įraše keturių vaikų mama dėvėjo ilgas brunetes trumpas ir tiesias šukuosenas, o subtilūs ir subtilūs kirpčiukai buvo išryškinti. Ji pozavo, kai trukdė Arianos Grande „Imagine“, o dainininkė mielai perkėlė klipą į savo „IG Story“.

Tada Kardashian su gerbėjais pasidalijo nuotraukų kolekcija, kurioje ji buvo su ta pačia visiškai b alta apranga ir leidžia visiems geriau pažvelgti į jos plaukų transformaciją.Jos juodos spynos spindėjo apšvietimu, o kirpčiukus ji braukė į kiekvieną veido pusę, suteikdama dar daugiau simetrijos.

Visai neseniai stiliaus ikona vėl puikavosi kirpčiukais kitoje IG karuselėje iš vakarienės, kurią surengė. Renginio metu (kuris, kaip ji pažymėjo, buvo surengtas tų, kurie nukentėjo nuo JAV teisingumo sistemos) garbei, ji pasipuošė rožine Barbiecore suknele be petnešėlių ir puošniai papuošė savo švelnius kutus.

Gerbėjų reakcija į naujus Kardashian kirpčiukus

Natūralu, kad abu Kardashian įrašai sulaukė milijonų teigiamų įvertinimų ir tūkstančių komentarų iš gerbėjų, sužadinančių jos naują išvaizdą. „Kim K turi kirpčiukus, taigi dabar aš turiu kirpčiukus“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas pridūrė: „Gerai, kirpčiukai yra didelis LAIMĖJIMAS“.

Kažkas kitas pasisakė ir pakomentavo: „Gerai, kirpčiukai, kas ji“ su jaustukais „širdies akimis“, o vienas kitas pažymėjo, kad dėl užuolaidų kirpčiukų „kažkaip ji atrodo dar gražiau“. (Sutinkame!)

Kategorija: