Nemanome, kad gerbėjai iki galo įvertino, kaip nuostabiai Jennifer Lopez atrodė per 65-uosius metinius Grammy apdovanojimus, kurie vasario 5 d. buvo surengti Crypto (dot) com arenoje Los Andžele dėl to virusinio momento tarp ji ir vyras Benas Affleckas. Tačiau viskas, kas susiję su 53 metų Shotgun Wedding žvaigždės išvaizda, buvo tobula nuo galvos iki kojų, įskaitant jos įspūdingą, pagal užsakymą tviskančią Gucci suknelę su gilia priekiu, kuri nusipelno savo gerbėjų puslapio! - su gerbėjais, kuriuos ypač sužavėjo jos žavesys naktį.

Gerbėjai laukė dėl Jennifer Lopez „Glam For The Grammy“

J-Lo gerbėjai apibūdino jos išvaizdą kaip „glamo deivę“ vasario 6 d. „Instagram“ socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijusio Chriso Appletono (žmogaus už tiek daug geismo vertų J-Lo išvaizdų) komentarų skiltyje. yra labai tikslus aprašymas.

Glam hitų kūrėjo komanda „On The Floor“ suteikė jai nepriekaištingą, bet švytintį pagrindą, kartu su blizgančiomis ir viliojančiomis padūmavusiomis akimis, šviečiančiu paryškintuku, rožiniais skaistalais ir blizgiomis nuogomis lūpomis. Jos ilgos, karamelės spalvos kasos taip pat sulaukė didžiulio pasisekimo, nes buvo dėvimos per vidurį perskirtas pūkas ir palaidos garbanos galuose.

Instagram.com/chrisappleton1

"Deivės įspėjimas, vienas gerbėjas piktinosi komentarų skiltyje, o po to - žvaigždžių akių jaustukas. Tobula kaip visada, makiažas, šukuosena, aksesuarai, suknelė, bet ji yra ta, kuri viską suspindi, man patinka Jen darbo kolektyvas, pagyrė kita. Ji tikrai turi pačius geriausius plaukus, sakė kitas gerbėjas, o kažkas sakė, kad ji yra nuostabi mergina.Nėra jokių argumentų!"

"Man užgniaužė kvapą, pridūrė dar vienas gerbėjas, po kurio sekė veidas su širdelių jaustukais ir mėlynos širdelės jaustukai, kad papildytų jos nuostabią mėlyną Gucci suknelę, o kitas pasakė tai, ką mes galvojame daugelį metų, ty ji to nedaro. visai ne amžius. Tobula, pridūrė dar vienas gerbėjas, o kitas pasakė, kad pranoksta visus, o po to sekė rankomis plojantis jaustukas."

Kas atsitiko tarp Jennifer Lopez ir Beno Afflecko „Grammy“ ceremonijoje?

"Taigi, kas nutiko tarp „If You Had My Love“ dainininkės ir 50-metės „Gone Girl“ aktoriaus, kad tapo vienu didžiausių pokalbių temų per visą apdovanojimų ceremoniją? Gerbėjai manė, kad pora, kažkada žinoma kaip Bennifer, ginčijosi, kai fotoaparatas priartino laidos vedėją Trevorą Noah, o Jen ir Benas buvo matyti fone kalbantis, kaip atrodė, rimtas pokalbis."

"Skaitytoja iš lūpų tariamai sakė „Daily Mail“, kad „Hustlers“ žvaigždė liepė savo vyrui „Stop, atrodyti draugiškiau“. Atrodykite motyvuotai, į ką Benas būtų galėjęs atsakyti, galėčiau."

Francisas Speckeris / CBS

Kūno kalbos eksperto nuomonė

"Nuo tada gerbėjai ir kūno kalbos ekspertai atsižvelgė į dabar virusinę akimirką. Kūno kalbos ekspertė Judi James šeštajam puslapiui sakė: Įprasta A sąrašo rutina yra tai, kad vaikinas per raudonojo kilimo renginius savo partneriui šnabžda į ausį, kas atrodo kaip seksualus saldus niekšelis, o moteris šypsosi ar kikena, pranešdama apie aistringus santykius. Tačiau Jennifer atsakas į Beno šnabždesį atrodo daug tvirtesnis ir trūkčiojantis."

"Ji tęsė: jos galva apsisuko, kad suprastų, ką jis pasakė, ją šokiravo. Viena jos ranka sugriebė jos pačios kelį, o kita suėmė Beno koją taip, kaip atrodė kontrolinis gestas. Kalbėdama atrodė, kad ji plaštaka bakstelėjo į krūtinę, o tai atrodo kaip priekaištingas tikrinimo gestas, o ne aistringas."

Ką turėjo pasakyti gerbėjai?

"Socialinėje žiniasklaidoje kilo daug minčių, ypač komentarų skiltyje prie montažinio vaizdo įrašo, kurį On My Way dainininkė kitą dieną pasidalijo su savo 235 mln. Instagram sekėjų. "

"Manau, kad jis norėjo, kad visi žinotų, kad jis nenori ten būti, spėliojo vienas gerbėjas. Jen ir Beno fantazija neatitinka tikrovės, pastebėjo kitas gerbėjas. J-Lo siekia fantazijos, kurios nėra. Atrodo, kad jūs abu neturite prasmės. Benas turėtų surasti savo tikrąjį asmenį, o J-Lo – savo, – sakė kitas. Nuotraukose pavaizduota „visada geriausias laikas su vyru“ priešingybė. O gal ji tai parašė tyčia? paklausė kitas gerbėjas."

Kategorija: