Florence Pugh buvo raudona vizija per Londono kritikų rato kino apdovanojimus. 27 metų Oppenheimer aktorė renginyje švytėjo raudona suknele su mylimu Y2K peplum siluetu ir klostuotomis detalėmis ties juosmens linija.

Don’t Worry Darling alum ir stiliaus ikona puikavosi išpuoselėtomis rankomis apsirengusi Roberto Wuno suknele be petnešėlių ir apsisuko, kai pozavo nuotraukoms su grindų ilgiu.

Florence Pugh Rocks Ruby Red Peplum suknelė ir kaubojiška kepurė su tiulio traukiniu

Pugh išvaizda taip pat išsiskyrė stulbinančiais aksesuarais, tokiais kaip sluoksniuotos Tiffany & Co. auksinės grandinėlės karoliai, subtilūs auskarai su žiedais, blizgus pertvaros nosies žiedas ir tamsiai raudona kaubojiška kepurė su unikaliu tiulio traukiniu.

Juodosios našlės žvaigždė renginio metu vilkėjo iki smakro siekiančias, nešvarias šviesiaplaukes, pasiskirstė į šoną, kad perteiktų senojo Holivudo žavesį, ir apvertė galus.

Kalbant apie makiažą, „Oskaro“ nominantė atiteko už juodą pieštuką, mišrius dūminius akių šešėlius, rausvus skaistalus ant skruostikaulių ir rubino raudonumo lūpų dažų atspalvį.

Pugh laimėjo „Geriausios aktorės“ apdovanojimą už spektaklį „Stebukloje“

Renginyje Pugh atsiėmė geriausios britų / airių aktorės apdovanojimą už vaidmenį Sebastiano Delio 2023 m. filme „Stebuklas“.

Filme Pugh vaidina Elizabeth "Lib" Wright, britų slaugę, tarnavusią Krymo kare ir kuri 1862 m. Airijoje yra išsiųsta į kaimą 1862 m. stebėti jaunos merginos, vardu Anna O'. Donnell, kurios šeima teigia, kad ji nevalgė kelis mėnesius.

Toliau – įtemptas, prikaustantis siužetas, kuris ir toliau sulaukia kritikų pripažinimo (taip pat ir individualaus Pugh pasirodymo).

Kategorija: