Spalvoti, laukiniai nagai ir įspūdinga nagų dailė grįžta į didžiulę pusę. Kaip tik tada, kai įsigyvenote į savo žemės atspalvio nagų rutiną, nagų tendencijos smarkiai pasikeitė. Atrodo, kad šį sezoną viskas yra madinga, jei tik kūrybiškumas yra šiek tiek (arba gerokai) iškritęs. Nuo grafiškai kontrastingų spalvų ir juostelių iki katės akių nagų – laikas sukaupti spalvų ir nagų dailės aksesuarų ir pasiruošti žaisti.

Jūsų naujausias nagų žurnalas yra iš tikėtino stiliaus š altinio: Kourtney Kardashian. Nors ji paprastai yra žinoma dėl savo žemiškesnio stiliaus, palyginti su Kim ir Khloe, vyriausioji Kardashian sesuo paskelbė nuostabaus raudono smėlio laikrodžio nagų dailės nuotrauką, kuri suteiks jums retro nuotaikos ir leis pasijusti atradusi savo. naujas mėgstamiausias, visiškai modernus stilius.

Instagram.com/kimkimnails

Kas yra smėlio laikrodžio nagai?

Smėlio laikrodžio nagus sukūrė garsenybių nagų meistrė Kim Truong ir, nepaisant to, kad jiems atlikti reikia tam tikrų įgūdžių ir tvirtos rankos, jie iš tikrųjų atrodo kaip šiek tiek maksimalistinis tradicinių prancūziškų nagų požiūris. Įsivaizduokite ploną spalvos braukimą per nagų galiukus ir banguotą raštą išilgai šono, kuris primena smėlio laikrodį – jūs atspėjote.

Instagram.com/natalieminervanails

Nors Kardashian daugiausia priskiriama prie šių gražių naujų nagų įkvėpimo, dalis nuopelnų taip pat turėtų atitekti Euphoriai, o ypač smėlio laikrodžio nagams, kuriuos Maddy puikavosi populiariame TV seriale (ir dar labiau atgal, dizainas turi šaknis vėlyvojo dizainerio Thierry Muglerio madose). Maddy atveju jos nagas turėjo juodų sūkurių ir brangakmenių, kurie puikiai papildė seksualios juodos suknelės iškirptes.

Yra labai daug variantų, kai reikia individualizuoti smėlio laikrodžio nagus. Galite rinktis žemės atspalvius, romantiškus raudonus ala Karashian, juodus, blizgančius ir nagų brangakmenius. Pagalvokite apie juos kaip apie elegantiškus nagus.

Kategorija: