Salma Hayek, 56 m., buvo gražiai sutvarkyta dėl savo naujausio redakcinio įrašo ant britų GQ GQ Hype viršelio, kuriame pateikiami išskirtiniai interviu su garsiomis įžymybėmis. Vienoje iš nuotraukų aktorė švyti kreminės spalvos įvyniojama suknele su gilia iškirpte, kuria gerbėjai negali atsigauti!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Salma Hayek demonstruoja savo pavydėtinus išlinkimus smėlėta smėlio spalvos suknele

Rebecca Grice stilizuotas Hayekas pozavo ant žurnalo skaitmeninio viršelio, vilkėdamas korsetuotą juodą Vivienne Westwood suknelę.Šilta, išlenkta suknelė buvo derinama su Beladora Jewelry nuleidžiamais auskarais ir aukštais blizgiais juodais platforminiais mulais. Hayekas taip pat pasipuošė juoda suknele su vienu pečiu, derinama su skulptūriškais auksiniais rankogaliais ir silpnai pasislėpusiomis platforminėmis basutėmis.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino British GQ (@britishgq)

Ir kitoje redakcijos kadroje Hayekas pozavo vilkėdamas senovinę smėlio spalvos Westwood suknelę su surištu juosmeniu iš Paumé Los Andželo. Kūrinys buvo derinamas su „Gucci“ kreminėmis 1 290 USD vertės platforminėmis basutėmis su šešių colių kulnais. Kalbant apie papuošalus, Hayek nešiojo vintažinį Sophie Buhai žiedą ir Beladoros auskarus. Gerbėjai buvo apsėsti šios suknelės!

„Ilgą laiką buvau spausdinama mašinėle. Jie sakė: „Tu esi seksuali, todėl tau neleidžiama turėti humoro jausmo.“ – @salmahayek.https://t.co/s2gE3lHZch

- Britų GQ (@BritishGQ) 2023 m. vasario 6 d.

Salma Hayek sako, kad Holivudas atsisakė vaidinti ją komedijose, pasakė jai, kad ji per daug seksuali

Fridos žvaigždė kalbėjosi su rašytoja Olivia Pym ir aptarė jos vaidmenį paskutiniame Magiškojo Mike'o filme ir seksualių vaidmenų tipą nuo pat jos pasirodymo 1996 m. filme Nuo sutemų iki aušros. Nors Hayek vaidino romantiškose komedijose, tokiose kaip 1997 m. „Išsiskyrimas“ (priešais Russellas Crowe) ir „Fools Rush In“ (priešais Matthew Perry), ji teigė, kad tik 2010 m. filme „Suaugę žmonės“ gavo galimybę vaidinti komedijoje. Hayekas sakė, kad Adamas Sandleris, parašęs, prodiusavęs ir vaidinęs filme, pagaliau suteikė jai galimybę būti juokinga.

„Ilgą laiką buvau rašomas mašinėle“, – sakė Hayekas. „Visą gyvenimą norėjau daryti komediją ir žmonės man nedovanodavo komedijų. Negalėjau gauti vaidmens, kol nesutikau Adamo Sandlerio, kuris mane įtraukė į komediją (2010 m. „Grown Ups“), bet man buvo keturiasdešimt! Jie sakė: „Tu esi seksuali, todėl tau neleidžiama turėti humoro jausmo.“ Dešimtajame dešimtmetyje tau ne tik neleidžiama būti protingam, bet ir būti juokingam.“

„Tuo metu man buvo liūdna“, - sakė ji. „Tačiau dabar čia dirbu bet kokį žanrą, savo gyvenimo metu, kai man buvo pasakyta, kad būsiu pasibaigęs – kad pastaruosius 20 metų būčiau išėjęs iš verslo. Taigi aš neliūdu, nesu piktas; Aš juokiuosi. Aš juokiuosi, mergaite.“

Dabar Hayekas grįžta su nauju meilės filmu – Steveno Soderbergho stebuklingu Mike'o paskutiniu šokiu. Paskutinėje „Magic Mike“ franšizės dalyje Hayekas vaidina Channingo Tatumo striptizo šokėjos meilės pomėgį. Jos personažas Maxandra Mendoza kartu su Mike kuria striptizo šokėjų šou.

„Daugiau nei filmas apie vyresnę moterį, kuri įsimyli jaunesnį vaikiną, tai apie vidutinio amžiaus moterį, kuri turi daug potencialo ir kenčia nuo to, kad ji visą gyvenimą buvo pakirsta“, – GQ pasakojo Hayekas. JK apie filmą.

Kategorija: