Praėjo daugiau nei mėnuo nuo tada, kai princas Harry išleido savo šokiruojančius atsiminimus „Spare“, o jo tėvas karalius Charlesas vis dar nori, kad jis dalyvautų būsimoje karūnacijoje. 74 metų monarchas šiuo metu ruošiasi istoriniam įvykiui, kuris įvyks gegužės 6 dieną Vestminsterio abatijoje Londone. (Tai liko mažiau nei 100 dienų!)

Remiantis viešai neatskleistų š altinių, kurie tariamai kalbėjosi su People Magazine, Charlesas nori susitarti su Harry (38) ir nenorėtų, kad jis praleistų savo didžiąją dieną.

Princas Harry yra „keblioje padėtyje“ dėl dalyvavimo karaliaus Charleso karūnacijoje https://t.co/sxULN4Umw6

- The Independent (@Independent) 2023 m. vasario 19 d.

Karalius Charlesas tikisi, kad princas Harry dalyvaus gegužės 6-osios karūnavime

Karališkoji šeima nepateikė jokio oficialaus pareiškimo, susijusio su Spare ar daugybe žandikaulių k altinimų, tačiau viešai neatskleistas š altinis pabrėžė, kad Charlesas tikrai nori, kad Haris dalyvautų šioje iškilmingoje progoje, nepaisant visko.

„Tai tokia svarbi proga Charlesui, ir jis norėtų, kad jo sūnus dalyvautų karūnavimo ceremonijoje ir pamatytų tai. Jis norėtų, kad Harry sugrįžtų į šeimą“, – tariamai kalbėjo š altinis. „Jei jie to neišspręs, tai visada bus karaliaus valdymo dalis ir tai, kaip jis paliko savo šeimą atskirtą. Jis garsėjo kaip tolimas tėvas, ir jam būtų baisu, jei tai tęstųsi.”

Karalius Čarlzas, kaip pranešama, atsisakys princo Harry reikalavimo prieš karūnavimą surengti pasisėdėjimą https://t.co/Lv544Mo9Tf

- Marie Claire (@marieclaire) 2023 m. vasario 19 d.

Karališkasis istorikas Robertas Lacey taip pat sakė leidiniui: „Neskaitant (Charleso) tėviškos vilties vėl susijungti su sūnumi, vienas iš karališkosios šeimos darbų yra parodyti, kaip susidoroti su mūsų visų problemomis. žmogišku ir apgalvotu būdu. Ateityje šeimai seksis nebūtinai susitaikymas, o abipusis skirtingų idėjų ir prioritetų priėmimas.“

Kalbant apie įtemptus santykius tarp karališkosios šeimos ir Harry bei jo žmonos Meghan Markle, Lacey pridūrė: „Beveik įžeidžiau klausti: „Kada jie pasibučiuos ir susitaikys?“ Jis tęsė: „Štai tarp jų kilo labai rimtų nesutarimų. Tačiau platininis jubiliejus (2023 m. birželį) ir karalienės bei princo Philipo laidotuvės iš tiesų parodė, kad jie gali atidėti asmeninį priešiškumą dėl didesnio tikslo, o būtent tai ir bus karūnavimas.”

Ką princas Harry pasakė apie būsimą renginį

Harry praėjusį mėnesį interviu su ITV Tomu Bradby buvo paklaustas, ar jis dalyvaus karūnavime, o Sasekso hercogas pasakė: „Nuo šiol gali nutikti daug kas. Bet, žinote, durys visada atviros. Kamuolys yra jų aikštėje. Yra daug ką aptarti ir labai tikiuosi, kad jie nori susėsti ir apie tai pasikalbėti.“

„Kamuolis yra jų aikštėje“. https://t.co/dEqOSGpIM4

- InStyle (@InStyle) 2023 m. vasario 18 d.

Galų gale, nesvarbu, ar Haris ir Markle dalyvaus ceremonijoje, ar ne, karališkoji biografė Sally Bedell Smith sako: „Monarchija yra didesnė už šeimos ginčą“.

Kategorija: