Remiantis naujausiu „The Guardian“ pranešimu, „Fox News“ vedėjai privačiai šaipėsi iš nepaliaujamų Donaldo Trumpo teiginių, kad 2023 m. rinkimai iš jo buvo pavogti. Tačiau tuo pat metu tie patys laidų vedėjai eteryje kalbėjo apie „pavogtus rinkimus“.

Shutterstock

Ką „Fox News“ vedėjai iš tikrųjų galvojo apie Donaldą Trumpą

"Dešiniųjų asmenybės ir „Fox News“ laidų vedėjai Tuckeris Carlsonas, Seanas Hannity ir Laura Ingraham buvo įvardinti 1,6 mlrd. USD ieškinyje, kurį iškėlė „Dominion Voting Systems“.Ši įmonė yra elektroninio balsavimo įrangos ir programinės įrangos pardavėja. Jie kreipiasi į teismą su „Fox News“ ir jos patronuojančia bendrove „Fox Corporation“ dėl šmeižto po to, kai melavo apie dalyvavimą pavogiant 2023 m. prezidento Bideno rinkimus. Teismo išvados iš šios šmeižto bylos atskleidė, kad laidų vedėjai iš tikrųjų netikėjo tuo, ką skleidžia naujienų tinkle."

Shutterstock

"Jis elgiasi kaip pamišęs žmogus, tariamai Hannity rašė apie Trumpą kelias savaites po rinkimų. Tuo tarpu vedėjas vis dar stūmė didelį melą per savo geriausiu laiku rodomą šou „The Sean Hannity Show“. Jis netgi turėjo rinkimų neigėjų kaip svečiai, norėdami išsakyti savo įsitikinimus savo šou"

"Netgi Rupertas Murdochas, „Fox Corporation“ savininkas, buvo sutrikęs ir kritiškai vertino buvusio prezidento melagingus k altinimus. Pranešama, kad teismo dokumentuose Murdochas šiuos teiginius pavadino tikrai beprotiškais viename pranešime Fox News vadovui. Jis rašė, kad buvo labai sunku patikimai teigti, kad visur prasižengė, ir nurodė, kad Trumpas įvairiose valstijose kreipiasi į teismus, siekdamas panaikinti savo pralaimėjimą.Murdochas netgi sakė, kad Trumpo bandymas įrodyti sukčiavimą buvo baisus dalykas, kenkiantis visiems."

Shutterstock

"Kita vertus, Carlsonas paniekino Sidney Powell, vyresnįjį Trumpo advokatą, kuris ne kartą tvirtino, kad „Dominion“ mašinos už Trumpą atiduotus balsus pervertė Joe Bidenui. Sidney Powellas meluoja, jis parašė prodiuseriui, teigiama Dominion ieškinyje. Tekste jis paminėjo Powellą kaip nevaldomą raketą ir pavojingą kaip pragarą. D.Trumpas, anot Carlsono, buvo demoniška jėga, kuri puikiai sugebėjo sunaikinti daiktus. Jis yra neabejotinas pasaulio čempionas. Jis gali lengvai mus sunaikinti, jei žaisime neteisingai."

"Kitas laidos vedėjas Ingrahamas taip pat pakomentavo Carlsonui, kad Powellas buvo visiškas išprotėjimas. Niekas su ja nedirbs. Taip pat ir Rudy, turint omenyje buvusį Niujorko merą, teisininką ir Trumpo rėmėją Rudy Giuliani."

"Tuo tarpu Hannity išsakė visą pasakojimą, kurį Sidnėjus stumdė, aš netikėjau nė sekundei.„Fox News“ vidinė komunikacija atskleidė, kad vadovai, laidų vedėjai ir tyrėjai naudojo tokias frazes, kaip stulbinančiai, visiškai iš vėžių ir visiškai BS, kad apibūdintų klaidingas rinkimų teorijas, kurias jie viešai propagavo."

Shutterstock

"Veidėjai ne tik atmetė melagingus Trumpo teiginius rinkimuose, bet ir kritikavo tinklą dėl to, kaip jis apie juos pranešė ir palaikė. Pareiškime matyti, kaip Hannity ir kiti smerkė savo tinklą dėl ankstyvo Arizonos kvietimo rinkimų naktį už Bideną, kuris supykdė Trumpą. Pranešama, kad Hannity pranešė Carlsonui ir Ingrahamui, kad rinkimų kvietimas sunaikino prekės ženklą, kuriam sukurti prireikė 25 metų, o žala yra neapskaičiuojama, o Carlsonas pridūrė, kad tai buvo vandalizmo aktas. Visi šie apreiškimai buvo įtraukti į 192 puslapių redaguotą santrauką, kurią ketvirtadienį, sausio 16 d., Delavero aukštesniajame teisme pateikė Dominiono advokatai. Teismo procesą planuojama pradėti balandžio mėnesį."

Kategorija: