Kai senstame, tampame jautresni įvairiems pavojaus sveikatai, o natūralios mūsų kūno funkcijos pradeda silpnėti. Ir nors, deja, nėra būdo visiškai užkirsti kelią senėjimo procesui, sveikų įpročių įtraukimas į savo kasdienybę gali padėti sulėtinti procesą ir apsaugoti nuo tam tikrų su amžiumi susijusių ligų. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra užtikrinti, kad aprūpintumėte savo organizmą visomis maistinėmis medžiagomis, kurių jam reikia klestėti, o jei nesate tikri, ar iš savo dietos gaunate pakankamai kokių nors konkrečių maistinių medžiagų, pridėkite maisto papildų. mišinys visada yra puiki idėja.

Norėdami sužinoti daugiau apie kai kuriuos geriausius papildus, galinčius sumažinti su amžiumi susijusių ligų, tokių kaip geltonosios dėmės degeneracija ir osteoartritas, riziką, kalbėjomės su sveikatos ekspertais Trista Best, „Balance One Supplements“ dietologe, ir Lisa Richards, mitybos specialiste. ir Candida dietos kūrėjas. Jie mums pasakė, kad cinkas ir gliukozaminas yra dvi galimybės, kurias galbūt norėsite apsvarstyti. Sužinokite daugiau žemiau!

4 priešuždegiminiai papildai, vyresnės nei 40 metų moterys, pasak gydytojų, turėtų vartoti kiekvieną dieną

Šis saldus skanėstas kiekvieną dieną gali pagerinti atmintį ir nuotaiką, pasak gydytojų

Kardiologai sutaria: tai yra blogiausi gėrimai jūsų širdies sveikatai

Shutterstock

1. Cinkas regėjimui

Senstant mūsų regėjimas dažnai pablogėja. Geriausios pastabos, kad vienas iš būdų tai įvykti yra akių būklė, vadinama geltonosios dėmės degeneracija. „Tai paveikia geltonąją dėmę, kuri yra akies dalis, užtikrinanti aštrų centrinį regėjimą“, – aiškina ji. „Yra įrodymų, kad tam tikri papildai gali būti naudingi užkertant kelią geltonosios dėmės degeneracijos progresavimui arba sulėtinti jos progresavimą.”

Vienas iš tokių priedų yra cinkas, kuris, pasak Besto, yra „svarbus tinklainės, kuri yra akies dalis, atsakinga už šviesos aptikimą, sveikatai“. Pasak jos, „tyrimai parodė, kad cinko papildų vartojimas kartu su kitomis maistinėmis medžiagomis, tokiomis kaip vitaminas C ir vitaminas E, gali padėti sulėtinti geltonosios dėmės degeneracijos progresavimą“. Reguliarus cinko papildų vartojimas gali palaikyti ir kitas sveikatos sritis, pvz., imuninę sistemą ir medžiagų apykaitą.

Shutterstock

2. Gliukozaminas sąnariams

Kita dažna su amžiumi susijusi liga yra osteoartritas, kurį Richardsas apibūdina kaip „būklę, kuri pažeidžia sąnarius, sukelia skausmą ir sustingimą“. Deja, šios būklės nėra išgydomos, tačiau tam tikrų papildų vartojimas gali padėti sumažinti riziką ir sulėtinti ligos progresavimą.

Richardsas nurodo gliukozaminą kaip vieną geriausių papildų darbui."Gliukozaminas yra natūralus junginys, kuris randamas organizme ir yra svarbus kremzlių formavimuisi ir taisymui", - aiškina ji, sakydama, kad tyrimai rodo, kad kasdieninis gliukozamino papildas gali "padėti sumažinti sąnarių skausmą ir sustingimą žmonėms, sergantiems osteoartritu. . Gera žinoti!

Galų gale, senėjimas yra neišvengiama gyvenimo dalis, ir nėra tabletės, kuri leistų išlikti jaunam amžinai. Tačiau įtraukę tinkamas maistines medžiagas į savo mitybą, galite sulėtinti senėjimo procesą, ilgiau išlaikyti savo kūną sveiką ir sumažinti su amžiumi susijusių ligų riziką. Žinoma, geriausi papildai jums priklausys nuo jūsų konkrečių sveikatos problemų. Tačiau norint, kad akys ir sąnariai būtų sveikesni, cinkas ir gliukozaminas yra dvi puikios galimybės.

Kategorija: