Pristatymas tiesioginėje televizijoje nėra lengva užduotis, o kadangi visi esame žmonės, deja, kartais pasitaiko klaidų. Tai buvo labai akivaizdu vienoje iš naujausių „Today“ serijų, nes vedėjos Hoda Kotb (58 m.) ir Jenna Bush Hager (41 m.) turėjo ištaisyti laidos vedėjos Savannos Guthrie klaidą!

NBC

Hoda Kotb ir Jenna Bush Hager taiso Savannah Guthrie tarimą

Incidentas įvyko ketvirtadienį, vasario 2 d., laidoje, kai Hoda ir Jenna buvo Kvebeke, Kanadoje, o 51 metų Savannah buvo Niujorke su kitais savo kolegomis Carson Daly, Al Roker, Craig Melvin ir Sheinelle Jones.

"Šiaurėje yra vėsiau, todėl Hoda ir Jenna vienos pačios neša saulę Kanados tautai, Savannah sakė laidoje ir pridūrė: „Šį rytą jie yra Kvebeko mieste. Ponios, kaip yra?"

NBC

"Kamera tada sutelkė dėmesį į Hodą ir Jenną, kurios nevengė slėpti savo nepritarimo Savannah ištarimui Kanados miesto pavadinimą, kuris, anot Google, yra kwuh·bek, pastarąjį labiau pabrėžiant. žodžio dalis."

"Gerai, visų pirma, SG, tai tariama „Que-bec“, – sakė Hoda savo kolegei, pabrėždama antrąją žodžio pusę, o ne pirmąją, kurią padarė Savannah. Jenna akimirksniu sutiko su Hoda, nes pora po to kelis kartus pakartojo žodį, kad įsitikintų, jog Savannah ir visi kiti, kuriems sunku ištarti, galėtų jį teisingai ištarti. Tada laidoje buvo parodytas vaizdo įrašas, kuriame Hoda ir Jenna, atrodo, praleido savo gyvenimą sniege, įskaitant slidinėjimą ir rogučių sportą."

Splash News

Savannah Guthrie atsisveikina su 7,1 mln. USD Niujorko namų po 5 metų

"Tikėkimės, kad knygos „Princesės gelbėkit pasaulį“ autorius per daug neįsižeidė dėl griežtos pataisos tiesioginėje televizijoje. Manome, kad ji galvodavo apie kitus dalykus, nes praėjusį mėnesį ji su vyru Michaelu Feldmanu pardavė Tribeca namą, kuriame gyveno pastaruosius penkerius metus, siekdami įgyvendinti viziją ir svajonę gyventi miesto name. mieste, rašo „Wall Street Journal“. "

"Jų keturių miegamųjų ir 3,5 vonios namų, kurių plotas viršija 3700 kvadratinių pėdų, kaina buvo 7,1 mln. USD. Savannah ir Michaelas jį nusipirko už maždaug 7,114 mln. USD dar 2023 m., o tai reiškia, kad jie patirs 14 000 USD nuostolį, jei parduos už dabartinę prašomą kainą. Nepaisant svajonės apie miesto namą, Savannah vis tiek nenorės išeiti ir pridurs: „Mano nagai brauks į stiklą, paliekant šį butą."

Kategorija: