Cindy Crawford įtvirtino savo, kaip vienos ikoniškiausių visų laikų supermodelių, statusą ir tai dar kartą įrodė, nes vis tiek sugebėjo sužavėti savo gerbėjus nuotraukoje be makiažo, kurią vasario 8 d. pasidalijo Instagram . Niekas negali ginčytis, kad ji žino, kaip dirbti su fotoaparatu, net jei tai jos pačios „iPhone“ kamera!

Instagram.com/Cindycrawford

Cindy Crawford dalijasi veidrodiniu asmenuku be makiažo su dirbtiniais kirpčiukais

56 metų supermodelis erzino savo gerbėjus veidrodine asmenuke be makiažo, kurią, pasak jos, padarė bandydama kirpčiukų klipą, žaisdama su mintimi susikirpti tikrus kirpčiukus.Ji buvo apsirengusi paprasta juoda liemene, o veidas buvo apnuogintas, tiesiog su mažu auksiniu auskaru ir auksiniais žiedais ant pirštų.

"Prasmingo grožio kūrėja parašė savo įrašą „Ne visai trauminiai kirpčiukai“. Tik bandymas! po to – žirklių jaustukas. Įdomu tai, kad komentarų skiltyje buvo įvairių reakcijų – vieni gerbėjai liepė jai pasistengti ir gauti tikrą daiktą, o kiti bandė ją perkalbėti, iš dalies dėl to, kad su kirpčiukais buvo reikalinga didelė priežiūra, ir dėl to, kad kai kurie iš jų gali priversti žmogų atrodyti senesni!"

Splash News

Įvairios gerbėjų reakcijos

"Be kirpčiukų! Vieną dieną jie jums patiks, o tada nekęsite! – sušuko aktorė Christa Miller. Įžymybių plaukų stilistė Jen Atkin sutiko, sakydama: ne, jūsų plaukai jau tobuli. Vienas gerbėjas tiesiai šviesiai pasakė: Ne. Ne tavo išvaizda, o kitas pasakė: tu esi nuostabi žmogaus meilė, kuri gali jaustis patogiai be makiažo.Vis dėlto sakau, kad nėra kirpčiukų. Be tu esi gražesnė. Nedaryk to mergina. Neverta, pridėjo dar vieną, o po to verkiantis juokingas jaustukas."

"Tačiau kiti gerbėjai manė, kad Cindy kirpčiukus sūpuoja taip pat, kaip ir visa kita! Maudymosi kostiumėlių dizainerė Melissa Odabash pasakė: „Patinka“, o Anh Co Tran, pasaulinė Milbon kūrybinė direktorė, susijaudinusi pasakė „Taip“. Kažkas kitas pasiūlė jai pasirinkti „Curtain Bangs“, o ne „Burt“, o po to – raudoną širdies jaustuką. Taigi 80-ieji. Myliu, sutiko kitas, su kuo kitas visiškai sutiko ir pridūrė: „Tu tinka devintojo dešimtmečio roko žvaigždės išvaizdai“, o po to – ugnies jaustukas. Kita gerbėja pažymėjo, kad su kirpčiukais visada atrodai jauniau, o kita gerbėja tiesiog pasakė, kad ji graži, su kuo mes tikrai sutinkame!"

Splash News

Cindy Crawford dalijasi savo odos priežiūros paslaptimis

Komentarų skiltyje gerbėjai buvo labai nesutarę dėl to, ar Cindy turėtų turėti kirpčiukus, tačiau jie vieningai sutarė, kad ji atrodo neįtikėtinai be nė lašelio makiažo! Bėgant metams Cindy labai domėjosi savo odos priežiūros paslaptimis ir anksčiau žurnalui „Vogue“ sakė, kad dalis jos amžių nepaisančios išvaizdos yra susijusi su prekės ženklo „Meaningful Beauty“ produktais, tokiais kaip „Meaningful Beauty Beyond Youth“, aktyvinantis melionų serumas ir „Meaningful Beauty Day Crème“. (SPF30).

"SPF yra labai svarbus, nes ji neseniai sakė The Zoe Report, kad prisiekia Ilia&39;s Super Serum Skin Tint SPF 40, o prieš prausiantis po dušu, sausu šepetėliu nusivalo su Elemis Body Detox Skin Brush. Pastebiu, kad kai nušveičiate ir pašalinate visą išsausėjusią odą, (jūsų oda) geriau (sugers) bet kokį produktą, kurį užsitepėte, – sakė ji, taip pat prisipažindama, kad naudoja „Chillhouse Have A Chill Day“ kūno aliejų ir „Have A Chill Night“. Kūno aliejus."

Kategorija: