Valerie Bertinelli šiomis dienomis atrodo geriau nei bet kada! 62 metų „One Day At A Time“ aktorė „TikTok“ vaizdo įraše pademonstravo savo pastebimai kirptą figūrą ir prisipažino, kad jos svorio kritimas iš tikrųjų nebuvo dėl kritinės dietos ar fizinio krūvio valandų, o ne dėl Laikino alkoholio atsisakymo dėl Sausojo sausio rezultatas! Oho!

Tiktok.com/@realwolfiesmom

Valerie Bertinelli dėkoja sausam sausio mėnesiui už įspūdingą svorio metimą

Mes žinome, ką gėrimo nutraukimas gali padaryti mūsų kūnui, kaip liudija prieš kelerius metus su savo gerbėjais pasidalijusi nuotrauka, kurią Jessica Simpson padarė prieš jai pradedant blaivybės ir 100 svarų svorio metimo kelionę. ir Bertinelli dabar yra naujausias A sąrašo pavyzdys!

"Savo vaizdo įraše „Hot in Cleveland“ žvaigždė pasakė: Taigi, čia yra nedidelis „Dry January“ šalutinis poveikis. Šie džinsai, kuriuos mūviu, prieš kelis mėnesius buvo tokie aptempti, kad negalėjau patogiai jų užsisegti. Dabar jie tokie laisvi, kad laikas man sumažinti dydį. Tada ji nusijuokė ir pridūrė: Taip, man patinka tas šalutinis poveikis."

Tiktok.com/@realwolfiesmom

Tačiau ne tik alkoholio trūkumas, regis, prisidėjo prie Bertinelli 10 svarų svorio metimo, apie kurį ji taip pat kalbėjo dar naujesniame vaizdo įraše, nes teigė, kad cukraus mažinimas taip pat yra veiksnys atsakant tiesiai į gerbėjo komentarą.

"

Tik nuo alkoholio? Arba taip pat cukraus? Mūšį, bet mes galime laimėti, komentavo viena gerbėja, į kurią ji atsakė: „Aš DAUG sumažinau cukraus kiekį. Kitas gerbėjas sakė, kad jie padarė blaivų spalį IR sausą sausį IR daug mažiau cukraus, bet patyrė labai mažai svorio.Tačiau gerbėjas pridūrė, kad jie jaučiasi sveikesni, o tai įkvėpė Bertinelli, kuris tada atsakė: Oooh, Sober October. Man tai patinka. Taip pat galiu padaryti Dry July.

@realwolfiesmomGeras šalutinis poveikis♬ originalus garsas - Valerie "

The Enough Already: Learning to Love Way I Am Today autorė vasario 1 d. paskelbė vaizdo įrašą „Instagram“, kad pažymėtų savo „Dry January“ kelionės pabaigą, ir papasakojo gerbėjams, kad nors ji gali išgerti kokteilį savaitgalį dėl vakarienės pasimatymo, ji nori iki minimumo sumažinti alkoholio vartojimą nuo šios naujos kelionės pradžios!

"Su paskutine sausojo sausio diena, sako ji vaizdo įraše. Manau, kad ir rytoj negersiu. Aš turiu galvoje, kad šeštadienį galėčiau išgerti kokteilį, nes turiu vakarienės pasimatymą, bet, išskyrus tai, manau, dar kurį laiką tai tęsiu."

Gerbėjai giria Valerie Bertinelli svorio metimą

"Daugelis kitų gerbėjų sveikino ją baigus Sausąjį sausį ir numetus svorio, sakydami: Sveikinu, Valerie! Gražu bet kuriuo atveju! Myliu tave, o kitas priduria: Toks geras jausmas! Tau gerai! po to du rankomis plojantys jaustukai.Tu eik, Val, parašė kitą, o kažkas sakė, kad didžiuojasi visu tavo sunkiu darbu, o kažkas pavadino ją įkvėpimu."

"Kiti gerbėjai negalėjo nepasakoti, kaip puikiai ji atrodė nepaisant svorio metimo! Visada buvai graži moteris, niekada to nepamiršk, komentarų skiltyje trypčiojo viena gerbėja, o kita sakė, kad gražiai atrodo kaip visada. Tu vis dar nuostabi, pagyrė kitas gerbėjas."

Splash News

Kodėl Valerie Bertinelli sausį išdžiovino?

"Praėjusį mėnesį The Touched by an Angel alum papasakojo gerbėjams tikrąsias priežastis, lėmusias jos apsisprendimą atlikti Dry January. Aš nusprendžiau padaryti sausą sausį. Man tai patinka iki šiol, socialiniuose tinkluose sakė ji. Aš tai darau dėl dviejų priežasčių. Pirma, aš noriu pabandyti sumažinti savo potraukį cukrui. Ir aš manau, kad alkoholis tai dar labiau sustiprina."

"

Ji sakė, kad stresas buvo antras veiksnys, pridūrė; Noriu nuraminti kortizolį savo kūne, kuris siautė pastaruosius penkerius, šešerius metus.Buvau kovos, skrydžio, sustingimo, gelsvos spalvos režimu. O aš noriu pailsėti ir virškinti. Manau, kad alkoholio mažinimas man padės tai padaryti."

Valerie Bertinelli numetė 10 svarų! Aktorė sako, kad ji „sumažėjo vienu dydžiu“ nuo sausojo sausio https://t.co/fTZgEZlSWH- Daily Mail Celebrity (@DailyMailCeleb) 2023 m. vasario 7 d.

Nežinome, kiek ketina numesti „I'll Take Manhattan“ žvaigždė, bet nepamirškime, kad 2009 m. ji puikiai numetė 50 svarų ir tai pademonstravo pozuodama su žaliu bikiniu „People“ viršelyje. žurnalas. Ar šiemet bus panaši fotosesija? Tik laikas parodys!

Kategorija: