Kai Jennifer Lopez išpopuliarėjo po 2023 m. „Grammy“ ceremonijos dėl iš pažiūros įtempto bendravimo su vyru Benu Afflecku, mes daugiau dėmesio skyrėme jos kvapą gniaužiančiam mėlynam suknelei.

The Shotgun Wedding žvaigždė, 53 m., buvo regėjimas ant raudonojo kilimo, vilkėdama nestandartinę, karališkai mėlyną Gucci suknelę su gilia iškirpte ir nuostabiu, kojas atidengiančiu aukštu skeltuku.

Jennifer Lopez demonstruoja ikoniškus kreives tvankioje, tviskančioje Gucci suknelėje

Hitarų kūrėjo suknele „On the Floor“ buvo raukšlių, žavingas audinys ir krištolo detalės, kurios dar labiau išryškino jos mažytį juosmenį ir smėlio laikrodžio figūrą.

Siekdama papuošti jos pasirodymą sustabdantį kostiumą, stiliaus ikona pridėjo blizgančią sidabrinę sankabą, kabančius auskarus ir įmantriai derantį kaklo papuošalą. Hustlers alum išlipo su blizgančiais sidabriniais platforminiais aukštakulniais ir atkreipė žvilgsnius į jos raižytas kojas.

Kalbant apie makiažą, Lopez pasirinko kibirkščiuojančias dūmines akis, šviečiantį paryškintuvą, rožinius skaistalus ir blizgias nuogas lūpas, vilkėdama ilgas, karamelės spalvos kaseles, perskirtas centre ir laisvai užriestas galuose. .

Lopez pasidalijo 3 nuotraukų kolekcijos įrašais, kuriais pagerbė jos aprangą 234 milijonams Instagram sekėjų, ir pasakyti, kad jiems tai patiko, būtų per maža.

„Iki šiol geriausiai apsirengęs! viena rašė apie jos išvaizdą 65-osios metinės apdovanojimų ceremonijos metu, o kita pridūrė: „Labai nuostabi! Aš iškritau į grindis, kaip atrodo.“

Vienas kitas gerbėjas sušuko: „Ponia, kodėl jūs taip, velniop“, kaip kažkas kitas sutiko ir pakomentavo: „Ji tai daro dar kartąnnnnnn“ su jaustukais nuo širdies.

Taigi, ką Lopezas ir Affleckas iš tikrųjų pasakė vienas kitam?

Nors Lopez suknelė neabejotinai pavogė pasirodymą, verta pažvelgti į kitą akimirksnį virusinį nakties momentą – jos išoriškai ginčytiną pokalbį su 50 metų Afflecku.

Internetas pašėlo praėjusią savaitę po to, kai „Grammy“ ceremonijoje „If You Had My Love“ dainininkės ir Teisingumo lygos aktoriaus klipas iš pažiūros ginčijasi (ir tūkstančiai ginčijosi, ką jaunavedžiai sako vienas kitam). .


Vasario 5 d. pora dalyvavo ceremonijoje ir kartu susėdo prie stalo Kripto centre.com arenoje Los Andžele. Kai fotoaparatas akimirksniu priartino laidą vedėją Trevorą Noah, kai jis juokavo, gerbėjai galėjo pamatyti Lopezą ir Afflecką šalia komiko, kuriuose vyko karštos diskusijos.

Kai „Marry Me“ aktorė ir „Gone Girl“ alūnas pastebėjo, kad ant jų yra kamera, jie abu buvo tiesiais veidais ir greitai nusišypsojo, todėl kai kurie gerbėjai „Twitter“ tinkle „įtikino, kad anksčiau kovojo“, kaip rašė vienas. Kalbant apie tai, ką jie diskutavo, „Twitter“ vartotojai, žinoma, turėjo keletą teorijų.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas Grammy apdovanojimuose. https://t.co/yom28xGdvk pic.twitter.com/ZELNeyuTSF

- Variety (@Variety) 2023 m. vasario 6 d.

Vienas vartotojas atspėjo, kad Bennifer vaidino ir tviteryje rašė: „Jis sako, kad ką nors darys (tikriausiai išdaigą ar pan.), o tada ji sako: „Nedaryk to. Nedaryk to!" Ir jis erzina: „Kodėl?“ (Gana įtikinamai!) Kažkas kitas manė, kad jis galėjo atsakyti „atsipalaiduok.”

Kitas pridūrė: „Tai buvo sąranka. Dalis šou“, nes daugiau gerbėjų teigė, kad „ji liepė jam negerti“, todėl jis „supyko“. Apdovanojimų ceremonijos metu daugelis socialinių tinklų vartotojų pradėjo kurti memus su Afflecko veidu, nes jis atrodė „sujaudintas“ arba „lyg nenorėjo ten būti“, – teigia kai kurie gerbėjai internete, kuriems tai pasirodė juokinga.

„Priekaištaujanti“ Jennifer Lopez „Grammy“ ceremonijoje bandė „suvaldyti“ Beną Afflecką: ekspertas https://t.co/afyHIbLDuY pic.twitter.com/ZvIoeazJrB

- Šeštas puslapis (@PageSix) 2023 m. vasario 7 d.

Kaip pranešė šeštajam puslapiui viešai neatskleista informacija, Lopez, matyt, žinojo, kad jos vyro iš pažiūros susierzinusios/suerzintos veido išraiškos plinta visą naktį, ir ji liepė jam atrodyti laimingesniam ar linksmesniam. (Nesvarbu, apie ką jie kalbėjo, nėra jokių abejonių, kad pora buvo gražiai apsirengusi kaip įprasta!)

Kategorija: