Vienas neatskleista informacija teigia, kad 47 metų Jasonas Sudeikis tikėjosi vėl susigyventi su savo buvusia žmona Olivia Wilde (38 m.) nuo tada, kai ji ir Harry Stylesas išsiskyrė. Tedo Lasso kūrėjas mano, kad Wilde'as susitikinėjo tik su 29 metų mergina, nes ji išgyveno „trisdešimties metų krizę“.

Shutterstock

Jasonas Sudeikis tikisi grįžti kartu su Olivia Wilde

"Š altinis žurnalui „Heat Magazine“ sakė, kad Sudeikis visada tikėjosi, kad ji sugrįš, kai tik pasibaigs jos pokalbis su Stylesu.Buvęs „Saturday Night Live“ laidas patikino Wilde&39;ą, kad ji yra nuostabi ir talentinga nuo tada, kai išsiskyrė su Styles. Tačiau Sudeikio draugai nepritaria, kad jie vėl susiburtų."

"Artimi Sudeikio draugai maldauja jo liautis vytis Wilde&39;ą. Problema ta, kad Džeisono draugai nerimauja, kad nors Olivija mėgaujasi dėmesiu ir pagyrimais, ji vis tiek atsigauna nuo Hario. Jie nerimauja, kad jis tik švaisto laiką, sakė viešai neatskleista informacija."

Matyt, Sudeikis mano, kad duetas gali grįžti ten, kur buvo prieš išsiskyrimą, tačiau jo draugai nemano, kad Wilde'as kada nors atgaivins jų santykius. „Smagu matyti, kaip jie žaidžia gražiai, bet jis vis dar yra pažeidžiamoje vietoje ir Olivija neturėtų suteikti jam klaidingos vilties“, – paaiškino š altinis.

Shutterstock

Neseniai atsiskyrusi pora buvo pastebėta besidalijanti apsikabinti Los Andžele, nepaisant vykstančios lyginamosios globos kovos.„Booksmart“ direktorius vilkėjo geltonus universiteto megztinius su „Adidas“ sportbačiais ir džinsais. Sudeikis taip pat pasirinko komfortą su beveik b altu gobtuvu, tamsiai mėlynomis kelnėmis ir beisbolo kepuraite. Wilde'o ir Sudeikio teisinis ginčas dėl globos buvo labai ginčytinas. Sudeikis net įteikė savo buvusiai sužadėtinei teismo dokumentus, kai ji 2023 m. balandį buvo kino teatro „CinemaCon“ scenoje ir pristatė savo filmą „Don't Worry Darling“.

Shutterstock

Jason Sudeikis ir Olivia Wilde santykių laiko juosta

Wilde 2023 m. rudenį nutraukė savo septynerius metus trukusias sužadėtuves su Sudeikiu, su kuriuo turi du vaikus. Ji greitai persikėlė į „As It Was“ dainininką Harry Styles. Duetas pradėjo susitikinėti po to, kai dirbo prie jos garsaus filmo „Don't Worry Darling“. Nors gerbėjai kritiškai vertino jų santykių laiko juostą, Wilde'as neigė apgaudinėjęs Sudeikį ar palikęs jį dėl buvusio „One Direction“ nario.

"Visiška idėja, kad palikau Džeisoną dėl Hario, yra visiškai netiksli, ji pasakė Vanity Fair 2023 m. rugsėjį. Mūsų santykiai baigėsi gerokai anksčiau nei aš sutikau Harry. Kaip ir bet kokie santykiai, kurie baigiasi, jie nesibaigia per naktį. Nuo 27 iki 35 metų aš labai tobulėjau. Atsidūriau kaip režisierius. Ir manau, kad atradau save kaip asmenybę. Kartais, kai tobulėjate, išsivystote iš santykių, kurie buvo pagrįsti ankstesne jūsų paties versija, tęsė Wilde&39;as."

Shutterstock

"Wilde teigė, kad tai, kas dar labiau įrodė, kad ji ir Sudeikis draugavo geriau nei pora, buvo jų kova dėl COVID-19 pandemijos pradžios. Jų santykiai nebebuvo naudingi jų vaikams. Galėtume būti geresni tėvai, kaip draugai, gyvenantys skirtinguose namuose“, – paaiškino ji, nurodydama: „Ar vaikai patyrė per mažai?"

"Deja, tai nebuvo kažkas, kas mane visiškai nustebino.Aš turiu galvoje, yra priežastis, kodėl aš palikau tuos santykius, – sakė Wilde&39;as apie žiaurų triuką, kurį Sudeikis ištraukė, sukeldamas jai teismo dokumentus reklamuodamas „Don&39;t Worry Darling“. Deja, aš nebuvau toks šokiruotas. Yra priežastis, kodėl aš nepasilikau tuose santykiuose. Deja, tai atitiko mano santykių patirtį."

"Kalbant apie Wilde&39;o ir Styleso santykius, jie pranešė, kad jie nutrūko 2023 m. lapkritį. Tuo metu Wilde&39;ui artimas š altinis sakė: Tarp jų nėra blogo kraujo. Haris neišmetė Olivijos ar atvirkščiai. Tai ilgiausi Hario kada nors turėję santykiai, todėl akivaizdu, kad juos sieja ypatingas ryšys. Spėjame, kad tik laikas parodys, ar Wilde&39;as ir Sudeikis kada nors sugrįš vienas pas kitą!"

Kategorija: