Atnaujinimas: šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2023 m. spalio 21 d.

Kalbant apie privalomus makiažo produktus, tušas yra daugelio žmonių sąrašų viršuje dėl kelių paprastų priežasčių. Pradedantiesiems, tai iš esmės patikima ir paprasta pritaikyti, net jei neturite apmokyto makiažo meistro įgūdžių. Galite rasti blakstienų tušą, atitinkantį bet kokį biudžetą – kai kurie žinomiausi prekės ženklai kainuoja mažiau nei 10 USD. Ir net jei tą dieną nedengiate akių šešėliais ar akių kontūro pieštuku, vien tušas yra priemonė, kuri akimirksniu gali išplėsti ir paryškinti akis bei atrodyti budriau.Kaip ir atliekant bet kokį makiažą, žinant keletą blakstienų tušo gudrybių, pravartu atrodyti ir jaustis geriausiai. Kai kurie patarimai yra ypač naudingi, jei esate susirūpinę dėl senėjimo požymių ir nenorite, kad jūsų akys atrodytų pernelyg įtemptos, ypač dienos metu. Anot grožio ekspertų, dėl šio blakstienų tušo akys atrodo metais jaunesnės.

Pakeisk juodą tušą į rudą

Jūsų natūralus impulsas perkant blakstienų tušą gali būti siekti giliausių, sodriausių juodų atspalvių, kokius tik galite rasti. Daug metų skaitydami grožio žurnalus tikriausiai išmokote, kad kuo tamsesnės jūsų blakstienos, tuo ilgiau jos atrodys. Tačiau juodi atspalviai gali atrodyti atšiaurūs, ypač senstančiose akyse.

„Pakeiskite juodą tušą į rudą atspalvį“, – siūlo Haley Wood, „The Look“ įkūrėja. „Tai sukuria švelnesnę išvaizdą ir natūralesnį apibrėžimą. akis. Juodas tušas suteikia sunkesnį, dramatiškesnį efektą, o tikslas yra paryškinti jūsų bruožus senstant, o ne juos sugriežtinti.Naudokite rudą spalvą, kad pakeltumėte vokus ir paryškintumėte blakstienas.“

Kai dabar jūsų rinkinyje yra gražaus rudo atspalvio tušo, štai keli kiti patarimai, kaip pakelti akis tušu.

Surieskite blakstienas

Visada užrieskite blakstienas prieš tepdami blakstienų tušą – tai padės atverti akis ir atrodyti platesnėmis, todėl atrodysite jaunatviškiau ir žvaliau, rekomenduoja Jasonas Tyleris, Macho Hairstyles redakcijos direktorius ir profesionalus plaukų stilistas.

Pasitepkite tušu išorinius akių kampučius

Išorinių akių kampučių užtepimas tušu padeda sukurti platesnių akių iliuziją, – sakė Taileris. Jei turite vos kelias minutes pasiruošti, nukreipdami blakstienų tušą tik į išorinį blakstienų kampą ir nukreipdami lazdelę į šoną ir aukštyn link veido išorės, galite atrodyti žvalesni ir pabudę.

Apatines blakstienas užtepkite tušu

Grožio ekspertai ne visada sutaria šiuo klausimu, tačiau Tyleris sako, kad apatinių blakstienų tepimas tušu padeda akims suteikti daugiau raiškumo ir atrodyti jaunatviškiau. Svarbiausia pasirinkti lengvą formulę, kuri tolygiai padengtų blakstienas ir nesuliptų. O jei nesiryžote tepti tušu ant apatinių blakstienų, pradėkite lėtai tepdami tik apatines blakstienas ant išorinio akies kampo. Vandeniui atspari formulė apsaugo nuo išsitepimo ir išsitepimo visą dieną, tačiau prieš miegą pasirūpinkite, kad nuimtumėte visą blakstienų tušą, nes, pasak Tylerio, miegas su tušu gali sukelti priešlaikinį akių senėjimą.

Shutterstock

Putlios blakstienos su blakstienų gruntu

Padidinkite visą blakstieną nuo šaknų iki galiukų, naudokite blakstienų gruntą (tik ant viršutinių blakstienų), rekomenduoja Meredith Boyd, įžymybių plaukų ir makiažo meistrė bei meistrė kosmetologė. “, - sakė Boydas.„Venkite atsparių vandeniui, nes vandeniui atsparios formulės labai sausina ir laikui bėgant blakstienos taps trapios, jas bus sunku nuimti, todėl galite prarasti blakstienas šalinant makiažą. Ypatingomis progomis naudokite atsparų vandeniui, kad išvengtumėte plyšimo. Perkelkite į kitą akį ir užtepkite gruntu, tada blakstienų tušu. Tai padės sklandžiau tepti, kol neprasidės džiūvimo procesas."

Pakeiskite taikymo techniką

Tepdami tušą Boydas sako, kad turėtumėte pereiti prie priešingos akies ir užtepti tušą ir braukite aukštyn. „Tai atkreips daugiau dėmesio į vidurines ir vidines blakstienas, kad jos atrodytų atviros“, – dalijosi Boydas. „Mano gudrybė yra ta, kad aš sukioju arba „suku“ tušo lazdelę, kai tepu nuo šaknų iki galiukų ant viršutinės ir apatinės viršutinės blakstienos, kad produktas pasiskirstytų tolygiai, be gumulėlių. Apatinėms blakstienoms naudokite tušo lazdelės galiuką ir užtepkite produktą, kad išvengtumėte voratinklio. Kai kailiai išdžiūsta, galite švelniai užriesti blakstienas š altu blakstienų rietikliu, kad atrodytumėte akis.”

Shutterstock

Papildomi profesionalų patarimai

Boyd siūlo keletą papildomų profesionalų patarimų, kaip sukurti tobulą tušą:

Naudokite blakstienų atskyriklį, kad pašalintumėte gumulėlius, arba švariu blakstienos šepetėliu, kad pašalintumėte gumulėlius.

Rinkitės apimtį suteikiančią arba ilginančią formulę, kad blakstienos atrodytų vešliai

Išbandykite naująjį „Upneeq“ akių lašą, kad atidarytumėte žemai gulinčius vokus. „Gaukite mėginius iš savo akių gydytojo, kad išbandytumėte, nes šiuo metu tai tik receptinė“, - sakė Boydas. „Akių vokai bus atviresni iki 8 valandų ir užtrunka tik 5–10 minučių, kol jis pradės veikti.“

Tušas yra viena geriausių makiažo priemonių, ypač tais rytais, kai jaučiatės taip, lyg visą naktį nemiegotumėte. Turėkite omenyje šiuos paprastus patarimus, kad išnaudotumėte visas jos taikymo galimybes.

Kategorija: