Jis žinomas dėl pasimatymų su jaunesniais nei 25 metų modeliais, tačiau panašu, kad žinomas aktorius Leonardo DiCaprio (48 m.) nugrimzdo į naujas gelmes, nes sklando gandai, kad susitikinėja su modeliu Edenu Polani, kuriam dar tik 19 metų. Taip! „Twitter“ naudotojai ieško DiCaprio dėl jo „romantikų“ su Edenu, kuris yra jaunesnis už „Titaniko“ filmą.

Aš pasiekiau savo gyvenimo etapą, kai Leonardo dicaprio mergina yra jaunesnė už mane https://t.co/jJ25nnR7xg

- jo | jeongin day (@stvrksparker) 2023 m. vasario 4 d.

Leonardo DiCaprio pastebėjo savo tariamą 19-metę modelio merginą

Leonardo pirmą kartą buvo pavaizduota su Eden dainininkės Ebony Riley debiutinio EP Ebony išleidimo vakarėlyje, sausio 31 d. Los Andžele. „Oskaro“ laureatas vakarėlyje buvo pastebėtas sėdintis šalia Paryžiuje gimusio Izraelio modelio.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Eden Polani Official (@edenpolaniii)

Twitter pasklido žinia apie naujausią Leonardo merginą, apie kurią sklinda gandai, nes ji daug jaunesnė už kitus jo romantiškus pomėgius. Viena vartotoja socialiniame tinkle „Twitter“ nurodė, kad ji tokia jauna, kad jos vidurinę mokyklą nutraukė COVID-19 pandemija.

Ir daugelis žmonių pastebėjo, kad ji net negimė, kai 1997 m. buvo išleistas Titanikas – daugiau nei prieš 25 metus. Vienas žmogus pastebėjo: „Kate Winslet buvo 22-ejų, kai buvo nominuota „Oskarui“ už „Titaniką“. Kuri yra 3 metais vyresnė už dabartinę Leonardo DiCaprio merginą.Štai keletas mūsų mėgstamiausių Twitter reakcijų į prieštaringai vertinamą naują Leonardo merginą:

Dane Cook: Aš susitikinėju su 23 m.

Leonardo DiCaprio: laikyk mano alų

Leonardo DiCaprio mergina: aš negaliu

- Mohanadas – Union Hall NY 3/12 (@MohanadElshieky) 2023 m. vasario 7 d.

Taigi, Leonardo DiCaprio yra beveik 50 metų ir susitikinėja su žmogumi, kuris nuėjo į išleistuves per Zoom.

- Uju Anya (@UjuAnya) 2023 m. vasario 7 d.

Leonardo DiCaprio mergina tokia jauna, kad jos patirtį vidurinėje mokykloje nutraukė COVID 19.

- Rohita Kadambi (@RohitaKadambi) 2023 m. vasario 6 d.

leonardo dicaprio ruošiasi pasitraukti iš filmo „Titanikas“ dabar, kai jam sukako 25 metai pic.twitter.com/GGCblvyKrM

- Hurt CoPain (@SaeedDiCaprio) 2023 m. vasario 6 d.

žmonės, kurių amžiaus skirtumas yra toks pat kaip Leonardo dicaprio ir, beje, jo naujasis gf pic.twitter.com/kCBR7ZTc9N

- jodie (@jodieegrace) 2023 m. vasario 7 d.

Klausymosi vakarėlyje „Don't Look Up“ aktorius buvo apsirengęs įprastu kasdieniu drabužiu, kurį sudarė paprasta juoda beisbolo kepuraitė, juoda striukė, juodi marškiniai ir juodi džinsai. Tuo tarpu Eden atrodė be vargo prašmatniai vilkėdama pilką dryžuotą kostiumą ir nepriekaištingą b altą palaidinę. Siekdama papildomo puošnumo, ji ant kaklo užsidėjo storą auksinę grandinėlę ir sušukavo ilgus raudonus plaukus iki vidurio ir už pečių. Eden yra pasirašiusi sutartį su „IT Models“ ir, matyt, buvo trijų skirtingų Izraelio žurnalų viršeliuose, įskaitant „Glamour“, nuo modelio karjeros pradžios.

Nuotraukoje, kurioje pora sukasi aplink Twitter, Leonardo šypsosi šalia Edeno. Atrodo, kad klausymosi vakarėlyje jam patiko. Renginyje akivaizdžiai trūko dabartinės Leo draugės Victoria Lamas, kuri, būdama 23 metų, yra 25 metais jaunesnė ir beveik perpus jaunesnė.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Victoria Arlene Lamas (@victoriaalamas)

Ar Leonardo DiCaprio ir Victoria Lamas išsiskyrė?

Neaišku, ar Leonardo vis dar yra su Viktorija, kuri yra Lorenzo Lamaso dukra. Paskutinį kartą jis viešumoje su modeliu buvo matytas 2023 m. gruodžio pabaigoje. Tačiau pastarosios jo išvykos jachta buvo su keliomis kitomis jaunomis bikinius vilkinčiomis moterimis.

Paskutinis Leonardo potraukis įvyko po jo 2023 m. rugpjūčio mėn. išsiskyrimo su modeliu tapusia aktore Camila Morrone (25), su kuria jis draugavo ketverius metus. Jaunas Viktorijos amžius seka daugybę Leonardo merginų (kurios visos buvo 25 metų ar jaunesnės, beveik niekada nebuvo vyresnės nei 25). Leonardo neseniai sulaužė savo pasimatymų „taisyklę“, kai buvo trumpam romantiškai susietas su supermodeliu Gigi Hadid (27). Tai pirmas kartas, kai „Oskaro“ laureatas susitikinėjo su vyresne nei 25 metų moterimi ir pirmąja moterimi, su kuria susitiko ir kuri yra mama.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Leonardo DiCaprio gerbėjų puslapis (@dicapriofp_)

Leonardo DiCaprio, kaip pranešama, neigia ryšį su 19 metų modeliu

Leonardo neabejotinai mėgsta moteris, dešimtmečius jaunesnes. Paskutinis jo romantiškas ryšys, 19-metis modelis, yra kol kas jauniausias jo pasimetimas. Tačiau TMZ sužinojo, kad ši sąjunga, matyt, nėra visiškai tiesa. Vienas Leonardo artimas š altinis TMZ sakė, kad nors nuotraukoje matyti, kad duetas sėdi vienas šalia kito, jie nesusitinka ir nėra pora. Š altinis TMZ pasakojo, kad Edenas ir Leonardo tiesiog taip atsitiko, kad sėdi vienas šalia kito ir laikosi toje pačioje grupėje. Pranešama, kad jie nėra kartu. Spėjame, kad tik laikas parodys, ar šis duetas iš tikrųjų susitikinėja, draugauja, ar tik vienkartiniai pažįstami.

Kategorija: