Kendall Jenner ir toliau įrodinėja, kad ne visada privalai pasipuošti mini mini sijonais ir absoliučiais viršutiniais drabužiais (nors savaime suprantama, abiejuose ji atrodo nuostabiai!), nes atrodė neįtikėtinai prigludusią mokamą suknelę, kurios nuotraukomis sausio 21 d. ji pasidalijo Instagram tinkle.

RT Kendall Jenner dėvi rudą ir auksinį Schiaparelli SS23 RTW į Grand Reveal savaitgalio Atlantis The Royal Dubajuje Stilius: @danixmichelle https://t.co/nOqoGG6QmU

Kendall Jenner dėvi rudą ir auksinį Schiaparelli SS23 RTW į Grand Reveal savaitgalio Atlantis pic.twitter.com/bvDG1sHbMy

- jaiyeoriestyle (@jaiyeoristyle_) 2023 m. sausio 25 d.

Kendall Jenner atrodo neįtikėtinai gražiai prigludusi Schiaparelli suknelė Dubajuje

27 metų 818 Tekilos įkūrėja pavaišino savo 276 mln. Instagram sekėjų trijų vaizdų ir vieno vaizdo karusele su figūrą apkabinančia Schiaparelli suknele be nugaros, kurią ji vilkėjo per Atlantis The Royal atidarymo šventę Dubajuje sausio mėnesį. 21 d. Panašiai kaip daugelis Schiaparelli dizainų – buvusių ir dabartinių – Danielio Roseberry kurta suknelė iš esmės buvo meno kūrinys, nes dėl auksinių detalių ties iškirpte ir grandinės apynasriu ir kaklo dirželiu atrodė, kad suknelė iš tikrųjų yra rankinė. (Kai pamatysite, negalėsite nematyti!)

Instagram.com/kendalljenner

Dani Michelle sukurta Kendall avangardišką išvaizdą užbaigė su Schiaparelli auskarais, nes dėl įmantrių detalių aplink kaklą nereikėjo jokių kitų papuošalų ir The Row aukštakulnių su šlepetėmis.Jos plaukai, kuriuos sušukavo Irinel de León, buvo dėvimi su ilgais, žavingais pūkiniais drabužiais, o makiažas, kurį sukūrė garsenybių mėgstama Mary Phillips, buvo rudi ir gundantys, kad papildytų suknelės spalvą.

Instagram.com/kendalljenner

Gerbėjų komentarai

"Kendall gerbėjai užplūdo jos įrašo komentarų skiltį, taip pat jos stilistės bei plaukų ir makiažo meistrų įrašus apie jos išvaizdą. Plaukų stilistė Jen Atkin sakė, kad Kendall atrodė kaip svajonė, o jaunesnioji sesuo Kylie Jenner pavadino savo išvaizdą nuostabia. Vienoje iš daugelio Kendall gerbėjų paskyrų buvo rašoma, kad ji tiesiogine to žodžio prasme buvo deivė, o kažkas kitas ją pavadino vizija, kurią seka trys rudos širdelės jaustukai, papildantys suknelės spalvą. Dabar atkreipiame dėmesį į detales!"

"

Patiko suknelė, pagyrė kita gerbėja. Galutinis angelas, pridėjo kitą, o po jo – širdies akių jaustuką. Be to, siautėjo kitas gerbėjas, o po jo sekė labai tinkamas ugnies jaustukas.Taip gražu! - sušuko kitas gerbėjas, o po jo sekė jaustukas širdies akys. Tai didžiausias visų laikų nužudymas, sakė vienas gerbėjas. Kendall nenustoja tarnauti! pridėjo dar vieną, po kurio sekė širdies akys ir ugnies emocijos. Kitą dieną, dar vieną didelį nužudymą, sutiko dar viena, o po to trys ugnies jaustukai."

Kylie Jenner dėvi liūto galvos suknelę pirmadienį, sausio 23 d., Schiaparelli mados šou Paryžiuje, Prancūzijoje pic.twitter.com/4iWZvCRESB- Ayomide Jai (@AyomideJai) Sausio 23, 20 d.

Kylie Jenner prieštaringa Schiaparelli suknelė

"

Atrodo, kad į Kendall fizinį pasirengimą žiūrima daug geriau, nei į jos sesers neseniai prieštaringai vertinamą Schiaparelli išvaizdą. Jei grįžtate į praeitą mėnesį, galite prisiminti, kad 25 metų Kylie Cosmetics įkūrėja buvo apk altinta už žiauraus elgesio su gyvūnais propagavimą, kai ji dalyvavo Schiaparelli Haute Couture šou su figūrą išryškinančia juoda maksi suknele su dirbtiniu drabužiu. labai tikroviškas – prie jo pritvirtinta liūto galva."

kylie Jenner dalyvauja schiaparelli ss23 couture, vilkėdama šią liūto suknelę lygiai taip, kaip ji debiutuoja ant kilimo ir tūpimo tako pic.twitter.com/7865eOKIKd- it girl (@modelsdiaryy) Sausio 23 d.

"Apibūdinant išvaizdą socialinėje žiniasklaidoje, oficialioje Schiaparelli Instagram paskyroje buvo rašoma: Leo Couture. Išsiuvinėtas Liūtas rankomis nupieštas iš putplasčio, vilnos ir šilko dirbtinio kailio ir rankomis dažytas, kad atrodytų kuo gyviau, švenčiant gamtos pasaulio šlovę. Nieko nėra taip, kaip atrodo Schiaparelli filme „Inferno Couture“. Jame buvo pakartota didžiosiomis raidėmis: jokie gyvūnai nebuvo sužaloti kuriant šią išvaizdą."

Kategorija: