Viskas įtempta tarp atstovo Džordžo Santoso ir sen.adresas Sąjungos valstybė šią savaitę. Santosas (34) ir jo kolega respublikonas, 75 metų Romney, atrodė, kad per šį renginį persimetė keliais žodžiais po to, kai Santosas atsidūrė gerai matomoje vietoje, kur per televiziją transliavo adresą.

Kaip pranešė ABC News, Romney tariamai pasakė įstatymų leidėjui (kuris, kaip žinoma, pagražina ir kuria savo gyvenimo istorijos elementus ir šiuo metu susiduria su keliais tyrimais): „Tu čia nepriklauso“. Santosas tvirtino, kad atšovė, ir pavadino Romney „A“ žodžiu.

Sen. Mittas Romney įtemptai bendrauja su atstovu George'u Santosu prieš prezidento Bideno pranešimą apie padėtį Sąjungoje: „Jis serga šuniuku. Jis neturėtų būti Kongrese. Jie eis per procesą ir, tikiuosi, jį ištrauks. https://t.co/XVJrqV14Lu pic.twitter.com/3ghta6g9pE

- MSNBC (@MSNBC) 2023 m. vasario 9 d.

Ką žinome apie Romney ir Santos karštą sąveiką

Romney, kaip pažymi išparduotuvė, yra vienas iš aukščiausių respublikonų, šaukiančių Santosą dėl jo dažno melo. (Santoso rinkėjai taip pat ir toliau tai daro)

„Nesitikėjau, kad jis stovės ten ir bandys paspausti ranką kiekvienam JAV senatoriui“, – sakė Romney. „Atsižvelgiant į tai, kad jam taikomas etikos tyrimas, jis turėtų sėdėti galinėje eilėje ir tylėti, o ne demonstruoti priešais prezidentą ir žmones, ateinančius į kambarį.

„Jis nebuvo labai mormoniškas“ – atstovas George'as Santosas pakomentavo bendravimą su senatoriumi Mittu Romney per kalbą apie Sąjungos padėtį, kai Romney pasakė Santosui, kad jis ten nepriklauso. pic.twitter.com/PphdVhBArJ

- NowThis (@nowthisnews) 2023 m. vasario 9 d.

Praėjus valandai nuo kreipimosi pradžios, Santosas tviteryje parašė: „Ei, @MittRomney, tik priminimas, kad NIEKADA nebūsi PREZIDENTAS! įrodo, kad įtampa tarp jų ir toliau auga.

Ei, @MittRomney, tik priminimas, kad NIEKADA nebūsite PREZIDENTAS! https://t.co/ANxiQPxAua

- George Santos (@Santos4Congress) 2023 m. vasario 8 d.

Rūmų pirmininkas Kevinas McCarthy praėjusią savaitę privačiai susitiko su sugėdintu kongresmenu, nes Kapitolijaus kalvoje ir prie jos toliau vyksta daugybė galimų su juo susijusių tyrimų. Tada Santosas paskelbė, kad pasitrauks iš savo komiteto užduočių „prieš numatomą Atstovų rūmų etikos komiteto tyrimą“, kaip pažymi „ABC News“.

Šią savaitę McCarthy sakė, kad aplinkybės su Santos susitvarkys Atstovų rūmų etikos komitete. Kolegos Niujorko respublikonai paragino Santosą atsistatydinti iš Kongreso ir jam net gresia kiti tyrimai, išskyrus Kongresą.

Kai Romney priartėjo prie Santos

Remiantis ABC News, kiti respublikonai, esantys Sąjungoje, išgirdo apie Romney ir Santoso apsikeitimą, o vienas respublikonų partijos įstatymų leidėjas, kuriam apie tai buvo pranešta, rašo svetainė, sakė, kad yra „plačiai paplitęs nepasitenkinimas, kad Santosas atsidūrė tokioje gerai matomoje vietoje“. Įstatymo leidėjas „prašė anonimiškumo, kad galėtų aptarti, ką kiti pasakė šia tema“.

Vidurio praėjimo padėtis iš esmės suteikė Santosui galimybę atkreipti dėmesį į prezidentą Bideną ir kitus žinomus pareigūnus, kai jie įėjo į Atstovų Rūmų salę ir ėjo koridoriumi. Romney, matyt, pastebėjo Santosą ir barė jį, kai senatoriai įėjo į rūmus eilėje.

Kategorija: