Apsispręsti (arba užsibrėžti Naujųjų metų pažadą) siekti savo kūno rengybos tikslų yra pirmas žingsnis – ir paprastai tai yra lengviausia dalis. Įgyvendinti šį sprendimą gali būti daug sunkiau, ypač jei nesate tikri, nuo ko pradėti arba koks geriausias treniruočių planas bus jums ir jūsų tikslams. Pasirodo, yra keletas fitneso klaidų, kurias dažnai daro pradedantieji, kurios gali sulaikyti jus nuo šių metų kūno rengybos tikslų.

Norėdami atrasti vieną didžiausių, kalbėjomės su asmeniniu treneriu ir Jack City Fitness savininku Marshallu Weberiu. Jis mums pasakė, kad viena klaida, kurios auka galbūt tapote, yra per dažnai treniruoti visą kūną. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip tai gali sulėtinti jūsų pažangą!

Sveikatos treneris dalijasi 3 patarimais, kurie keičia gyvenimą ilgalaikiam riebalų mažinimui

Tai yra geriausi tempimai, skirti padidinti lankstumą ir pagerinti mobilumą, pasak asmeninių trenerių

Treneriai sutaria: tai yra geriausi pratimai visam kūnui tonizuoti

Ar galite numesti svorio nesportuodami? Mes paklausėme ekspertų.

Shutterstock

Pradedant nuo viso kūno treniruočių

Jei bandote sutvarkyti visą savo kūną, galbūt manote, kad geriausias būdas tai padaryti yra apsilankyti sporto salėje ir kiekvieną dieną pasinerti į viso kūno treniruotes. Tačiau Weberis perspėja, kad ilgainiui tai gali sulaikyti jus nuo jūsų kūno rengybos tikslų, todėl greičiausiai persistengsite per greitai išsekdami.

„Tai didelė klaida, nes po viso kūno treniruotės visas kūnas yra skausmingas ir išsekęs“, – aiškina Weberis.Galų gale, greičiausiai jausitės taip perdegę nuo intensyvių viso kūno treniruočių, kad nenorėsite kiekvieną dieną nuolat eiti į sporto salę. Tai reiškia, kad bus sunkiau pasiekti ilgalaikės naudos.

Shutterstock

Vėberis sako, kad turėtumėte padalyti treniruotes į raumenų grupes. „Pavyzdžiui, pirmadienį treniruojate krūtinę ir tricepsą, antradienį treniruojate nugarą ir bicepsą, o trečiadienį treniruojate pečius ir kojas“, – siūlo jis. Savaitės išskaidymas tokiu būdu yra puiki strategija, užtikrinanti, kad ne tik apdirbate savo kūną, bet ir leidžiate jam pailsėti ir prireikus pasitaisyti. „Tokiu būdu kiekvienai raumenų grupei suteikiate 3 dienas pasveikti ir atsistatyti ir galite nuosekliai treniruotis kiekvieną dieną arba bent 5 dienas per savaitę“, – sako jis ir pažymi, kad „dėl to lankymasis sporto salėje bus lengviau valdomas ir lengviau išlaikys nuoseklumą. ilgainiui, duodami geresnius rezultatus ir malonesnę patirtį. Tobula!

Žinoma, viso kūno treniruotėms yra laikas ir vieta, ir tai, kad neturėtumėte jų daryti kiekvieną dieną, nereiškia, kad turite jų visiškai atmesti.Jei norite, kad tai būtų pagrindinis mankštos būdas, turėtumėte laikytis 2–3 viso kūno treniruočių per savaitę, kad atsigautumėte pakankamai laiko. Bet jei jūsų tikslas yra lankytis sporto salėje kiekvieną dieną, kad pasiektumėte nuoseklų progresą, laikykitės Weberio patarimų ir dirbkite su viena raumenų grupe per dieną. Rezultatai jus gali nustebinti!

Kategorija: