Savannah Guthrie sukrečia visiškai naują „daryk! Stilingoji „TODAY“ laidų vedėja (51 m.) dviejuose „Instagram“ istorijos įrašuose, skirtuose 1 milijonui sekėjų, pasidalijo dviem nuotraukomis su neseniai nukirptomis kasomis ir pademonstravo savo sveikas spynas.

Žurnalistas įkėlė vieną asmenukę automobilyje, kurioje buvo matyti jos gerokai trumpesni, dabar pečius siekiantys karčiai, o po jo – nukirpti plaukai ant grindų.

Savannah Guthrie demonstruoja savo naują šukuoseną!https://t.co/ANv8QQnF19

- ŠIANDIEN (@TODAYshow) 2023 m. vasario 7 d.

Savannah Guthrie Rocks New Layered Bob Cut

Kaip matyti iš naujausių jos įrašų ir laidų, šviesūs Guthrie plaukai dabar krenta prieš pat pečius ir buvo nukirpti į madingus, nesenstančius ir įtemptus sluoksnius. Anksčiau televizijos veikėja turėjo keletą centimetrų daugiau, bet nusprendė pavasariui suteikti jai gaivų, sveiką išvaizdą.

„Šiandien“: Savannah Guthrie atskleidė naują šukuoseną https://t.co/f8mDMMqHJV pic.twitter.com/qqYAOE14v4

- PopCulture.com (@PopCulture) 2023 m. sausio 24 d.

Kai Guthrie šią savaitę paskelbė Instagram montažinį savo kelionės į Vašingtoną klipą, gerbėjai nuėjo į jos komentarų skiltį, kad pagyvintų jos naujus plaukus. Dviejų vaikų mama sudarė ištraukas iš savo laiko, kai pranešė apie 2023 m. Sąjungos valstybės pranešimą, ir savo skaidrių demonstravimo vaizdo įrašą sukūrė pagal Miley Cyrus dainą „Gėlės“.

„Plaukai yra ugnis! vienas vartotojas parašė, o kitas pridūrė: „Myliu trumpesnius plaukus. Tai tau tikrai tinka!“ Kažkas kitas sušuko: „Plaukai atrodo puikiai! kaip sutiko vienas kitas gerbėjas: „Omg, myliu tą gabalėlį“.

Savannah Guthrie ir Drew Barrymore pasidaryk tatuiruotes kartu

Guthrie praėjusią savaitę taip pat pateko į antraštes po to, kai parodė, kad ji ir Drew Barrymore pasidarė tatuiruotes, kad prisimintų jų aštuonerius metus trukusią draugystę. (Oho!)

Rašalo transliuotojas ant jos dilbio (kuriame panaudota tiksli tėvo rašysena) perskaitė: „Visa mano meilė“. 47 m. Barrymore taip pat buvo sutepta ant rankos ir pasirinko tris paprastus pailgos žuvies piešinius.

Guthrie paaiškino savo pirmojo pokalbio svarbą, sakydama gerbėjams: „(Mano tėvas) parašė meilės laišką mano mamai ir tai yra jo rašymas. Ji pasidalijo: „Ir tai ne tik jo rašymas, todėl jis yra su manimi, bet aš stengiuosi, kad tai būtų mano gyvenimo mantra“.

Kategorija: