Priyanka Chopra praėjusią savaitę vykusiame renginyje minėjo Anastasia Beverly Hills makiažo linijos 25-metį, pasipuošusi skaidriu, blizgančiu, gėlėmis siuvinėtu Elie Saab ansambliu (kuriuo negalime atsiminti!)

40 metų aktorė „The Love Again“, apsvaiginta violetine, žalsvai melsva ir juoda įvairiaspalve suknele iš Libano prabangos prekės ženklo su apykakle, užsegama iškirpte ir koketuotu, perregimu arbatos ilgio sijonu.

Priyanka Chopra blizga blizgančia, gėlių ir permatoma Elie Saab išvaizda

Quantico alūnas ir stiliaus ikona ant kitos spindinčios detalės pridėjo per didelį derantį bombonešį ir pasipuošė smailiais Giaborghini kulnais su akį traukiančiu alyviniu atspalviu. Kad išbaigtų savo išvaizdą, vieno vaiko mama dėvėjo pečius siekiančias karamelės spalvos apatines kelnes.

Chopra perteikė senojo Holivudo žavesį su išskirtine, šoninėmis sruogomis, kurių sruogų galai buvo staigūs, išlenkti. Kalbant apie makiažą, filmo „Matrix Resurrections“ žvaigždė pasirinko dūminę akį su ryškiu turkio spalvos pamušalu ant paakių, o viską papildė rausvai rausva lūpa.

Ji pasidalijo savo apranga su gerbėjais nuotraukų kolekcijos įraše, skirta 84,9 mln. sekėjų, antraštėje parašydama: „Labai didžiuojuosi tavimi @anastasiasoare! Laimingų 25 metų! Jūs taip įkvepiate mano įkūrėją ir moterį, kuri aš esu.Kurdami tokį žinomą verslą kaip @anastasiabeverlyhills, tačiau turėdami tokią malonią ir atvirą širdį, esate toks ypatingas. Tai buvo nuostabus vakaras. Sveikiname.“

Gerbėjų reakcija į išskirtinę blizgančią Chopra suknelę

Nuotraukose Chopra pozavo kartu su kitais garsiais svečiais, tokiais kaip Sharon Stone, Jessica Alba, Oprah Winfrey ir Gayle King, kartu sujaudindama vizažistę ir draugę Anastasia Soare.

Natūralu, kad Chopra išvaizda sulaukė tūkstančių gerbėjų simpatijų ir komentarų, daugelis jų žavėjosi jos tvanku, romantiška ir akimirksniu ikonine suknele. „Priyanka, tu esi geriausiai apsirengusi iš jų! Vienas gerbėjas, pamatęs platų gražių suknelių asortimentą iš vakarėlio, parašė, o kitas pridūrė: „Tu atrodai taip stulbinamai su tokiu kostiumu“. Kažkas kitas sušuko, pavadindamas pakilimą „turtingu AF“ ir suteikdamas „didelę karališką energiją“.

Kiti perteikė savo mintis su širdies akimis, ugnimi ir raudonomis bei violetinėmis širdies emocijomis, ir mes sutinkame!

Kategorija: