Jennifer Lopez sugrįžo su dar viena įspūdinga išvaizda. Ir šį kartą ji apsirengusi nuo galvos iki kojų pagal naujausią Stuarto Veverso „Coach“ kolekciją ir daro tokį pat galingą teiginį!

Treneris

Jennifer Lopez Teams liemenėlė ir odinės karštos kelnės su dideliais mezginiais, skirta trenerio 2023 m. pavasario reklamos kampanijai

2023 m. pavasario reklamos kampanijos pagaliau pradeda mažėti ir jų laukti tikrai buvo verta! Pirmiausia turėjome beprotiškai seksualią Emily Ratajkowski „Versace“ reklaminę kampaniją, o dabar turime 53 metų aktorės „Marry Me Coach“ pasiūlymą, kuris, atrodo, sužavėjo gerbėjus vienodai!

Treneris

"Sausio 30 d. ponia Affleck su savo 234 mln. „Instagram“ sekėjų pasidalijo trijų vaizdų pirmo žvilgsnio vaizdų karusele iš reklamos kampanijos. Vaizduose, kuriuos meistriškai nufotografavo Hanna Moon, „Coach“ pasaulinio prekės ženklo ambasadorė matoma vilkinti ilgas brunetes sruogas ir švelniai ant jos veido krenta tarsi užuolaidų kirpčiukai. Panašiai kaip Hailey Bieber, kuri per pastarąsias kelias savaites neabejotinai turėjo įtakos daug plaukų transformacijų, prognozuojame, kad nemaža dalis žmonių plūsta į saloną (arba bandys pasidaryk pats namuose) pabandyti nukopijuoti. J-Lo užuolaidos sprogsta!"

Treneris

„Hustlers“ žvaigždė dėvėjo kreminės spalvos pernelyg didelį kabeliu megztą megztinį su subtiliomis rožinėmis ir mėlynomis detalėmis (turime pasakyti, kad tai puikus gabalas, norint išlaikyti š altį painiojančiais žiemos ir pavasario mėnesiais!) juoda liemenėlė ir odinės karštos kelnės apačioje, užbaigtos b alta pora populiarių prekės ženklo Kellie mulų. Dvi labai skirtingos išvaizdos sujungtos į vieną – ir mes esame apsėsti!

Treneris

Daugiau trenerių 2023 m. pavasario reklamos kampanijos vaizdų

Be įspūdingų vaizdų, kuriais pasidalijo pati J-Lo, trenerė taip pat padovanojo gerbėjams dar kelis reklamos kampanijos kadrus, įskaitant vieną, kuriame dainininkė stovi ant odinės kėdės rankų, vilki derantį tamsiai pilką p altą ir dėvi karštas kelnes. , beisbolo kepurė, aukšti sportbačiai ir b altas Tabby 26 krepšys. Jenny iš bloko dar kartą pritaikė kasdienę šaunią estetiką, ir mes norime nedelsiant nukopijuoti visą šį vaizdą!

Kategorija: