Mūsų mėgstamiausi A sąrašo dalyviai neleis tokiai smulkmenai kaip stingdantis š altis jiems kliudyti dėvėti savo seksualiausius drabužius – pavyzdžiui, daugybė įžymybių, kurias matėme trumpi šortai (taip, Carrie Underwood, mes visada žiūrime į jus dėl to) mikro mini sijonai ir mini suknelės – tik trys!

Mini suknelės su pėdkelnių apranga

Tačiau, nors jos iš tiesų dėvi mini sukneles, kad puikuotųsi tonuotomis ir, regis, nesibaigiančiomis kojomis, daugelis įžymybių žiemos sezonui pasirenka dėvėti pėdkelnes.Ir mes manome, kad tai genialu, ypač todėl, kad atrodo, kad tai nieko neatima iš wow faktoriaus ir išvaizdos seksualumo! Laimėk, laimėk! Pažvelkite į keletą mūsų naujausių mėgstamiausių žemiau

Miley Cyrus

Šiuo metu 30-metė dainininkė turi daug ką švęsti, įskaitant tai, kad jos naujasis singlas „Flowers“, kuris, atrodo, yra skirtas jos buvusiam vyrui Liamui Hemsworthui, sumušė transliacijos rekordus tapdama daina transliuota per vieną savaitę Spotify istorijoje praėjusį mėnesį. Oho!

„Vidurnakčio dangaus“ dainininkė šią naujieną pasveikino sausio 30 d. su savo Instagram sekėjais pasidalijusi dviem savo nuotraukomis, kuriose ją galima išvysti vilkinčią drąsią juodą ilgomis rankovėmis mini suknelę su itin įtemptu priekiu ir labai trumpas kraštelis, papuoštas seksualiomis juodomis pėdkelnėmis. Ji nešiojo plaukus netvarkingai ir papuošalų naudojo iki minimumo!

Anne Hathaway

40-metė „Oskarą“ laimėjusi aktorė pasuko visiškai kita linkme ir privertė pėdkelnes derėti prie jos aprangos, nes jos buvo tokios pat svarbios kaip ir pati suknelė! „Užrakinta“ aktorė padarė viską, kaip ir pridera, kai dalyvavo Valentino aukštosios mados šou Paryžiaus mados savaitei, vilkėdama blizgučiais puoštų leopardo raštų ansamblį nuo galvos iki kojų iš Valentino 2023 m. rudens kolekcijos, kurią sudaro maža mini suknelė. ir derančias leopardo rašto pėdkelnes, užbaigtas derančiu leopardo rašto „Loco“ krepšiu ir kulnais.Galima sakyti, kad Anne neliko nepastebėta parodoje!

Selena Gomez

30-metės „Only Murders in the Building“ aktorės žandikauliai atvipo, kai ji dalyvavo tik nariams skirtuose „Soho House“ savo Reto grožio poveikio fondui, vilkėdama nuostabią „Autoportreto“ tvido mini suknelę su siauru priekiu, su priedais. su permatomomis juodomis pėdkelnėmis ir platforminiais juodais kulnais. Tai buvo gana netikėta išvaizda, atsižvelgiant į jos pomėgį dėvėti mažas juodas sukneles pastaruosius kelis mėnesius, o mes esame apsėsti! Išlipusi iš raudonojo kilimo, ji nešaldė prašmatniu beveik b altu p altu, kuris dar labiau paaukštino aprangą!

Kategorija: