Nors praeitą savaitę murklys iš tiesų pamatė savo šešėlį, pavasario (ir šiltų orų mados) ateis greičiau, nei galėtumėte pagalvoti!

Pavyzdys: daugelis stiliaus ikonų, pvz., Gigi Hadid ir Alessandra Ambrosio, buvo pastebėtos sūpuojančios b altais liemenėlių viršūnėmis ir apyrankėmis, todėl galime nuspėti, kad ateinantį sezoną tokie gaminiai bus ryškūs.

Gigi Hadid sportiška, briaunuota Boss liemenėlė

Paskutiniame Hadid įraše „Instagram“ 27 metų supermodelis naujoje fotosesijoje apsivilko b altą „Boss“ liemenėlę su kakleliu. Hadid puikavosi išpuoselėtais pilvo raumenimis, naudodama briaunuotą, sportišką aksesuarą, o ant jo pridėjo pernelyg didelį derantį švarką ir juodus šortus, kad papildytų savo išvaizdą.

Be viso to, vieno vaiko mama vilkėjo ilgas, banguotas šviesiaplaukes ir nusuko atgal, kad atkreiptų dėmesį į savo makiažą. Hadid pridėjo subtilaus atspalvio pamušalo, rožinės spalvos skaistalų ant aukštų skruostikaulių ir rausvą, blizgų lūpų dažų atspalvį. Nors tai yra neabejotinai prašmatnus būdas pavasariui dėvėti b altą liemenėlę, Ambrosio taip pat suteikė mums pagrindinio stiliaus inspo su savo labiau bohemišku stiliumi.

Alessandra Ambrosio's Boho, Low Cut White Bralette

Bendra manekenė ir buvęs Victoria's Secret Angelas, 41 m. Ambrosio, neseniai vilkėjo b altą apyrankę, tačiau jai būdingas daugiau boho ir laisvo elgesio. Naujoje fotosesijoje, kuria ji pasidalijo „Instagram“, Ambrosio dėvėjo apatinę b altą apyrankę, kuri taip pat buvo briaunuota, o petnešėlėmis.

Ji taip pat pademonstravo savo tonuotą vidurį ir pridėjo daugybę žvilgančių papuošalų: nuo daugiasluoksnių žavingų karolių iki kabančių auskarų, auksinių pakabukų iki stambių žiedų. Ji taip pat puošėsi b alta ir ruda kepure nuo saulės, o prie apyrankės priderino b altas kelnes aukštu liemeniu. (Galbūt tobula išvaizda pavasario muzikos festivaliui? Mes taip manome!)

Kategorija: